Baterijas nomaiņa iStyle servisa centrā

Baterijas nomaiņu savam iPhone jūs varat veikt iStyle servisā.
Ierīcēm uz kurām attiecas garantijas nosacījumi baterijas nomaiņa tiek veikta bez papildus maksas - citos gadījumos var tikt piedāvāta baterijas maksas nomaiņa.

Modeļi, kuriem var veikt baterijas nomaiņu par pazeminātu cenu vai bezmaksas.

iPhone modeļi

Izcenojumi pēcgarantijas iPhone baterijas nomaiņai

ModelisCena
iPhone 5 / 5s / 5c 90 €
iPhone SE 45 €
iPhone 6 / 6s / 7 / 8 45 €
iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus 45 €
iPhone X 75 €

Bezmaksas baterijas nomaiņa pieejama ierīcēm kurām joprojām piemērojas garantijas nosacījumi, ja telefons ietilpst otrā gada garantijā, tad nepieciešams sagatavot pirkuma apliecinošus dokumentus, kā arī veicot diagnostiku, tai jāuzrāda baterijas problēmas un nolietojums, kā arī jāņem vērā, lai butu iespējams veikt bezmaksas baterijas nomaiņu, iekārtai jāatbilst garantijas pamatnosacījumiem. Iekārta nedrīkst būt mehāniski bojāta, nedrīkst būt cietusi no mitruma iedarbības un jābūt orģinālajām pamatkomonentēm - to skaitā pati baterija. Pārlieku lieli mehāniski bojājumi var liegt iespēju veikt baterijas nomaiņu. Klientiem, kuri iegādājušies savas ierīces pie LMT baterijas nomaiņu garantijas ietvaros varam veikt tikai pirmā garantijas gada laikā.

Baterijas nomaiņa kvalitātes programmas ietvaros pieejama atsevišķiem iPhone 6s modeļiem, lai pārliecinātos par to vai jūsu ierīce ietilpst šajā sarakstā, lūgums apmeklēt linku - https://www.apple.com/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

Baterijas nomaiņa par samazinātu cenu pieejama sarakstā redzamajiem modeļiem, kā arī iekārta nedrīkst būt mehāniski bojāta, un tai ir jābūt orģinālajām pamatkomponentēm - to skaitā pati baterija. Pārlieku lieli mehāniski bojājumi var liegt iespēju veikt baterijas nomaiņu. Lai veiktu baterijas nomaiņu iespējami īsā laikā lūgums parūpēties par telefona rezerves datu kopijas izveidi, kā arī deaktivizēt funkciju find my iphone, jo baterijas nomaiņas procedūra paredz arī telefona pārinstalāciju, ja neizdodas datus saglabāt pašiem, tad varam izveidot to jūsu vietā, jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums - 20eur, kā arī tas paildzina remonta laiku izejot no tā cik liels ir datu apjoms.

Lai vienotos par nomaiņas laikiem lūgums sazināties ar mums epastā - service@istyle.lv vai zvanot - 23078959

Remonta ilgums atkarīgs no tā brīža servisa noslodzes un bateriju pieejamības no to ražotāja. Tādēļ iesakām jums apmeklēt mūsu mājaslapas servisa sadaļu, kur var noskaidrot jūsu servisa pāsūtījuma statusu vai kontaktēties tieši ar servisu, lai noskaidrotu iespējamos laikus un termiņus.