Apple 10.5-inch iPad Pro Wi-Fi 512GB - Space Grey:

Apple 10.5-inch iPad Pro Wi-Fi 512GB - Space Grey

SKU
MPGH2HC/A

Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.

Dari, ko darīdams –
sanāks tikai labāk.
Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.
Pilnīgi jauns 10,5 collu modelis.
Pasaulē modernākais displejs.
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
iOS 11 paceļ iPad pavisam jaunā līmenī.
Retina displejs
Progresīvākais displejs. Visā visumā.

iPad vienmēr ir bijis lieliskākais rīks Multi-Touch iespēju izmantošanai. Bet pārveidotais iPad Pro Retina displejs tagad paceļ latiņu jaunos augstumos. Tas ne vien ir spilgtāks un atstaro mazāk gaismas, bet arī, pateicoties ProMotion tehnoloģijai, reaģē vēl zibenīgāk. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai ritini lapas Safari vai esi iegrimis 3D spēlē, viss notiek bez kādas aizķeršanās – ātri un aizraujoši.
Jauns 10,5 collu displejs.
Jaunā 10,5 collu iPad Pro ekrāns ir teju par 20% lielāks nekā 9,7 collu modelim, tāpēc tev ir vairāk vietas vēl lielākiem darbiem. Tam ir arī pilnizmēra ekrāna tastatūra, un tas joprojām ir ērti līdzi paķerams.
10,5 collu
2224 x 1668
12,9 collu
2732 x 2048
ProMotion. Tas ir jāredz un jāizjūt.
Jaunajam iPad Pro Retina displejam ir ProMotion tehnoloģija, kas atbalsta 120 Hz atsvaidzināšanas frekvenci. Filmas un video ar to iegūst apbrīnojamu krāšņumu, savukārt spēles rit bez aizķeršanās un vizuālām nepilnībām. Izrādās – ātrums ir neticami skaists. Turklāt neatkarīgi no tā, vai pieskaries displejam ar pirkstu vai Apple Pencil, tas reaģēs uz tavām darbībām vēl zibenīgāk.
Jaunais iPad Pro
120 Hz
atsvaidzināšanas frekvence
Standard LCD displejs
60 Hz
Un vēl – acīm par prieku.
600 nitu
spilgtums
Pateicoties lielākam spilgtumam, displejā notiekošais būs labāk saskatāms, lai kur tu arī atrastos.
P3
plaša krāsu spektra displejs
Ar plašo P3 krāsu spektru un izteiksmīgākiem zaļajiem un sarkanajiem toņiem attēli un video izskatās vēl dabiskāki un reālāki.
1,8%
atspīdums
Apple īpaši izstrādātais pretatspīduma pārklājums padara displeju skaidrāku un tekstu tajā – vieglāk lasāmu neatkarīgi no tā, kur tu lieto savu iPad.
No šī rudens
Vairāk­uzdevumu režīms. Jauns no apakšas līdz augšai.
Paveikt vēl vairāk tagad ir vēl vieglāk. iOS 11 jaunā Dock josla ļauj ērti atvērt nesen lietotās aplikācijas un failus. Ar Slide Over vai Split View funkcijām abas atvērtās aplikācijas paliek aktīvas, un tu vari darboties ar tām reizē. Piemēram, vari apstrādāt attēlu Adobe Photoshop Fix aplikācijā, vienlaikus veidojot interneta lapu. Vai Safari pētīt brīvdienu iespējas, tikmēr ievadot datumus Calendar aplikācijā. iPad Pro un iOS 11 ir ideāli rīki, lai tu varētu paveikt visu, ko vēlies – un visu vienlaikus.
Veiktspēja
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
A10X Fusion procesors ar 64 bitu arhitektūru un sešiem kodoliem paver tev ceļu uz neticamu jaudu. Tu vari montēt 4K video, lai kur arī atrastos. Renderēt detalizētus 3D modeļus. Izveidot sarežģītus dokumentus un prezentācijas un veikt tajās piezīmes. Vienkārši. Un tas viss – ierīcē, kuras akumulatora jaudas pietiks visai dienai.1
.
A10X
Fusion procesors
Ar A10X Fusion procesoru tādi sarežģīti uzdevumi kā darbs ar divām aplikācijām vienlaikus, augstas izšķirtspējas foto retušēšana vai spēļu spēlēšana šķitīs elementāri.
