DJI Osmo Mobile 2 - 3-axis gimbal system for smartphone and iPhone:

DJI Osmo Mobile 2 - 3-axis gimbal system for smartphone and iPhone

SKU
DJIOSMOMOBILE2

Osmo Mobile 2 ir stabilizators video uzņemšanai ar viedtelefonu – tas ir lielisks un vienkārši lietojams rīks kino kvalitātes video stāsta izveidošanai.

Stabilas un līganas kameras kustības

Osmo Mobile 2 ir radīts video uzņemšanai, esot kustībā – iezīmējiet filmēšanas subjektu, un ActiveTrack funkcija nodrošinās automātisku sekošanu, vienlaikus gādājot arī par kameras kustību līganumu.

Laiks kustībā

Pārvērt pavisam ikdienišķas ainas neaizmirstamās video atmiņās ar Timelapse funkciju – filmē skrejošus mākoņus, uzplaukstošus ziedus un citas norises, kuras, paātrinājumā skatoties, pārsteigs gan jūs pašu, gan jūsu video skatītājus. Pie tam, Osmo Mobile 2 ļauj jums un jūsu kamerai kustēties, mainot filmēšanas rakursu un vienlaikus saglabājot kustību līganumu.

Kino kvalitātes tālummaiņas kontrole

Osmo Mobile 2 rokturī izvietotās vadības pogas ļauj pilnībā kontrolēt tālruņa kameru, tai skaitā veikt plūdenu tālummaiņu.
Pats kāpjoties atpakaļ un vienlaikus ar kameru “pievelkot” objektu tuvāk, iespējams panākt tā saukto dollyzoom jeb vertigo efektu, kurš bez Osmo 2 palīdzības būtu pa spēkam tikai profesionālam kino operatoram.


Atklāj pasaules plašumu ar panorāmas skatiem

Osmo Mobile 2 spēj automātiski uzņemt panorāmas foto, uzņemot un saliekot kopā vairākus foto attēlus. Tālruni var ievietot kā ainavas, tā portreta orientācijā, tādējādi mainot panorāmas foto malu attiecību.


Stundām ilga straumēšana

Ej tiešraidē! Līdz par 15 stundu ilgā akumulatora rezerve ir pietiekama, lai straumēšanas laikā lādētu jūsu telefonu, savukārt, beautify attēla uzlabošanas tehnoloģija gādās, lai jūs pats šai tiešraidē izskatītos lieliski.


Viegls un pārnēsājams

Osmo Mobile 2 ir veidots no augstas izturības un viegla svara kompozītmateriāla un sver tikai 485 g, un saliktā veidā tas aiņems pavisam nedaudz vietas – piemērots, lai ņemtu līdzi, filmētu un straumētu it visur.

Manufacturer
DJI
Svars
0.4580
EAN kods
190021308411
Kalpošanas ilgums
Barošana un akumulators
Līdz 10 stundām