Apple 10.5-inch iPad Pro Cellular 64GB - Gold:

Apple 10.5-inch iPad Pro Cellular 64GB - Gold

SKU
MQF12HC/A

Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.

Dari, ko darīdams –
sanāks tikai labāk.
Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.
Pilnīgi jauns 10,5 collu modelis.
Pasaulē modernākais displejs.
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
iOS 11 paceļ iPad pavisam jaunā līmenī.
Retina displejs
Progresīvākais displejs. Visā visumā.

iPad vienmēr ir bijis lieliskākais rīks Multi-Touch iespēju izmantošanai. Bet pārveidotais iPad Pro Retina displejs tagad paceļ latiņu jaunos augstumos. Tas ne vien ir spilgtāks un atstaro mazāk gaismas, bet arī, pateicoties ProMotion tehnoloģijai, reaģē vēl zibenīgāk. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai ritini lapas Safari vai esi iegrimis 3D spēlē, viss notiek bez kādas aizķeršanās – ātri un aizraujoši.
Jauns 10,5 collu displejs.
Jaunā 10,5 collu iPad Pro ekrāns ir teju par 20% lielāks nekā 9,7 collu modelim, tāpēc tev ir vairāk vietas vēl lielākiem darbiem. Tam ir arī pilnizmēra ekrāna tastatūra, un tas joprojām ir ērti līdzi paķerams.
10,5 collu
2224 x 1668
12,9 collu
2732 x 2048
ProMotion. Tas ir jāredz un jāizjūt.
Jaunajam iPad Pro Retina displejam ir ProMotion tehnoloģija, kas atbalsta 120 Hz atsvaidzināšanas frekvenci. Filmas un video ar to iegūst apbrīnojamu krāšņumu, savukārt spēles rit bez aizķeršanās un vizuālām nepilnībām. Izrādās – ātrums ir neticami skaists. Turklāt neatkarīgi no tā, vai pieskaries displejam ar pirkstu vai Apple Pencil, tas reaģēs uz tavām darbībām vēl zibenīgāk.
Jaunais iPad Pro
120 Hz
atsvaidzināšanas frekvence
Standard LCD displejs
60 Hz
Un vēl – acīm par prieku.
600 nitu
spilgtums
Pateicoties lielākam spilgtumam, displejā notiekošais būs labāk saskatāms, lai kur tu arī atrastos.
P3
plaša krāsu spektra displejs
Ar plašo P3 krāsu spektru un izteiksmīgākiem zaļajiem un sarkanajiem toņiem attēli un video izskatās vēl dabiskāki un reālāki.
1,8%
atspīdums
Apple īpaši izstrādātais pretatspīduma pārklājums padara displeju skaidrāku un tekstu tajā – vieglāk lasāmu neatkarīgi no tā, kur tu lieto savu iPad.
No šī rudens
Vairāk­uzdevumu režīms. Jauns no apakšas līdz augšai.
Paveikt vēl vairāk tagad ir vēl vieglāk. iOS 11 jaunā Dock josla ļauj ērti atvērt nesen lietotās aplikācijas un failus. Ar Slide Over vai Split View funkcijām abas atvērtās aplikācijas paliek aktīvas, un tu vari darboties ar tām reizē. Piemēram, vari apstrādāt attēlu Adobe Photoshop Fix aplikācijā, vienlaikus veidojot interneta lapu. Vai Safari pētīt brīvdienu iespējas, tikmēr ievadot datumus Calendar aplikācijā. iPad Pro un iOS 11 ir ideāli rīki, lai tu varētu paveikt visu, ko vēlies – un visu vienlaikus.
Veiktspēja
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
A10X Fusion procesors ar 64 bitu arhitektūru un sešiem kodoliem paver tev ceļu uz neticamu jaudu. Tu vari montēt 4K video, lai kur arī atrastos. Renderēt detalizētus 3D modeļus. Izveidot sarežģītus dokumentus un prezentācijas un veikt tajās piezīmes. Vienkārši. Un tas viss – ierīcē, kuras akumulatora jaudas pietiks visai dienai.1