.
ISP
attēla signāla procesors
Apple izstrādātais attēla signāla procesors izmanto mašīnmācīšanās metodes, lai padarītu tevis uzņemtās bildes un video vienkārši satriecošas.
Līdz
10 stundām
akumulators
Esi radošs un darošs ar akumulatoru visai dienai.1
Procesora darbības ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 30% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Grafikas ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 40% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Apple Pencil
Tagad vēl spicāks.
Ar jauno iPad Pro displeju, kuram ir lielāka atsvaidzināšanas frekvence, Apple Pencil2 kļūst vēl jutīgāks un ērtāk lietojams. Nav cita digitālā zīmuļa, ar ko būtu iespējams rakstīt, pievienot komentārus un zīmēt ar šādu precizitāti līdz pēdējam pikselim.
Procreate
Simtiem zīmēšanas rīku vienā aplikācijā.
Notability
Vienā piezīmē apvieno rokrakstu, bildes, audio un drukāto tekstu.
iOS 11
iPad veic grandiozu lēcienu tālāk.
Ar iOS 11 iPad piedzīvo fenomenālas pārvērtības. Jaunās funkcijas un iespējas ļaus tev visu darīt ātrāk, vairāk un pēc tava prāta.
Dock josla
Ar jauno Dock joslu vieglāk atradīsi savas iecienītākās un nesen lietotās aplikācijas un failus. Tā būs īpaši noderīga, darbojoties vairākuzdevumu režīmā un pārvietojoties starp aplikācijām.
Files
Jaunā Files aplikācija apkopo visus tavus failus vienuviet neatkarīgi no to atrašanās vietas – sākot no iCloud un beidzot ar Dropbox.
Drag and Drop
Drag and Drop paver jaunas iespējas, kā pārvietot visu, kas pārvietojams. Tas ir īpaši pielāgots Multi-Touch, tāpēc vari vienkārši un bez aizķeršanās pārvietot tekstu, bildes un failus no vienas aplikācijas uz citu. Tik pakustini pirkstu.
App Switcher
Ar pārveidoto App Switcher varēsi pārvietoties starp aplikācijām ar vienu kustību. Tas pat spēj atcerēties to aplikāciju kombināciju, ar kurām es iepriekš darbojies vairākuzdevumu režīmā.
Vairākuzdevumu režīms
Vairākuzdevumu režīms kļuvis vēl jaudīgāks un intuitīvāks. Vari uzreiz no Dock joslas atvērt vēl vienu aplikāciju, un abas aplikācijas paliks aktīvas gan Slide Over, gan Split View skatā.
Apple Pencil
Ar iOS 11 Apple Pencil kļūst vēl noderīgāks. Tu varēsi viegli skicēt, zīmēt vai rakstīt līdzās tekstam Notes aplikācijā. Un pat vienā mirklī izveidot piezīmi, ar Apple Pencil pieskaroties sava iPad bloķēšanas ekrānam.
Aplikācijas
iPad spēks. Reiz 1 300 000.
iPad ir jaudīgs sabiedrotais darbā, atpūtā un mācībās. Tam ir vairāk nekā miljons aplikāciju, kas ir īpaši izstrādātas lielajam Multi‑Touch displejam un jaudīgajam procesoram. Tāpēc iPad spēj mainīt veidus, kā tu dari to, kas tev patīk.
Dizains
Tonnām iespēju. Nesver pat puskilo.
iPad Pro ir apbrīnojama veiktspēja, moderns displejs, divas kameras, zibenīgi bezvadu savienojumi un akumulators visai dienai1. Neraugoties uz to, tas joprojām ir plāns un kompakts. Tāpēc ar to vari doties jebkur un darīt praktiski jebko.
10,5 collu
6,1 mm
469 grami

12,9 collu
6,9 mm
677 grami
Bezvadu funkcionalitāte
Ar 802.11ac Wi-Fi un 4G LTE Advanced ātrāk pārlūko internetu, straumē video un nosūti dokumentus praktiski no jebkurienes.3 Turklāt ar iebūvēto Apple SIM4 varēsi pieslēgties mobilo datu tīkliem vairāk nekā 180 valstīs un reģionos.

