DJI Mavic Air Artic White Fly More kombo komplekts, balts:

DJI Mavic Air Artic White Fly More kombo komplekts, balts

SKU
DJIMAVICAIRCWHAPR-EU
Ārkārtīgi kompakts drons, kurš funkcionalitātes ziņā spēj mēroties spēkiem arī ar lielākiem "sugasbrāļiem", bet pārvietojamības ziņē ievērojami tos pārspēj. Kombo komplektā ietilpst drons, trīs akumulatori un adapters to vienlaicīgai lādēšanai, tālvadības pults, lādētājs, 5 propelleru pāri, propelleru aiszargu komplekts, Lightning, Micro-USB un USB Type-C kabeļi, somiņa pārvadāšanai.

Ir patiešām apbrīnojami, kā DJI izdevies tik mazā ierīcē iedzīvināt jaunākās tehnoloģijas!

3-asu stabilizēta kamera

Mavic Air ir vismazākais DJI drons ar trīs asu kameras stabilizāciju – jūsu lieliskie, stabilie un plūdeni filētie kadri patīkami pārsteigs gan jūs pašus gan tos, kuriem tos rādīsiet.

32 MP sfēriskās panorāmas

Papildu horizontāliem un vertikāliem panorāmas foto, ar DJI Mavic Air varēsiet uzņemt arī sfēriskās panorāmas, pie tam, ierīce pati saliks 25 uzņemtos foto vienā milzu izmēra 32 MP izšķirtspējas sfēriskajā panorāmā, kuru varēsiet aplūkot gan virtuālās realitātes brillēm, gan pārveidot par "mazās planētas" tipa foto, kurš greznos jūsu sienu vai noderēs kā lieliska, paša veidota dāvana.

4K 100 Mbps video

Mavic Air spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video ar 30 kadriem sekundē, ierakstot līdz pat 100 Mbit video informācijas ik sekundi – tas izskatīsies lieliski jusu 4K televizorā!

Palēninātie (Slow-Motion) kadri

Mavic Air kameras spēja uzņemt 1080p izšķirtspējas video ar ātrumu 120 kadri sekundē ļaus to pārvērst elpu aizraujošā palēlinātā video (4x lēnāk, ja montējam 30fps video, un 4,8x palēlinājums, ja lietojam klasiskajam kino vistuvāko – 25 kadru sekundē, kameras iestatījumu.

HDR foto

Jaunieviestais HDR (High Dynamic Range) algoritms nodrošina iespēju augsta gaismas kontrasta apstākļos uzņemt kadrus, kuros detalizācija ēnās nepazudīs, bet vienlaikus arī gaišās vietas (debesis, ūdens atspulgi) nebūs pārgaismotas.

12 MP foto

Mavic Air aprīkots ar 1/2.3 collu matricas izmēra un 12-MP izšķirtspējas CMOS kameras sensoru. Objektīvam ir f/2.8 gaismasspēja un 24mm fokusa attālums (35mm kadra ekvivalentā).

8 GB iebūvētās atmiņas

Papildu micro SD kartes ligzdai, Mavic Air ir arī 8 GB iebūvētās atmiņas gadījumam, ja atmiņas karte pilna vai – gadās arī tā – aizmirsusies mājās.

Saliekams

Mavic Air salocītā veidā ir teju vai kabatā nēsājams! Saliekama arī pults

Saliekama ir arī vadības pults!

To iespējams izmantot ar visiem aktuālajiem iPhone modeļiem, un, ja iegādājamies trešo ražotāju adapteru, arī ar iPad.

ActiveTrack

ActiveTrack tehnoloģija ļauj iestatīt objektus, kuriem drona kamera sekos automātiski, bez operatora (pilota) palīdzības – noturēt kadrā riteņbraucēju nekad vēl nav bijis vienkāršāk!

Manufacturer
DJI
Kalpošanas ilgums
Krāsa
balta
HomeKit compatibility
iOS savietojamība
iOS 9 and higher
iPhone savietojamība
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus