Beats EP On-Ear Headphones - Black:

Beats EP On-Ear Headphones - Black

SKU
ML992ZM/A
Beats EP on-ear headphone delivers masterfully tuned sound. Its battery-free design offers unlimited playback and its sleek, durable frame is reinforced with lightweight stainless steel. Beats EP is an ideal introduction to Beats for any music lover seeking a dynamic listening experience.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Apple Beats EP ir "On-Ear" tipa austiņas, kas apvieno lielisku skaņu, dizainu, cenu un ir radītas īpaši visiem mūzikas entuziastiem. Veidotas klasiskā Beats dizainā, kas papildināts ar iespēju dzirdēt mūziku tieši tādu, kādu to iecerējis mākslinieks. 

Austiņas ir vieglas, ergonomiskas un izturīgas. Rāmja dizains ir izstrādāts domājot par lietotāja ērtībam - austiņu stīpa ir izliekta tā, lai ideāli piegulētu galvai un vienmērīgi sadalītu svaru, bet austiņu polsterējumam ir izvēlēts materiāls, kas neļauj tām sakarst - paredzētas ikdienas lietošanai, kas neradīs nepatīkamu sajūtu pat pēc lietošanas visas dienas garumā. Rāmis izgatavots no nerūsējoša tērauda, bet kabelis izgatavots no materiāla, kas neļaus tam veidot mezglus. 

Austiņās integrētais mikrofons un kontroles modulis lietotājam sniedz iespēju ne tikai klausīties mūziku un regulēt skaļumu, bet arī atbildēt uz telefona zvaniem. Austiņas savietojamas ar Apple ierīcēm.

Komplektācijā ietilpst arī: salokāms futlāris austiņu pārnēsāšanai un lietošanas instrukcija.

Manufacturer
Beats by Dr. Dre
Svars
EAN kods
888462602761
Kalpošanas ilgums
Austiņu tips
Headphone
Atmiņas apjoms
Mac savietojamība
Apple Watch savietojamība
Apple TV savietojamība
Savietojamība
Krāsa
melna
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Draiveris

N/A

Pretestība
Frekvence
Sagrozījums
Jutīgums
Savienojumi
3.5mm stereo mini jack
Bezvadu savienojums

N/A

Mikrofons
Barošana un akumulators
Izmēri
Kas atrodas kārbā?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card
Garantija
Komentārs

N/A