Līdz
866
Mb/s Wi-Fi tīklā
Atbalsta
25
LTE joslas
Līdz
450
Mb/s 4G/LTE tīklā
Kameras
iPad Pro ir tās pašas lieliskās kameras, kas iPhone 7. Uzlabota optiskā attēla stabilizēšana un ƒ/1.8 diafragmas atvērums ļauj uzņemt izcilas bildes un video pat pustumsā. Savukārt ar paplašināto krāsu spektru ik selfijs būs veselas galerijas vērts.

.
12
MP kamera
.
7
MP FaceTime
HD kamera
Touch ID
Touch ID darbojas ar modernu pirkstu nospiedumu sensoru, kas ļauj vienā acumirklī atbloķēt iPad un gādā par privāto datu drošību aplikācijās.

.
2 x
ātrāks par iepriekšējo paaudzi
Smart Keyboard
Ja vēlies izmantot Smart Keyboard2 pilnā izmērā, vienkārši ņem to un atloki – tā ir pieejama gan 10,5, gan 12,9 collu iPad Pro. Kad darbs būs pabeigts, saloki to, un tev būs viegls, izturīgs vāciņš. Tastatūra ir ērti lietojama un tikpat ērti paņemama līdzi.

Jaunums
10,5 collu
pilnizmēra tastatūra
iPhone + iPad
Sāc šeit. Pabeidz tur.
Sāc rakstīt e-pastu savā iPhone un pabeidz to savā iPad Pro. Vai arī nokopē attēlus, video un tekstu savā iPhone un pēc tam iekopē savā iPad turpat blakus. Un ar AirDrop palīdzību vari bez vadiem ātri pārsūtīt failus no vienas ierīces uz otru. iPhone un iPad Pro tika izstrādāti tā, lai lieliski sadarbotos ne vien savā starpā, bet arī ar tavu Mac un Apple Watch.
iCloud. Droša vieta visam, kas svarīgs.
iCloud uzticami glabā visas tavas bildes, mūziku, aplikācijas un daudz ko citu, gādājot par to atjaunināšanu, drošību un pieejamību no jebkuras ierīces.
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198314567
Kalpošanas ilgums
Bezvadu un mobilais
Wi-Fi
Izmēri un svars
Magasság: 6.9 mm
Szélesség: 8.68 inches (220.6 mm)
Hosszúság: 12 inches (305.7 mm)
Súly: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
10,5 hüvelykes képátlójú kijelző LED-es háttérvilágítással
2732 x 2048 képpontos felbontás (264 ppi)
Ujjlenyomatok ellen védő, zsírtaszító bevonat
Teljes egészében laminált kijelző
Tükröződésgátló bevonat
Čips
A9X chip 64 bites architektúrával
M9 mozgáskövető koprocesszor
Procesors
Kamera
iSight kamera
8 megapixeles iSight kamera
Automatikus élességállítás
ƒ/2,4-es fényrekesz
Öttagú objektív
Hibrid infravörösszűrő
Hátsó megvilágítású érzékelő
Továbbfejlesztett arcészlelés
Szabályozható expozíció
Panorámaképek (akár 43 megapixeles felbontásban)
Sorozatfelvétel funkció
Fókuszállítás koppintással
Fényképek geocímkézése
Időzítőfunkció
Video ierakstīšana
1080p felbontású HD-videofelvétel (30 képkocka/másodperc)
Lassított videók (120 képkocka/másodperc)
Time-lapse videó képstabilizálással
Videokép-stabilizálás
Továbbfejlesztett arcészlelés
Háromszoros videozoom
Videók geocímkézése
Videozvans
1,2 megapixeles fotók
ƒ/2,2-es fényrekesz
720p felbontású HD-videofelvétel
Hátsó megvilágítású érzékelő
Automatikus HDR-fényképezés és -videofelvétel
Továbbfejlesztett arcészlelés
Sorozatfelvétel funkció
Szabályozható expozíció
Időzítő funkció

