IPhone SE 32GB Gold:

IPhone SE 32GB Gold

SKU
MP842EL/A

Iepazīsties – iPhone SE, visu laiku jaudīgākais 4 collu telefons. Lai to radītu, mēs sākām ar jau iemīļoto dizainu, un tad pārstrādājām to ar pavisam jaunu vērienu. A9 ir tas pats jaudīgais procesors, kas izmantots iPhone 6s. Ar 12 megapikseļu kameru var uzņemt neticami kvalitatīvas bildes un 4K video. Un ar Live Photos bildes burtiski atdzīvojas. Rezultāts ir iPhone, kas pēc skata ir mazs, bet izpaužas ar vērienu.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

iPhone SE

Iepazīsties – iPhone SE, visu laiku jaudīgākais 4 collu telefons. Lai to radītu, mēs sākām ar jau iemīļoto dizainu, un tad pārstrādājām to ar pavisam jaunu vērienu. A9 ir tas pats jaudīgais procesors, kas izmantots iPhone 6s. Ar 12 megapikseļu kameru var uzņemt neticami kvalitatīvas bildes un 4K video. Un ar Live Photos bildes burtiski atdzīvojas. Rezultāts ir iPhone, kas pēc skata ir mazs, bet izpaužas ar vērienu.

iPhone SE

Retina displejs

iPhone SE

procesors

iPhone SE

iSight kamera

iPhone SE
Iemīļots dizains.
Ar jauniem iemesliem to iemīļot.

iPhone SE pamatā ir tik iecienītais dizains, kas nu ir noslīpēts līdz jaunam līmenim. Vieglais un kompaktais telefons ir veidots no īpaši apstrādāta alumīnija, panākot satīnam līdzīgu efektu, un ir kā radīts, lai ērti iegultu plaukstā. Izteiksmīgajā 4 collu1 Retina displejā viss ir košs un skaidrs. Un lielisko skatu noslēdz smalki matētās apmales un krāsām pieskaņots nerūsējošā tērauda logotips.

iPhone SE
Visu laiku jaudīgākais
4 collu telefons.

iPhone SE sirdī ir A9 procesors – tas pats, kas darbina arī iPhone 6s. A9 procesors ar 64 bitu datora cienīgu arhitektūru nodrošina apbrīnojamu ātrumu un reakciju. Un ar konsoles līmeņa grafikas veiktspēju tavas iecienītās spēles un aplikācijas ir neredzēti bagātīgas un aizraujošas. Tas ir varens procesors maksimālai veiktspējai.

Superefektīvs
M9 kustību līdzprocesors.

A9 procesorā iebūvētais M9 kustību līdzprocesors ir savienots ar akselerometru, kompasu un žiroskopu, tā ļaujot iegūt dažnedažādus sportošanas datus – soļu skaitu, veikto distanci un daudz ko citu.

iPhone SE
iPhone SE
iPhone SE

Vienīgā kamera, kas tev vajadzīga. Izmantojot 12 megapikseļu kameru, varēsi uzņemt tikpat precīzas un detalizētas bildes, kā bildējot ar iPhone 6s. Varēsi uzņemt un pat montēt lieliskus 4K video, kas līdz pat četrām reizēm pārsniedz 1080 p HD video izšķirtspēju.

iPhone SE

foto

iPhone SE

video

iPhone SE

Live Photo

iPhone SE
Live Photos.
Notver vairāk par acumirkli.

Live Photos atdzīvina bildes – tām tagad ir arī skaņa un kustība. Vienkārši pieskaries 12 megapikseļu bildei un turi pirkstu – tā vari vēlreiz izdzīvot mirkļus pirms un pēc attēla uzņemšanas. Tā tavas bildes kļūst par dzīvām atmiņām.

 
FaceTime HD kamera ar Retina Flash.
Vēl smukāki selfiji.