.
A10X
Fusion procesors
Ar A10X Fusion procesoru tādi sarežģīti uzdevumi kā darbs ar divām aplikācijām vienlaikus, augstas izšķirtspējas foto retušēšana vai spēļu spēlēšana šķitīs elementāri.
.
ISP
attēla signāla procesors
Apple izstrādātais attēla signāla procesors izmanto mašīnmācīšanās metodes, lai padarītu tevis uzņemtās bildes un video vienkārši satriecošas.
Līdz
10 stundām
akumulators
Esi radošs un darošs ar akumulatoru visai dienai.1
Procesora darbības ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 30% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Grafikas ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 40% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Apple Pencil
Tagad vēl spicāks.
Ar jauno iPad Pro displeju, kuram ir lielāka atsvaidzināšanas frekvence, Apple Pencil2 kļūst vēl jutīgāks un ērtāk lietojams. Nav cita digitālā zīmuļa, ar ko būtu iespējams rakstīt, pievienot komentārus un zīmēt ar šādu precizitāti līdz pēdējam pikselim.
Procreate
Simtiem zīmēšanas rīku vienā aplikācijā.
Notability
Vienā piezīmē apvieno rokrakstu, bildes, audio un drukāto tekstu.
iOS 11
iPad veic grandiozu lēcienu tālāk.
Ar iOS 11 iPad piedzīvo fenomenālas pārvērtības. Jaunās funkcijas un iespējas ļaus tev visu darīt ātrāk, vairāk un pēc tava prāta.
Dock josla
Ar jauno Dock joslu vieglāk atradīsi savas iecienītākās un nesen lietotās aplikācijas un failus. Tā būs īpaši noderīga, darbojoties vairākuzdevumu režīmā un pārvietojoties starp aplikācijām.
Files
Jaunā Files aplikācija apkopo visus tavus failus vienuviet neatkarīgi no to atrašanās vietas – sākot no iCloud un beidzot ar Dropbox.
Drag and Drop
Drag and Drop paver jaunas iespējas, kā pārvietot visu, kas pārvietojams. Tas ir īpaši pielāgots Multi-Touch, tāpēc vari vienkārši un bez aizķeršanās pārvietot tekstu, bildes un failus no vienas aplikācijas uz citu. Tik pakustini pirkstu.
App Switcher
Ar pārveidoto App Switcher varēsi pārvietoties starp aplikācijām ar vienu kustību. Tas pat spēj atcerēties to aplikāciju kombināciju, ar kurām es iepriekš darbojies vairākuzdevumu režīmā.
Vairākuzdevumu režīms
Vairākuzdevumu režīms kļuvis vēl jaudīgāks un intuitīvāks. Vari uzreiz no Dock joslas atvērt vēl vienu aplikāciju, un abas aplikācijas paliks aktīvas gan Slide Over, gan Split View skatā.
Apple Pencil
Ar iOS 11 Apple Pencil kļūst vēl noderīgāks. Tu varēsi viegli skicēt, zīmēt vai rakstīt līdzās tekstam Notes aplikācijā. Un pat vienā mirklī izveidot piezīmi, ar Apple Pencil pieskaroties sava iPad bloķēšanas ekrānam.
Aplikācijas
iPad spēks. Reiz 1 300 000.
iPad ir jaudīgs sabiedrotais darbā, atpūtā un mācībās. Tam ir vairāk nekā miljons aplikāciju, kas ir īpaši izstrādātas lielajam Multi‑Touch displejam un jaudīgajam procesoram. Tāpēc iPad spēj mainīt veidus, kā tu dari to, kas tev patīk.
Dizains
Tonnām iespēju. Nesver pat puskilo.
iPad Pro ir apbrīnojama veiktspēja, moderns displejs, divas kameras, zibenīgi bezvadu savienojumi un akumulators visai dienai1. Neraugoties uz to, tas joprojām ir plāns un kompakts. Tāpēc ar to vari doties jebkur un darīt praktiski jebko.
10,5 collu
6,1 mm
469 grami

