Baterijas nomaiņa iStyle servisa centrā

Baterijas nomaiņu savam iPhone jūs varat veikt iStyle servisā.
Ierīcēm uz kurām attiecas garantijas nosacījumi baterijas nomaiņa tiek veikta bez papildus maksas - citos gadījumos var tikt piedāvāta baterijas maksas nomaiņa.

Modeļi, kuriem var veikt baterijas nomaiņu par pazeminātu cenu vai bezmaksas.

iPhone modeļi

Izcenojumi pēcgarantijas iPhone baterijas nomaiņai

ModelisCena
iPhone 5 / 5s / 5c 90 €
iPhone SE 30 €
iPhone 6 / 6s / 7 / 8 30 €
iPhone 6 Plus / 6s Plus / 7 Plus / 8 Plus 30 €
iPhone X 30 €

Baterijas iepriekš rezervāciju iespējams veikt šeit >

Lai butu iespējams veikt bezmaksas baterijas nomaiņu, iekārtai jāatbilst garantijas pamatnosacījumiem. iekārta nedrīkst būt mehāniski bojāta, nedrīkst būt cietusi no mitruma iedarbības un jābūt orģinālajām pamatkomonentēm - to skaitā pati baterija. Pārlieku lieli mehāniski bojājumi var liegt iespēju veikt baterijas nomaiņu.

            

Pirms nodot iekārtu, remonta veikšanai, servisā nepieciešams apsvērt nepieciešamību par rezerves kooijas izveidi, jo pastāv iespējamība ka iekārtai nepieciešams atjaunot rūpnieciskos iestatījumus. Pēc tam iekārtai nepieciešams atslēgt Find My iPhone funkciju, gadījumā ja baterijas nomaiņa neatrisina defektu un nepieciešama ierīces nomaiņu pret citu, perfekti funkcionējošu ierīci. Tāpat no iekārtas nepieciešams noņemt aizsargstiklu, aizsargkorupusu, uzlīmes vai citus analoģiskus aksesuārus. 

            

Remonta ilgums atkarīgs no tā brīža servisa noslodzes un bateriju pieejamības no to ražotāja. Tādēļ iesakām jums apmeklēt mūsu mājaslapas servisa sadaļu, kur var noskaidrot jūsu servisa pāsūtījuma statusu vai kontaktēties tieši ar servisu, lai noskaidrotu iespējamos laikus un termiņus. 

           
            

Klientam ir iespēja nogādāt iekārtu jebkurā no mūsu iStyle filiālēm