Artwizz USB-C High-Speed Adapter to USB-A female - Rose Gold:

Artwizz USB-C High-Speed Adapter to USB-A female - Rose Gold

SKU
0593-1809

Adapteri Lai savstarpēji savienotu mobilās ierīces, kurām nav pieejami atbilstoši kabeļi, Artwizz piedāvā noderīgus adapterus. Tādējādi varēsi savu mobilo ierīču pieejamos pieslēgumus paplašināt un izmantot efektīvāk, kā arī kompensēt trūkstošās pieslēgumu iespējas.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Adapteri

Lai savstarpēji savienotu mobilās ierīces, kurām nav pieejami atbilstoši kabeļi, Artwizz piedāvā noderīgus adapterus. Tādējādi varēsi savu mobilo ierīču pieejamos pieslēgumus paplašināt un izmantot efektīvāk, kā arī kompensēt trūkstošās pieslēgumu iespējas.

Tehnika

Artwizz lādētāji, adapteri un kabeļi pārliecina ne tikai ar savu uzticamo funkcionalitāti, bet arī ar augstvērtīgo kvalitāti un moderno dizainu. Atklāj mūsu tehnisko aprīkojumu, kas liks sirdij atplaukt un ļaus izmantot mobilās ierīces vēl efektīvāk un stilīgāk.

Manufacturer
Artwizz
Svars
EAN kods
4260458880593
Kalpošanas ilgums
Garums
Krāsa
zeltrozā
Savietojamība - adapteris
USB-C
iPhone savietojamība
iPad savietojamība
iPod savietojamība
Mac savietojamība
iMac, iMac 27" (2017), MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Savietojamība
Savietojamība
Papildus informācija
Kas atrodas kārbā?
Garantija
Komentārs

N/A

Cena rīka padoms
N/A