Fibaro Door/Window Sensor logu un durvju sensors:

Fibaro Door/Window Sensor logu un durvju sensors

SKU
FIBDOORWIN
Fibaro logu un durvju sensors, atbalsta Apple HomeKit un nodrošina 4 funkcijas – logu/durvju atvēršanas noteikšanu, temperatūras sensoru, bezvadu slēdža funkciju un scenāriju slēdža funkciju.

Durvju/Logu Sensors

Durvju/Logu sensors ir ar baterijām darbināms sensors. Tas darbojas Z-wave standartā un garantē saderību ar FIBARO sistēmu, kā arī ar Apple HomeKit.

Sensora paplašinātās iespējas nodrošina sistēmai ne tikai informāciju par durvju, logu vai garāžas vārtu atvēršanu, bet to var lietot arī apgaismojuma ieslēgšanai, pieejas kontroles un apsardzes sistēmās. Durvju/Logu sensora izmantošana mājas palielina drošību un komfortu tās iemītniekiem. Tas arī samazina augstu rēķinu risku par apkuri vai kondicionēšanu. Turklāt modulis var tikt aprīkots ar papildus temperatūras sensoru vai papildus slēdzi, pieslēdzot to iebūvētai binārā signāla ieejai.

Atvēršanas sensors

Atvēršanas sensora uzstādīšana Jūsu mājās nodrošinās Jūsu HOME CENTER 2 ar papildus informāciju, kuru var izmantot, lai kontrolētu citas FIBARO sistēmas komponentes. Modulis kontrolē atvēršanas stāvokli Atvērts/Aizvērts jebkurām durvīm vai logiem. Atvērta loga gadījumā sensors bloķēs apkures vai kondicionēšanas ieslēgšanos konkrētā telpā. Tas novērsīs nevajadzīgas apkures izmaksas. Ja šo sensoru uzstāda pie ieejas durvīm, tas ļauj sistēmai automātiski ieslēgt apgaismojumu uzreiz, kad durvis atveras vai automātiski startēt iepriekš sagatavotu scenāriju "Atgriežos Mājās". Turklāt Durvju/Logu sensors var tikt izmantots kā neatļautas ielaušanās trauksmes sensors. Tās, protams, ir tikai dažas no Durvju/Logu sensora iespējām.

Bezvadu atvēršanas sensors

Durvju/Logu sensors var tikt lietots kopā ar HOME CENTER 2, lai aktivizētu jebkuru citu darbību. Kad Durvju/Logu sensora ieeja ir savienota ar tipisku elektrības slēdzi, kas var kontrolēt citus FIBARO sistēmas komponentus. Šīs sensors dod iespēju novietot iepriekš neplānotu slēdzi izvēlētā vajadzīgā vietā bez liekas vadu līnijas izveidošanas. Esošo slēdžu skaits un izvietojums vairs neierobežo jūsu interjera izkārtojumu. Durvju/Logu sensors var vienkārši tikt iekļauts kopējā mājas elektro vadības sistēmā.

Iepriekš sagatavotu scenāriju slēdzis

Durvju/Logu sensoram ir unikālas funkcijas, kā automātiska iepriekš sagatavotu scenāriju palaišana.
Pirms šī sensora parādīšanās aktivizēt scenārijus elektriskās instalācijas līmenī bija sarežģīti.
Šī iespēja nebija pietiekoši intuitīva.
Tāpēc, lai apmierinātu klientu vēlmes mēs izveidojām Durvju/Logu sensoru ar papildus funkcionalitāti un iespēju automātiski aktivizēt scenāriju.
Vienkārši pieslēdziet parasto apgaismojuma slēdzi vai jebkuru sensoru (piem. kustības detektoru) pie FIBARO moduļa un norādiet iepriekš sagatavotā scenārija aktivizēšanu.
Tādā veidā Jūs iegūstat universālu pilnīgi bezvadu slēdzi, kas darbojas uz baterijām priekš vairākām ierīcēm, kas tiks ieslēgtas īsā laikā.

Vienkārša un ātra uzstādīšana

Moduļa uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Izņemiet to no kastītes, atveriet sensoru, noņemiet aizsarg plēvi no baterijas kontakta,aiztaisiet sensoru un pielīmējiet to vajadzīgajā vietā ar pie sensora esošo abpusējo līmlenti. Zemais enerģijas patēriņšpaildzina baterijas darbības laiku līdz 2 gadiem.
Sistēma pati Jūs brīdinās par zemo baterijas enerģijas līmeni.

Aktuālais baterijas stāvoklis ir vienmēr ir redzams HOME CENTER 2 saskarnē.
Manufacturer
Fibaro
EAN kods
857934005362
Kalpošanas ilgums
Atmiņas apjoms
HomeKit compatibility
Savienojumi
Bluetooth
iOS savietojamība
iOS 9 and higher
tvOS savietojamība
tvOS 9.2 or later
Barošana un akumulators

2 years battery life

Izmēri un svars
71 x 18 x 18 mm (L x W x H)