IPhone 7 32GB Rose Gold:

IPhone 7 32GB Rose Gold

SKU
MN912ET/A

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Apraksts

iPhone 7 Plus ir veidots no alumīnija, aprīkots ar uzlabotu kameras tehnoloģiju un lielisku veiktspēju. Uzlabotais iPhone akumulators darbosies par stundu ilgāk nekā iepriekšējās paaudzes 6s Plus. iPhone 7 Plus aprīkots ar Retina HD ekrānu, kas attēlo dabiskas un līdz 25% spilgtākas krāsas. Viedtālrunim ir IP67 sertifikācija - iPhone 7 Plus ir ūdens un putekļu izturīgs*. Ekrāns apstrādāts ar oleofobisku (taukus atvairošu) pārklājumu, kas nodrošina vieglāku tīrīšanu un rada vienmēr gluda ekrāna izskatu. Viedtālrunis ar izcilu veiktspēju un izsmalcinātu dizainu!

iPhone 7 Plus ir aprīkots ar divām aizmugures kamerām, kas attēlus uzņem kā viena - 2x 12MP kameras, kas darbojas kā viena, lai panāktu labāko iespējamo attēla kvalitāti! Kamerām ir Quad-LED zibspuldze, kura nodrošinās, ka krāsas attēlā būs tādas pašas kā dzīvē. Viena kamera ir plata leņķa (f/1.8), bet otra – telefoto (f/2.8) - ar iPhone 7 Plus varēs vairāk pietuvināt attēlu un uzņemt mākslinieciskas fotogrāfijas. Aizmugures kamerām ir optiskā pietuvināšana līdz 2 reizēm un digitālā pietuvināšana līdz 10 reizēm. Būtisks jauninājums ir tas, ka tagad telefonā būs iespēja saglabāt fotogrāfijas arī RAW formātā. Priekšpusē atrodas 7MP kamera ar Retina Flash zibspuldzi - viedtālrunis parūpēsies par bildēm un videozvaniem, kas attēlo precīzas un dzīvīgas krāsas. Jaunā kamera spēj uzņemt 4K video ar Slo-mo video atbalstu, spēj uzņemt attēlus filmējot video un citas funkcijas, kas padarīs viedtālruni ideālu ikdienas notikumu iemūžināšanai. 

Viedtālrunī iebūvētie stereo skaļruņi nodrošinās tīru, dabīgu un dzidru skaņu. 4G LTE savienojums būs 3x ātrāks nekā iPhone 6, kas nozīmē, ka tas sasniegs pat 450Mbps. Viedtālrunis aprīkots ar Bluetooth® 4.2 tehnoloģiju un NFC. Akumulatora darbības laiks sarunu režīmā var sasniegt pat 21 stundu, bet sērfojot internetā, 4G tīklā, 13 stundas.

iPhone 7 Plus ir aprīkots ar A10 Fusion procesoru - jaudīgākais viedtālruņu procesors tirgū - uzticama un ātra veikspēja garantēta! Datu glabāšanai atvēlēti 32GB. Lai nodrošinātu lietotāja datu un paša telefona drošību, tas ir aprīkots ar pirkstu nospiedumu lasītāju, kas integrēts jaunā dizaina Home pogā. iPhone 7 Plus ir aprīkots ar iOS 10 operētājsistēmu.

Komplektācijā ietilpst arī: Apple EarPods austiņas ar Lightning savienojumu, adapteris no Lightning uz 3.5mm audio, Lightning kabelis, strāvas adapteris un ierīces dokumentācija.

*Tests veikts kontrolētos laboratorijas apstākļos. Ūdens un putekļu pretestība nav pastāvīga, tā mazinās kopā ar viedālruņa nolietojumu. Aizliegts lādēt mitru iPhone un nepieciešamības gadījumā nepieciešams vadīties pēc lietotāja instrukcijas. Mitruma izraisīti bojājumi neietilpst viedtālruņa garantijā!

Manufacturer
Apple
Svars
N/A
Cena rīka padoms
N/A
Krāsa
zeltrozā
Izmērs
N/A
Kalpošanas ilgums
Tastatūra
N/A
Atmiņas apjoms
32 GB
Savienojumi
N/A