TV 4K 32GB:

TV 4K 32GB

SKU
MQD22SO/A

Apple TV, tagad 4K kvalitātē - jauns skats uz filmām, spēlēm un interaktīvo izklaidi kopumā! 

Jaunais Apple TV 4K piedāvā īpaši asu attēlu, izmantojot četreiz vairāk pikseļus nekā standarta HD. Vairāk kā 60 video servisi bez nepieciešamības pārslēgties starp lietotnēm. Filmas, raidījumi, mūzika, foto un rekomendācijas. Būtiski, ka visi Apple produkti ir savienoti savā starpā - pārslēdzies no Apple TV uz iPad vai iPhone bez problēmām un turpini izklaidi kur un kad vēlies!

4K HDR laikmets.
Jau uz ekrāniem.
Apple TV 4K ļauj skatīties filmas un pārraides izcilajā 4K HDR kvalitātē. Rāda sporta un ziņu tiešraides. Un piedāvā lielisku saturu no tādām aplikācijām kā TED, Bloomberg un Netflix.1

Būs klāt vēlāk šogad
4K HDR paceļ latiņu.
4K attēls ir satriecoši dzidrs, jo tajā ir četrreiz vairāk pikseļu nekā standarta HD. Liela dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija rāda spilgtākas un reālistiskākas krāsas, turklāt izceļ vissīkākās detaļas. Viss kļūst dzīvīgāks – gan jaunākās filmas, gan tavs iecienītākais seriāls.
Milzumdaudz 4K HDR satura.
Ziņas un sports.
Tiešraidē.
Apple TV 4K tiešraidē piedāvā tieši tev svarīgāko – gan ziņas, gan sportu. Iecienītākās sporta pārraides tu atradīsi ar tādām aplikācijām kā NBA, bet jaunākās ziņas ar tādām kā Bloomberg. Savas mīļākās pārraides tiešraidē tik ērti nav bijis skatīties vēl nekad.2
Aplikācijas. Tā tagad skatās TV.
Aplikācijas ir atnesušas televīzijai brīvību, un nu tu vari precīzi izvēlēties, ko un kad skatīsies. Aplikācijas ļauj izklaidēties, ar ko vien vēlies – ar kases grāvējiem, seriāliem, sporta tiešraidēm, ziņu pārraidēm vai laika ziņām. Ir pieejamas arī pārraides bērniem, mūzikas pasākumi, NASA tiešraides, podkāsti un daudz kas cits.
Kontrolē TV ar Touch tehnoloģiju.
Apple TV Remote ir precīza Touch virsma, tāpēc ar īkšķi vari ātri un precīzi atrast visu, ko vēlies. Vari arī regulēt skaļumu televizorā vai A/V uztvērējā. Un pateicoties Bluetooth, pultij nav obligāti jābūt vērstai pret televizoru. Apple TV uztver tavas komandas no jebkuras vietas telpā.
Pārākais sniegums. Pārākā grafika.
A10X Fusion procesors ir pamatā jaudīgai platformai, kas ļauj izbaudīt košākas, interaktīvākas spēles un aplikācijas. Un tas viss atrodams Apple TV App Store veikalā. Pievieno vēl arī piederumus – spēļu vadības ierīces un austiņas, un tavs prieks sasniegs jaunu līmeni.
Sky
Sky ir romantisks un kopīgi izbaudāms piedzīvojums – tā autori ir thatgamecompany, kas par spēli Journey saņēmuši BAFTA balvu. Dodies iepazīt šo noslēpumaino izklaides parku kopā ar tuviniekiem.
Tavas bildes, video un mūzika. Tas viss tavā TV.
Uz lielā ekrāna aplūko savas bildes no iCloud Photo Library vai kopīgajiem albumiem.3 Pieslēdz Apple Music savam mājas kinoteātrim. Un ar AirPlay ļauj arī saviem draugiem un radiem parādīt savas bildes un video.
Ar Apple Music vari piekļūt vairāk nekā 40 miljoniem dziesmu tavā Apple TV. Izklaidē viesus, klausies savā nodabā vai iepazīsti jaunu un lielisku mūziku kopā ar ģimeni un draugiem.
Rādi bildes, prezentācijas, interneta lapas un vēl visu ko.
AirPlay ir vienkāršs veids, kā tev un taviem viesiem ērti un bez vadiem parādīt jebko no saviem iPhone, iPad vai Mac. Turklāt patiešām iespaidīgi – uz lielā ekrāna.
Pieskati savu gudro māju ar Apple TV.
Aizver garāžas durvis. Kontrolē mājas apsildi vai gaisa kondicionēšanu. Pārbaudi, vai durvis tiešām ir aizslēgtas. Apple TV ļaus tev ar savu iOS ierīci un Home aplikāciju attālināti kontrolēt ar HomeKit saderīgos piederumus.
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198625779
Kalpošanas ilgums
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Black
Krāsa
melna
Porti un saskarnes

Apple TV
HDMI 2.0
802.11ac Wi‑Fi with MIMO; simultaneous dual band (2.4GHz and 5GHz)
Gigabit Ethernet
Bluetooth 5.0 wireless technology
IR receiver
Built‑in power supply

Apple Remote
Bluetooth 4.0 wireless technology
IR transmitter
Accelerometer and three-axis gyro
Lightning connector for charging
Rechargeable battery providing months of battery life on a single charge (with typical daily usage)

Čips
A10X Fusion chip with 64-bit architecture
Sistēmas prasības

iTunes purchasing and renting and Home Sharing require iTunes Store account
Requires 802.11 wireless, Ethernet network

Video formāts

H.264/HEVC SDR video up to 2160p, 60 fps, Main/Main 10 profile
HEVC Dolby Vision (Profile 5)/HDR10 (Main 10 profile) up to 2160p
H.264 Baseline Profile level 3.0 or lower with AAC-LC audio up to 160 Kbps per channel, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats
MPEG-4 video up to 2.5 Mbps, 640 by 480 pixels, 30 fps, Simple profile with AAC-LC audio up to 160 Kbps, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, and .mov file formats

Atbalstītie audio formāti
HE-AAC (V1), AAC (up to 320 Kbps), protected AAC (from iTunes Store), MP3 (up to 320 Kbps), MP3 VBR, Apple Lossless, FLAC, AIFF, and WAV; AC-3 (Dolby Digital 5.1) and E-AC-3 (Dolby Digital Plus 7.1 surround sound)
Fotogrāfiju formāts
HEIF, JPEG, GIF, TIFF
TV savietojamība
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
32 GB
Kas atrodas kārbā?

Apple TV 4K
Siri Remote
Power cord
Lightning to USB Cable
Documentation