12,9 collu
6,9 mm
677 grami
Bezvadu funkcionalitāte
Ar 802.11ac Wi-Fi un 4G LTE Advanced ātrāk pārlūko internetu, straumē video un nosūti dokumentus praktiski no jebkurienes.3 Turklāt ar iebūvēto Apple SIM4 varēsi pieslēgties mobilo datu tīkliem vairāk nekā 180 valstīs un reģionos.

Līdz
866
Mb/s Wi-Fi tīklā
Atbalsta
25
LTE joslas
Līdz
450
Mb/s 4G/LTE tīklā
Kameras
iPad Pro ir tās pašas lieliskās kameras, kas iPhone 7. Uzlabota optiskā attēla stabilizēšana un ƒ/1.8 diafragmas atvērums ļauj uzņemt izcilas bildes un video pat pustumsā. Savukārt ar paplašināto krāsu spektru ik selfijs būs veselas galerijas vērts.

.
12
MP kamera
.
7
MP FaceTime
HD kamera
Touch ID
Touch ID darbojas ar modernu pirkstu nospiedumu sensoru, kas ļauj vienā acumirklī atbloķēt iPad un gādā par privāto datu drošību aplikācijās.

.
2 x
ātrāks par iepriekšējo paaudzi
Smart Keyboard
Ja vēlies izmantot Smart Keyboard2 pilnā izmērā, vienkārši ņem to un atloki – tā ir pieejama gan 10,5, gan 12,9 collu iPad Pro. Kad darbs būs pabeigts, saloki to, un tev būs viegls, izturīgs vāciņš. Tastatūra ir ērti lietojama un tikpat ērti paņemama līdzi.

Jaunums
10,5 collu
pilnizmēra tastatūra
iPhone + iPad
Sāc šeit. Pabeidz tur.
Sāc rakstīt e-pastu savā iPhone un pabeidz to savā iPad Pro. Vai arī nokopē attēlus, video un tekstu savā iPhone un pēc tam iekopē savā iPad turpat blakus. Un ar AirDrop palīdzību vari bez vadiem ātri pārsūtīt failus no vienas ierīces uz otru. iPhone un iPad Pro tika izstrādāti tā, lai lieliski sadarbotos ne vien savā starpā, bet arī ar tavu Mac un Apple Watch.
iCloud. Droša vieta visam, kas svarīgs.
iCloud uzticami glabā visas tavas bildes, mūziku, aplikācijas un daudz ko citu, gādājot par to atjaunināšanu, drošību un pieejamību no jebkuras ierīces.
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198478894
Kalpošanas ilgums
Bezvadu un mobilais
Wi-Fi + Cellular
Izmēri un svars
Height: 0.27 inch (6.9 mm)
Width: 8.68 inches (220.6 mm)
Length: 12 inches (305.7 mm)
Weight: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
Retina display
12.9-inch (diagonal) LED-backlit widescreen Multi-Touch display 2732-by-2048 resolution at 264 pixels per inch (ppi) Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating
Čips
A9X chip with 64‑bit architecture
M9 motion coprocessor
Procesors
Kamera
iSight Camera
8MP iSight camera
Autofocus
ƒ/2.4 aperture
Five-element lens
Hybrid IR filter
Backside illumination
Improved face detection
Exposure control
Panorama (up to 43MP)
Burst mode
Tap to focus
Photo geotagging
Timer mode
FaceTime HD Camera
1.2MP photos
ƒ/2.2 aperture
720p HD video recording
Backside illumination
Auto HDR photos and videos
Improved face detection
Burst mode
Exposure control
Timer mode
Video ierakstīšana
1080p HD video recording (30 fps)
Slo-mo (120 fps)
Time-lapse video with stabilization
Video image stabilization
Improved face detection
3x video zoom
Video geotagging
Videozvans
FaceTime Calling
FaceTime video to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
ID Pieskāriensensors
Unlock iPad Secure personal data within apps Make purchases from the iTunes Store, App Store, and iBooks Store
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi (802.11a/​b/​g/​n/​ac); dual channel (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO
Bluetooth 4.2 technology
UMTS/​HSPA/​HSPA+/​DC‑HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 41)
Data only
Includes Apple SIM — U.S. and UK only
Atrašanās vieta
Digital compass
Wi‑Fi
iBeacon microlocation
Assisted GPS and GLONASS
Cellular
Audio zvans
FaceTime Calling
FaceTime audio to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
Barošana un akumulators
Built-in 38.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Up to 10 hours of surfing the web on Wi‑Fi, watching video, or listening to music
Charging via power adapter or USB to computer system
Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network
Operētājsistēma

iOS 9 With an all-new design and all-new features, iOS 9 is the world’s most advanced mobile OS. In its most advanced form.
iOS 9 includes: AirDrop, AirPlay, AirPrint, Control Center, Notification Center, Siri, Spotlight Search, Apple Music, Family Sharing, iCloud Drive, Multitasking, QuickType Keyboard

Sensori
Touch ID Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Lietojumprogrammas
Camera, Photos, Messages, FaceTime, Mail, Music, Safari, Maps, Siri, Calendar, iTunes Store, App Store, Notes, Contacts, iBooks, Game Center, Reminders, Clock, Videos, Photo Booth, Podcasts, News, Find My iPhone, Find My Friends, iCloud Drive
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning to USB Cable
USB Power Adapter
Komentārs

N/A

Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
64 GB
Krāsa
zelta
Savienojumi
Wifi + Cellular