Retina displejs ir paredzēts ne tikai satura aplūkošanai vien. Tā ir arī tavas FaceTime HD kameras zibspuldze. Retina Flash ir īpaši izstrādāts displeja procesors, kura jauda ļauj displejam nomirdzēt trīsreiz spožāk, nekā ierasts – tā lieliski izgaismojot tavus selfijus vājā apgaismojumā un naktī. Savukārt True Tone zibspuldze pielāgojas dabiskajai gaismai, lai krāsas un ādas toņi bildēs būtu dabiskāki.

 
iCloud Photo Library.
Visas bildes un video
vienmēr pa rokai.

iCloud Photo Library glabā visas tavas uzņemtās bildes un video un rūpējas, lai visās tavās ierīcēs vienmēr būtu to jaunākās versijas. Visas veiktās izmaiņas tiek automātiski atjauninātas visur, lai vari aplūkot pagājušajā nedēļā vai gadā uzņemtu bildi, lai kur tu atrastos.

iPhone SE
Visdrošākā drošība.
Burtiski pirkstgalos.

Ar Touch ID atbloķēt iPhone SE ir pavisam vienkārši un droši. Pirksta nospiedums galu galā ir nevainojama parole – nav divu vienādu, un tas vienmēr ir tev līdzi.

 
Ātrāks 4G LTE un
Wi‑Fi.

Sērfo internetā, lejupielādē aplikācijas un spēles, straumē video 802.11 ac Wi-Fi un 4G LTE tīklā. iPhone SE atbalsta vairāk LTE joslu – viesabonēšana visā pasaulē kļūst vēl vienkāršāka.2 Izmantojot Bluetooth tehnoloģiju, vari izveidot savienojumu ar ārējiem skaļruņiem un citām ierīcēm.

iOS 11.
Iemesls, kāpēc iPhone sāncenšu vienkārši nav.

iOS 11 ir pasaulē progresīvākā mobilo ierīču operētājsistēma un
iPhone SE pamatu pamats, kas nodrošina ērtu lietošanu, izcilas
funkcijas un augstāko drošību. Tā eleganti izskatās un nevainojami darbojas
tavā iPhone, tāpēc pat visvienkāršāko uzdevumu veikšana ir aizraujoša.

 
Aplikācijas, kas palīdz
tev ik dienu izdarīt vairāk.

Tavā iPhone jau ietilpst
būtiskāko aplikāciju komplekts.
Ar Messages vari
sūtīt īsziņas
ar bildēm, video,
saitēm un visu ko citu.
Ar Music pavisam
ērti piekļūsti
Apple Music bibliotēkai un
arī savai personiskajai kolekcijai.4
Ar FaceTime vari
veikt videozvanus no sava
iPhone uz jebkuru citu
iPhone, iPad vai Mac.
Un Maps aplikācijā
pareizo virzienu tev
norādīs balss navigācija
soli pa solim.

iPhone SE

Visam ir aplikācija.

App Store veikalā ir vairāk nekā divi miljoni aplikāciju, ar kurām vari piešķirt telefonam savu īpašo personību.5 Vai pārlūko pēc kategorijas, vai meklē ko konkrētu, jaunas aplikācijas vari atrast ātri un lejupielādēt ar vienu pieskārienu.

iPhone SE
Viegls un izturīgs - tās ir īpašības,
kas raksturo Apple Case!

Ietvars pasargās iPhone aizmugurējo daļu pret skrāpējumiem, triecieniem un citiem bojājumiem.
Tas veidots tā, lai tas cieši piekļautos iPhone, bet vizuāli nepadarītu ierīci masīvu. Produkts ir patīkams
taustei, sniedz drošības sajūtu un saglabā Apple dizaina pievilcību. Vāciņš neliedz pieeju nevienai iPhone funkcijai.


1. Displeja lielums tiek mērīts pa diagonāli.
2. Nepieciešams datu plāns. 4G LTE ir pieejams atsevišķos tirgos, nodrošina ne visi operatori. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora. Plašāku informāciju par 4G LTE atbalstu jautā savam operatoram un meklē www.apple.com/iphone/LTE.
3. Ātrums ir noteikts pēc teorētiskiem aprēķiniem un ir atkarīgs no lietošanas vides un operatora.
4. Lai izmantotu Apple Music, ir nepieciešams abonements.
5. Apzīmē kopējo skaitu visā pasaulē. Ne visās valstīs vai reģionos viss saturs ir pieejams.
Autortiesības pieder © 2017 Apple Inc. Visas tiesības aizsargātas.

Manufacturer
Apple
Krāsa
zelta
Kalpošanas ilgums
Atmiņas apjoms
32 GB