Atklājiet Apple for Business tehnoloģiskās priekšrocības
Padariet savu biznesu drošāku un efektīvāku

Kāpēc iSTYLE?

Tāpēc, ka mēs katram klientam pieejam individuāli, iesakot tieši viņa vajadzībām atbilstošāko risinājumu kopumu.


Liela pieredze visā Eiropā

iSTYLE ir lielākais Apple Premium Reseller pārdevējs Centrālajā un Austrumeiropā – mēs jau vairāk kā 13 gadus palīdzam attīstīties mūsu klientu biznesam desmit valstīs. Mūsu starptautiskā pieredze nodrošinās Jums piemērotākā risinājuma atrašanu.

Specializētie risinājumi biznesa videi

Izmantojot Apple biznesa risinājumus, Jūs varat automatizēt procesus, ekonomēt resursus un nodrošināt uzņēmuma datu aizsardzību, rezultātā padarot uzņēmuma darbību efektīvāku kopumā.

Apdrošināšana un pagarināta garantija

Izmantojot mūsu papildus pakalpojumus, Jūs varat pagarināt Apple iekārtu garantiju līdz pat 4 gadiem un apdrošināt tos pret nejaušiem bojājumiem, tādējādi pasargājot sevi no liekiem riskiem un neparedzētiem izdevumiem.

Trade-in biznesam

Sadarbībā ar Replace group, piedāvājam izmantot Jūsu vecās ierīces ka daļēju apmaksu jaunas Apple ierīces iegādei. Tikai biznesa klientiem piedāvājam atpirkt ne vien Apple ierīcēs, bet arī citu ražotāju telefonus, datorus un planšetdatorus. Pārvērt veco, norakstīto ierīci par uzņēmuma aktīvu!

Apple autorizētais serviss

Esam autorizētie Apple servisa pakalpojumu sniedzēji Latvijā un piedāvājam saviem korporatīvajiem klientiem pilnu remonta spektru. Klientiem, kam īpaši svarīga ierīces darbības nepārtrauktība, piedāvājam noslēgt servisa apkalpošanas līgumu, kura ietvaros garantēsim īsāko reakcijas laiku un maiņas iekārtu pieejamību.

Finanšu līzings

Izmantojot līzinga pakalpojumu, Jūs varat nekavējoties realizēt savas idejas un attīstīties daudz ātrāk. Mēs sadarbojamies kā ar bankām, tā arī ar ne banku finanšu kompānijām, un palīdzēsim noformēt finansējumu ātri, ērti un izdevīgi.

Pilns konsultāciju spektrs

Saviem klientiem sniedzam konsultācijas par piemērotāko risinājumu ne tikai ierīču, bet arī programmatūras līmenī. Mēs atradīsim atbilstošu risinājumu tieši Jūsu vajadzībām, ņemot vērā izvirzītas prasības un problēmas, kuras Jūs gribat atrisināt.

Darbinieku apmācība

Apple sertificēti treneri apmācīs Jūsu personālu lietot Apple produktus un risinājumus tā, lai maksimāli efektīvi izmantotu visas produktu sniegtās iespējas.

Ierīces iestatīšana

Mēs atbrīvosim Jūs no liekām galvassāpēm, iestatot ierīces Jūsu vietā. Sāciet darboties ar jaunajām Apple ierīcēm uzreiz pēc to ieslēgšanas un netērējiet savu laiku – Jums noteikti ir svarīgākas lietas darāmas.

Ierīču pārvaldība

Izmantojot mobilo ierīču pārvaldības risinājumu (MDM), mēs palīdzēsim jums iestatīt un attālināti pārvaldīt visas jūsu uzņēmuma Apple ierīcēs centralizēti. MDM automatizē sākuma iestatīšanas procesu, atvieglo turpmāko apkalpošanu un nodrošina augstāko drošības līmeni.

Esam šeit, lai palīdzētu

Balstoties uz mūsu pieredzi B2B segmentā un Apple tehnoloģiju zināšanām, mēs varam padarīt Jūsu biznesu drošāku un efektīvāku. Ieteiksim piemērotākos produktus un programmas, apmācīsim to lietošanā, lai Jūs varētu izmantot visas Apple produktu priekšrocības.

Sazināties
Nosūtiet mums ziņu