Elgato EVE Door & Window logu un durvju sensors:

Elgato EVE Door & Window logu un durvju sensors

SKU
1ED109901001

Esiet informēts par savu durvju vai logu stāvokli. Vēl labāk – aprīkojiet tos ar ierīču automatizēšanas funkciju visā mājā. Vienkāršais un ērti uzstādāmais Eve Door & Window piedāvā mūsdienīgi ērtu risinājumu, lai jūs vienmēr justos mierīgi.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Esiet informēts par savu durvju vai logu stāvokli. Vēl labāk – aprīkojiet tos ar ierīču automatizēšanas funkciju visā mājā. Vienkāršais un ērti uzstādāmais Eve Door & Window piedāvā mūsdienīgi ērtu risinājumu, lai jūs vienmēr justos mierīgi.

 

Divkārša pārbaude uz vietas.

Tā ietver visas nozīmīgās durvis, logus, skapjus un vārtus – jums vairs nav jāstaigā pa māju, pārliecinoties, vai viss ir aizslēgts. Vien pajautājiet Siri vai pārbaudiet to savā iPhone, iPad vai Apple Watch.

 

Uzziniet vairāk.

Kad pēdējo reizi tika vēdināts pagrabs? Cik ilgi? Skatiet detalizētu informāciju savā iPhone vai iPad un vienmēr pārziniet situāciju.

Esiet informēts, esot ceļā.

Esat aizņemts? Jūsu mājas centrmezgls informēs jūs gadījumā, kāds mēģinās piekļūt ar Eve Door & Window aprīkotam objektam.

Iesoļojiet ideālajā noskaņā.

Vienkārši atveriet durvis un automātiski aktivizējiet uzreiz visas pievienotās komforta funkcijas, piemēram, noskaņas apgaismojumu un multivides centru.

Valdiet savās mājās.

Regulējiet noskaņu ar noteikumiem, pēc kuriem tiks automātiski ieslēgtas funkcijas patīkamas mājas vides radīšanai. Piemēram, lai priekšnamā automātiski iedegtos gaisma, jums ienākot, bet tikai pēc saulrieta. Vai arī lieciet uz brīdi apturēt apkuri, kad atverat logu, ja ārā ir gana auksts laiks.

Dariet, kā vēlaties.

Iestatiet noskaņu vienā mirklī, izmantojot Siri, vadības centru vai Apple Watch. Ērti pievienojiet piederumus, izmantojot Home lietotnes iPhone, iPad vai iPad touch ierīcēs. Turklāt, lai skatītu precīzus ierakstus, gūtu informāciju un pilnībā pārvaldītu visas pievienotās ierīces, pietiks vien ieskatīties Eve lietotnē.

Saderīgs ar ekosistēmu.

Izsaiņojiet Eve piederumus, un tie uzreiz darbosies kopā ar iPhone, iPad, iPod touch vai Apple Watch. Jūsu Apple TV vai iPad kalpos kā mājas centrmezgls, kas saskaņoti automatizēs piederumus un ļaus jums uzturēt sakarus ar mājām arī prombūtnes laikā. 

Manufacturer
Elgato
Svars
EAN kods
4260195391260
Kalpošanas ilgums
Krāsa
balta
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Atmiņas apjoms
Savienojumi
Bluetooth
OS X savietojamība
iOS savietojamība
iOS 8 and higher
tvOS savietojamība
Apple TV savietojamība
Mac savietojamība
Android savietojamība
Savietojamība
Bezvadu savienojums
Vadu savienojums
Sensori
Audio
Video formāts
Ekrāns
Parādītā metrika
Ūdens izturība
Lietošanas noteikumi
Kopšana
Barošana
Barošana un akumulators
Sistēmas prasības
Vides aizsarzības prasības
Lietojumprogrammas
Gaismas plūsma, lūmenos
Nokrāsas lampa
Hue gaismas atdeve
Nokrāsas pāreja
Atmiņa
Sinhronizēšana
Izmēri un svars
Kas atrodas kārbā?
Garantija
Komentārs

N/A