Beoplay Earphones H5 Bluetooth/wireless Moss Green:

Beoplay Earphones H5 Bluetooth/wireless Moss Green

SKU
1643462

Mēs, B&O PLAY, mūziku uztveram nopietni. Kad veidojām H5, mūsu galvenais mērķis bija radīt produktu tiem, kam skaņas kvalitāte galvenais. Ņemot vērā, ka šo produktu lietos visdažādākajos apstākļos, mēs darījām visu, lai laba skaņa nāktu tev līdzi it visur, lai arī kur tu būtu un ko darītu.

BeoPlay H5
CITA IKDIENA
BEZ VADIEM. AR IEDVESMU
DZĪVEI KUSTĪVĀ
VISAPTVEROŠA BEZVADU SKAŅA
Mēs, B&O PLAY, mūziku uztveram nopietni. Kad veidojām H5, mūsu galvenais mērķis bija radīt produktu tiem, kam skaņas kvalitāte galvenais. Ņemot vērā, ka šo produktu lietos visdažādākajos apstākļos, mēs darījām visu, lai laba skaņa nāktu tev līdzi it visur, lai arī kur tu būtu un ko darītu.
BEOPLAY APLIKĀCIJA
PIELĀGO SKAŅU TAVĀM AKTIVITĀTĒM
Beoplay H5 ir iestatīti skaņas profili, kuru izmantošana nodrošinās vislabāko skaņu visdažādākajos apstākļos. Tu vari iestatīt vēlamo skaņas profilu Beoplay aplikācijā savā viedtālrunī vai Apple Watch, un izvēlēties kādu no priekšiestatītajiem treniņa, atpūtas, darba vai podkāstu klausīšanās profiliem. Klausīties mūziku tādu, kādu to iecerējis pats mūziķis, tagad ir pavisam vienkārši.
komforts
ĒRTAS PAT VISGARĀKAJĀ SKRĒJIENĀ
(UN ARĪ ĪSĀ)
H5 ir veidotas mūzikas baidīšanai, zavanīšanai un zvanu saņemšanai arī tad, kad esi kustībā – tās lieliski turēsies ausīs, neatkarīgi no tā, ko šobrīd dari. Komplektācijā ietilpst trīs izmēru austiņu uzgaļi, starp kuriem noteikti atradīsies kāds tieši tavām ausīm piemērots. Vada garumu iespējams mainīt tā, lai tas būtu īstais tieši tev.
ComplyTM Sport austiņu uzgaļi
ComplyTM Sport SweatGuardTM ir veidoti no īpaši izturīgas porgumijas, kura nodrošina arī gaisa apmaiņu – tādējādi, austiņas labi turēsies ausīs un nodrošinās labsajūtu arī treniņa laikā, jo siltumā uzgaļi viegli izplešas, tai pašā laikā dodot iespēju auss ādai elpot.
(S, M, L)
Silicona austiņu uzgaļi
Tiem, kam labāk patīk silikona austiņu uzgaļi, piedāvājam izvēlēties īsto no četriem izmēriem.
(XS, S, M, L)
dizains
VEIDOTS, LAI BŪTU ĀRĀ
Putekļu un ūdens noturīgas, tās lieliski pielāgotas āra apstākļiem.
  • Korpuss ir veidots no teksturētas gumijas un polimēra tāds, lai atgrūstu sviedrus, ūdeni un putekļus. Izturīgs arī pret novalkāšanos.
  • Vada aizsargaudums ir iekausēts gumijā un nelaus netīrumiem un mitrumam piekļūt elektroniskajām komponenetēm.
  • ComplyTM Sport austiņu uzgaļi ir izturīgi un neļauj netīrumiem piekļūt skaļruņiem.
NEAPSTĀJIES
LĪDZ PAT 5 STUNDĀM BEZVADU SKANĒJUMA BRĪVĪBAS
Beoplay H5 ļaus baudīt labu skaņu bez vadiem gan ikdienas solī, gan fizisko aktivitāšu laikā.
  • Uzlādēšana ar USB kubisko lādētāju ir vienkārša. Nekas nav jāatver vai jāizjauc.
  • H5 ar magnēta palīdzību cieši ieguļas lādētājā, un tikpat vienkārši tās ir no tā izņemt.
  • Lādētājs nopērkams arī atsevišķi, gadījumam, ja vēlies vienu turēt mājās, otru – darbā.
VIENMĒR ĒRTAS
Tā kā austiņas ir visu dienu līdzi nēsājama lieta, mēs H5 veidojām tādas, lai tās būtu ērtas gan, klausoties mūziku, gan tad, kad to neklausāmies. Katrā austiņā ir magnēts, kurš ļauj austiņas, vienu ar otru salipinātas, nēsāt, apliktas ap kaklu. Vienmēr gatavas brīdim, kad vēlēsies klausīties mūziku vai runāt pa telefonu. Austiņām magnētiski salīpot kopā, strāvas padeve automātiski atslēdzas.
stils
STILĪGAS IT VISUR
H5 izskats ļaus tev izskatīties labi gan sporta zālē, gan, ikdienas soli ejot. Neuzbāzīgas un, tai pašā laikā, sportisku akcentu piešķirošas.
Manufacturer
Bang & Olufsen
EAN kods
5705260063769
Kalpošanas ilgums
Austiņu tips
In-ear
Krāsa
tumši zaļa
Materiāls
Aluminium
Draiveris

N/A

Savienojumi
Bluetooth
Bezvadu savienojums

N/A

Komentārs

N/A