Apple AirPods ar bezvadu uzlādes kastīti:

Apple AirPods ar bezvadu uzlādes kastīti

SKU
MRXJ2ZM/A
Ar ilgāku sarunu laiku un jauno bezvadu uzlādes kārbiņu AirPods bezvadu austiņu lietošana ir kļuvusi par vēl nebijušu piedzīvojumu. Vienkārši izņem tās no kārbiņas un sāc lietot ar visām savām ierīcēm. Ieliec tās ausīs, un tās vienā mirklī izveidos savienojumu, radot ap tevi bagātīgu augstas kvalitātes skaņas telpu. Patiešām brīnumaini.
Jauni brīnumi.
Ar ilgāku sarunu laiku un jauno bezvadu uzlādes kārbiņu AirPods bezvadu austiņu lietošana ir kļuvusi par vēl nebijušu piedzīvojumu. Vienkārši izņem tās no kārbiņas un sāc lietot ar visām savām ierīcēm. Ieliec tās ausīs, un tās vienā mirklī izveidos savienojumu, radot ap tevi bagātīgu augstas kvalitātes skaņas telpu. Patiešām brīnumaini.
Bezvadu pilnība.
Viens vienīgs pieskāriens, un AirPods ir ieslēgtas, iestatītas un savienotas.1 Tikpat vienkārša ir arī to lietošana. Tās spēj sajust, kad ir tavās ausīs, un ieturēt pauzi, kad tās izņem. Klausies no sava iPhone, iPad vai Mac – AirPods skaņa vienmēr būs lieliska.
Jauda, ko gribas dzirdēt.
AirPods darbina pilnīgi jaunais Apple H1 austiņu procesors. Tāpēc tās veido ātrāku un stabilāku bezvadu savienojumu ar tavām ierīcēm – līdz 2x ātrāk pārslēdzas starp aktīvām ierīcēm2 un 1,5x ātrāk savienojas tālruņa zvanu gadījumā.3 H1 procesors gādā arī par 30 % mazāku aizturi spēļu laikā.4 Lai ko tu darītu – spēlētu spēles, klausītos mūziku vai baudītu podkāstus – tevi priecēs augstākas kvalitātes skaņa.
Uztver, kad gribi klausīties.
Optiskie sensori un kustību akselerometri darbojas kopā un automātiski kontrolē tavu skaņas piedzīvojumu, ieslēdz mikrofonus tālruņa zvaniem un liek AirPods austiņām skanēt, līdzko tās ir tev ausīs. Tu vari ievietot ausīs tikai vienu vai abas AirPods austiņas un sākt mūzikas atskaņošanu vai pāriet pie nākamā skaņdarba, vienkārši divreiz piesitot.
Sadzird, kad gribi runāties.
Kad tu ierunājies, runas atpazīšanas akselerometrs ieslēdz divus signālvērsuma mikrofonus, kas koncentrējas uz tavu balsi, un pieklusina apkārtējos trokšņus.
Noliksi – uzlādēsies.
Vari uzpildīt AirPods austiņu akumulatorus, vienkārši noliekot jauno AirPods bezvadu uzlādes kārbiņu uz lādēšanas paliktņa ar Qi tehnoloģiju. Un viss. LED indikators kārbiņas priekšpusē tev ziņos, ka notiek AirPods uzlāde. Kad lādēšanas paliktņa nav pa rokai, vari uzlādei izmantot Lightning portu.


24 stundu akumulatora jauda.
Ar vienu uzlādi AirPods austiņām ir nozarē labākais5 klausīšanās laiks – 5 stundas6 – un tagad arī līdz 3 stundām sarunu laika.7 Un tās turēs tev līdzi, jo austiņu kārbiņas akumulators nodrošina vairākas uzlādes, ar kurām pietiks vairāk nekā 24 stundām klausīšanās laika.8 Vajag fiksi uzlādēt? Vienkārši ieliec AirPods kārbiņā uz 15 minūtēm, un iegūsi līdz 3 stundām klausīšanās laika9 un 2 stundām sarunu laika.10 Lai uzzinātu strāvas daudzumu akumulatorā, vienkārši paturi AirPods blakus savam iPhone.

Vairāk nekā
24 h
akumulatora darbības ar uzlādes kārbiņu
Līdz
5 h
klausīšanās laika ar vienu uzlādi
Tikai
15 min
uzlāde, un tu vari klausīties vēl līdz 3 stundām
Maz iestatīšanas. Daudz klausīšanās.
AirPods vienā mirklī savienojas ar tavu iPhone un atskaņošanas laikā nevainojami pārslēdzas starp ierīcēm. Vēlies klausīties no sava Mac vai iPad? Vienkārši izvēlies šajās ierīcēs AirPods.1 Viegla iestatīšana, brīnumains rezultāts.
Manufacturer
Apple
Kalpošanas ilgums
Austiņu tips
In-ear
iPhone savietojamība
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE
iPad savietojamība
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11", iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 3, iPad Air 2
Krāsa
metālzila
Savienojumi
Bluetooth