FaceTime-videohívások bármilyen FaceTime-kompatibilis eszközre Wi‑Fi és mobilhálózaton keresztül
ID Pieskāriensensors
Az iPad zárolásának feloldása
Személyes adatok védelme az alkalmazásokban
Vásárlás az iTunes Store-ban, az App Store-ban és az iBooks Store-ban
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi modellek
Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); kétsávos (2,4 és 5 GHz), HT80, MIMO-támogatással
Bluetooth 4.2 technológia

Wi‑Fi + Cellular modell
Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); kétsávos (2,4 és 5 GHz), HT80, MIMO-támogatással
Bluetooth 4.2 technológia
UMTS/HSPA/​HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A és Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (sávok: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 41)4
Csak adatátvitel5
Apple SIM-kompatibilis (Az Apple SIM külön vásárolható meg)
Atrašanās vieta
Minden modell
Digitális iránytű
Wi‑Fi
iBeacon mikroléptékű helymeghatározás
Wi‑Fi + Cellular modell
Fokozott pontosságú GPS (AGPS) és GLONASS
Mobilhálózatos
Audio zvans
FaceTime-hanghívások bármilyen FaceTime-kompatibilis eszközre Wi‑Fi és mobilhálózaton keresztül
Atbalstītie audio formāti
AAC (8–320 Kb/s), védett AAC (az iTunes Store áruházból), HE‑AAC, MP3 (8–320 Kb/s), változó bitsebességű MP3, Audible (2-es, 3-as és 4-es formátum, Audible Enhanced Audio, AAX és AAX+), Apple Lossless, AIFF és WAV
Video formāts
H.264 szabványú videó legfeljebb 5.0-s szintű High profillal (legfeljebb 1080p felbontás, 60 képkocka/másodperc) és AAC-LC szabványú hangsávval (legfeljebb 160 Kb/s, 48 kHz, sztereó), .m4v, .mp4 vagy .mov fájlformátumban; MPEG-4 szabványú videó Simple profillal (legfeljebb 2,5 Mb/s, 640 x 480 képpont, 30 képkocka/másodperc) és AAC-LC szabványú hangsávval (csatornánként legfeljebb 160 Kb/s, 48 kHz, sztereó), .m4v, .mp4 vagy .mov fájlformátumban; Motion JPEG (M-JPEG) szabványú videó (legfeljebb 35 Mb/s, 1280 x 720 képpont, 30 képkocka/másodperc), u-law hangsávval (PCM sztereó hang), .avi fájlformátumban
Barošana un akumulators
Minden modell
Beépített, 38,5 wattóra teljesítményű lítium-polimer akkumulátor
Akár 10 órányi üzemidő Wi‑Fi kapcsolatú internetböngészés, videolejátszás vagy zenehallgatás mellett
Hálózati adapterrel vagy a számítógép USB-csatlakozásán keresztül tölthető fel
Wi‑Fi + Cellular modell
Akár 9 órányi üzemidő mobilhálózatos internetböngészés esetén
Operētājsistēma
iOS 9
A megújult dizájnnak és a vadonatúj funkcióknak köszönhetően az iOS 9 a világ legfejlettebb mobil operációs rendszere. Még fejlettebb, mint valaha.
Sensori
Touch ID
Háromtengelyes giroszkóp
Gyorsulásmérő
Barométer
Intelligens fényérzékelő
Lietojumprogrammas
Kamera, Fotók, Üzenetek, FaceTime, Mail, Music, Safari, Térképek, Naptár, iTunes Store, App Store, Jegyzetek, Kontaktok, iBooks, Game Center, Emlékeztetők, Óra, Videók, Photo Booth, Podcastok, iPhone keresése, Barátok megkeresése
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning–USB átalakító kábel
USB hálózati adapter
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
512 GB
Krāsa
astropelēka
Savienojumi
Wifi