Fibaro Flood Sensor ūdens noplūdes un temperatūras sensors:

Fibaro Flood Sensor ūdens noplūdes un temperatūras sensors

SKU
FIBFLOODSEN
Paredzēts ūdens noplūdes konstatēšanai un temperatūras mērīšanai uz grīdas. Darbojas no baterijas vai pastāvīga līdzstrāvas avota.

Skaistākais daudzfunkcionālais ūdens noplūdes sensors, kas jebkad ir radīts

Fibaro Plūdu sensors ir futūristiska dizaina, maza izmēra ierīce ar daudzām papildus iespējām. Fibaro Plūdu sensors ir vienkārši izcils! Šī unikālā ierīce var pasargāt jūs un jūsu ģimenes drošību. Ar tā uzlaboto tehnoloģiju un precizitāti, Fibaro Plūdu Sensors brīdinās jūs par draudošiem plūdiem un strauju temperatūras paaugstināšanos vai pazemināšanos. Vienlaikus tam nav nepieciešamas speciālas apkopes un profesionālis, lai to uzstādītu.

Sākumā bija tikai ūdens piliens...

Ūdens ir visbiežāk sastopamā viela pasaulē. Tas dod dzīvību, bet tas var to arī atņemt. Ūdens ļauj mums izbaudīt katru dienu un sniedz svaiguma sajūtu. Šīs vielas, kas aptver 70% pasaules, nozīme ir tik liela, ka tas mums liek izturēties pret to ar cieņu. Fibaro Plūdu Sensora dizainu iedvesmoja perfekts ūdens piliens. Gluži kā katrs ūdens piliens arī mūsu sistēmas moduļi var pastāvēt gan atsevišķi, gan tos var savienot vienu ar otru, veidojot saskaņotu ekosistēmu. Ūdens piliena forma ir perfekta un nevainojama, tāpēc mūsu sensora korpuss izveidots tāds pats. Plūdu sensors ir izgatavots no augstas kvalitātes, baltas, glancētas plastmasas un ir ideāls visos sīkumos. Tā dizains ir ļoti funkcionāls un tajā iebūvētās tehnoloģijas sniedz jums bezgalīgas iespējas.

Perfekts katrā detaļā

Fibaro Plūdu Sensors ir progresīvāko tehnoloģiju funkcionalitātes un pārsteidzoši estētisks plūdu sensors, kas šobrīd pieejams visā pasaulē. Pirms projektēšanas process sākās, Fibaro inženieri pārbaudīja lielāko daļu barošanas elementus, ko piedāvāja pasaulē tirgotajiem sensoriem. Neviens no tiem neatbilda mūsu prasībām. Tieši tāpēc mēs sākām darbu pie mūsu pašu dizaina, kas atbilsut mūsu klientu vēlmēm. Tā tika radīts unikālais Fibaro plūdu sensors. Plūdu sensors, kas aprīkots ar daudzām jaunākajām tehnoloģijām, kas sniedz drošību jums un jūsu ģimenei. Un tas viss iebūvēts miniatūrā, kompaktā korpusā.

Viens sensors, daudzas iespējas

Fibaro Plūdu sensors ir bez kompromisu ierīce. Tas var darboties uz akumulatora baterijas vai uz līdzstrāvas pārveidotāja, atkarībā no darbības atrašanās vietas. Sensors darbojās pie 12V vai 24V līdzstrāvas. Pateicoties izejas pieslēgumam, Fibaro plūdu sensors var tikt saslēgts ar jebkuru signalizācijas sistēmu. Ieejas termināls ļauj pievienot ārējo plūdu sensoru spailes novietojot plūdu sensoru vietās ar ierobežotu pieejamību.

/LV/Descriptions/Smart_Home/flood-3.jpg

Kur tas nepieciešams

Tas ir ļoti svarīgi vietās, kur nepieciešams ātri atklāt potenciālos draudus. Ar Fibaro Plūdu sensora kompakto izmēru, dažādu strāvas barošanu un signalizācijas saziņas iespējām Jums tiek garantēts, ka Jūs pirmais uzzināsiet par bojājumiem un plūdu draudiem. Sensoru var uzstādīt arī grūti sasniedzamās vietās. Tas var strādāt jebkurā vietā, kurā tas jums ir nepieciešams. Pat tad, ja to nevar uzstādīt tieši nepieciešamajā vietā, jūs vienmēr varat pievienot papildus ūdens noplūdes sensora spailes, lai atklātu noplūdes labākā iespējamā atrašanās vietā.

Manufacturer
Fibaro
EAN kods
857934005355
Kalpošanas ilgums
Atmiņas apjoms
HomeKit compatibility
Savienojumi
Bluetooth
iOS savietojamība
iOS 9 and higher
tvOS savietojamība
tvOS 9.2 or later
Barošana un akumulators

2 years battery life 

Izmēri un svars

Height: 28 mm
Diameter: 72 mm