Apple AirPods:

Apple AirPods

SKU
MMEF2ZM/A

AirPods austiņas uz visiem laikiem mainīs to, kā Tu lieto austiņas. Tiklīdz tās tiek izņemtas no uzlādes kastītes, tās automātiski savienojas ar Tavu iPhone, Apple Watch, iPad vai Mac. Audio automātiski atskaņojas, kad ieliec austiņas ausīs, bet nopauzējas, kad tās izņem. Lai pielāgotu skaļumu, mainītu dziesmu vai zvanītu, tikai pieskaries divreiz, lai aktivizētu Siri.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Bez vadiem. Bez raizēm. Brīnišķīgi.
Vienkārši izņem no kārbiņas un sāc lietot ar visām savām ierīcēm. Ieliec ausīs, un tās uzreiz izveidos savienojumu. Runā tajās, un tava balss skanēs skaidri un gaiši. Iepazīsties, tās ir AirPods austiņas. Vienkāršība un tehnoloģija – tik cieši kopā kā vēl nekad. Rezultāts ir patiesi brīnišķīgs.
Bezvadu austiņas. Beidzot atpiņķerētas.
Viens vienīgs pieskāriens, un AirPods ir ieslēgtas, iestatītas un savienotas.1 Tikpat vienkārša ir to lietošana. Tās spēj sajust, kad ir tavās ausīs, un ieturēt pauzi, kad tās izņem. Klausies iPhone, iPad vai Mac – AirPods skaņa vienmēr būs lieliska.
Ko gan austiņās dara procesors? Daudz, ļoti daudz.
AirPods brīnišķīgo spēju noslēpums ir īpaši radīts Apple W1 procesors. Tas nodrošina ārkārtīgi jaudīgus bezvadu sakarus – spēcīgākam savienojumam un labākai skaņai. W1 procesors kontrolē strāvas patēriņu tik rūpīgi, ka ar vienu uzlādi vari klausīties 5 stundas.2 Tik mazai ierīcei tas ir nedzirdēts rezultāts.
Sadzird, kad gribi runāties.
Kad tu ierunājies, balss akselerometrs ieslēdz divus signālvērsuma mikrofonus, kas koncentrējas uz tavu balsi, un pieklusina apkārtējos trokšņus.
Uztver, kad gribi klausīties.
Optiskie sensori un kustību akselerometri ar W1 procesoru automātiski kontrolē skaņu un uztver, kad jāieslēdz vai jāizslēdz mikrofoni – tas ļauj lietot gan abas AirPods austiņas, gan tikai vienu, kā vēlies. AirPods austiņas sāk skanēt, kolīdz ir tavās ausīs.
24 stundu ilga akumulatora jauda.
Ar vienu uzlādi AirPods austiņām ir 5 stundu klausīšanās laiks – nozarē labākais rādītājs.2,3Un tās turēs tev līdzi, jo austiņu kārbiņas akumulators nodrošina papildu uzlādes, ar kurām pietiks vairāk nekā 24 stundām klausīšanās laika.4Vajag fiksi uzlādēt? Tikai 15 minūtes uzlādes kārbiņā, un vari klausīties vēl 3 stundas.5Lai uzzinātu strāvas daudzumu akumulatorā, vienkārši paturi AirPods blakus savam iPhone.
.
Vairāk nekā
24stundu
akumulatora darbības
ar uzlādes kārbiņu
.
Līdz
5stundām
akumulatora darbības
ar vienu uzlādi
.
.
15minūšu
uzlāde dod 3h
akumulatora darbības
Skaidri saklausāms pārākums.
Mūzika, filmas un viss pārējais – bauda tavām ausīm. AirPods sniedz bagātīgu, augstas kvalitātes AAC skaņu. Bet kad vēlies kādam piezvanīt, abi signālvērsuma mikrofoni pieklusina fona trokšņus.
Automātiska iestatīšana. Viegla pārslēgšanās.
AirPods automātiski savienojas ne tikai ar tavu iPhone, bet ar visām tavām Apple ierīcēm. Vēlies klausīties savu Mac vai iPad? Vienkārši izvēlies šajās ierīcēs AirPods.1
Manufacturer
Apple
Svars
EAN kods
888462858519
Kalpošanas ilgums
Savietojamība
iPod savietojamība
iPod touch (6th gen.)
Mac savietojamība
Savietojamība
Krāsa
balta
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Materiāls
Draiveris

N/A

Pretestība
Frekvence
Sagrozījums
Jutīgums
Savienojumi
Bezvadu savienojums

N/A

Barošana un akumulators
Izmēri
Kas atrodas kārbā?
Garantija
Komentārs

N/A