iPad Pro

SKU
conf_ipad_pro

Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.

Dari, ko darīdams –
sanāks tikai labāk.
Lai kāds būtu uzdevums, iPad Pro ir gatavs paveikt visu iespējamo un vēl vairāk. Tā jauda pārspēj vairumu portatīvo PC, taču to lietot ir viegli un patīkami. Pārveidotais Retina displejs priecē kā acis, tā pirkstu galus. Un tas viss – komplektā ar iOS, pasaulē progresīvāko mobilo ierīču operētājsistēmu. iPad Pro. Viss, ko tu sagaidi no mūsdienīgas datortehnikas. Un vēl vairāk.
Pilnīgi jauns 10,5 collu modelis.
Pasaulē modernākais displejs.
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
iOS 11 paceļ iPad pavisam jaunā līmenī.
Retina displejs
Progresīvākais displejs. Visā visumā.

iPad vienmēr ir bijis lieliskākais rīks Multi-Touch iespēju izmantošanai. Bet pārveidotais iPad Pro Retina displejs tagad paceļ latiņu jaunos augstumos. Tas ne vien ir spilgtāks un atstaro mazāk gaismas, bet arī, pateicoties ProMotion tehnoloģijai, reaģē vēl zibenīgāk. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai ritini lapas Safari vai esi iegrimis 3D spēlē, viss notiek bez kādas aizķeršanās – ātri un aizraujoši.
Jauns 10,5 collu displejs.
Jaunā 10,5 collu iPad Pro ekrāns ir teju par 20% lielāks nekā 9,7 collu modelim, tāpēc tev ir vairāk vietas vēl lielākiem darbiem. Tam ir arī pilnizmēra ekrāna tastatūra, un tas joprojām ir ērti līdzi paķerams.
10,5 collu
2224 x 1668
12,9 collu
2732 x 2048
ProMotion. Tas ir jāredz un jāizjūt.
Jaunajam iPad Pro Retina displejam ir ProMotion tehnoloģija, kas atbalsta 120 Hz atsvaidzināšanas frekvenci. Filmas un video ar to iegūst apbrīnojamu krāšņumu, savukārt spēles rit bez aizķeršanās un vizuālām nepilnībām. Izrādās – ātrums ir neticami skaists. Turklāt neatkarīgi no tā, vai pieskaries displejam ar pirkstu vai Apple Pencil, tas reaģēs uz tavām darbībām vēl zibenīgāk.
Jaunais iPad Pro
120 Hz
atsvaidzināšanas frekvence
Standard LCD displejs
60 Hz
Un vēl – acīm par prieku.
600 nitu
spilgtums
Pateicoties lielākam spilgtumam, displejā notiekošais būs labāk saskatāms, lai kur tu arī atrastos.
P3
plaša krāsu spektra displejs
Ar plašo P3 krāsu spektru un izteiksmīgākiem zaļajiem un sarkanajiem toņiem attēli un video izskatās vēl dabiskāki un reālāki.
1,8%
atspīdums
Apple īpaši izstrādātais pretatspīduma pārklājums padara displeju skaidrāku un tekstu tajā – vieglāk lasāmu neatkarīgi no tā, kur tu lieto savu iPad.
No šī rudens
Vairāk­uzdevumu režīms. Jauns no apakšas līdz augšai.
Paveikt vēl vairāk tagad ir vēl vieglāk. iOS 11 jaunā Dock josla ļauj ērti atvērt nesen lietotās aplikācijas un failus. Ar Slide Over vai Split View funkcijām abas atvērtās aplikācijas paliek aktīvas, un tu vari darboties ar tām reizē. Piemēram, vari apstrādāt attēlu Adobe Photoshop Fix aplikācijā, vienlaikus veidojot interneta lapu. Vai Safari pētīt brīvdienu iespējas, tikmēr ievadot datumus Calendar aplikācijā. iPad Pro un iOS 11 ir ideāli rīki, lai tu varētu paveikt visu, ko vēlies – un visu vienlaikus.
Veiktspēja
Jaudīgāks par vairumu portatīvo PC.
A10X Fusion procesors ar 64 bitu arhitektūru un sešiem kodoliem paver tev ceļu uz neticamu jaudu. Tu vari montēt 4K video, lai kur arī atrastos. Renderēt detalizētus 3D modeļus. Izveidot sarežģītus dokumentus un prezentācijas un veikt tajās piezīmes. Vienkārši. Un tas viss – ierīcē, kuras akumulatora jaudas pietiks visai dienai.1
.
A10X
Fusion procesors
Ar A10X Fusion procesoru tādi sarežģīti uzdevumi kā darbs ar divām aplikācijām vienlaikus, augstas izšķirtspējas foto retušēšana vai spēļu spēlēšana šķitīs elementāri.
.
ISP
attēla signāla procesors
Apple izstrādātais attēla signāla procesors izmanto mašīnmācīšanās metodes, lai padarītu tevis uzņemtās bildes un video vienkārši satriecošas.
Līdz
10 stundām
akumulators
Esi radošs un darošs ar akumulatoru visai dienai.1
Procesora darbības ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 30% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Grafikas ātrums
iPad Pro (jaunais)
Par 40% ātrāks

iPad Pro (iepriekšējās paaudzes)
Apple Pencil
Tagad vēl spicāks.
Ar jauno iPad Pro displeju, kuram ir lielāka atsvaidzināšanas frekvence, Apple Pencil2 kļūst vēl jutīgāks un ērtāk lietojams. Nav cita digitālā zīmuļa, ar ko būtu iespējams rakstīt, pievienot komentārus un zīmēt ar šādu precizitāti līdz pēdējam pikselim.
Procreate
Simtiem zīmēšanas rīku vienā aplikācijā.
Notability
Vienā piezīmē apvieno rokrakstu, bildes, audio un drukāto tekstu.
iOS 11
iPad veic grandiozu lēcienu tālāk.
Ar iOS 11 iPad piedzīvo fenomenālas pārvērtības. Jaunās funkcijas un iespējas ļaus tev visu darīt ātrāk, vairāk un pēc tava prāta.
Dock josla
Ar jauno Dock joslu vieglāk atradīsi savas iecienītākās un nesen lietotās aplikācijas un failus. Tā būs īpaši noderīga, darbojoties vairākuzdevumu režīmā un pārvietojoties starp aplikācijām.
Files
Jaunā Files aplikācija apkopo visus tavus failus vienuviet neatkarīgi no to atrašanās vietas – sākot no iCloud un beidzot ar Dropbox.
Drag and Drop
Drag and Drop paver jaunas iespējas, kā pārvietot visu, kas pārvietojams. Tas ir īpaši pielāgots Multi-Touch, tāpēc vari vienkārši un bez aizķeršanās pārvietot tekstu, bildes un failus no vienas aplikācijas uz citu. Tik pakustini pirkstu.
App Switcher
Ar pārveidoto App Switcher varēsi pārvietoties starp aplikācijām ar vienu kustību. Tas pat spēj atcerēties to aplikāciju kombināciju, ar kurām es iepriekš darbojies vairākuzdevumu režīmā.
Vairākuzdevumu režīms
Vairākuzdevumu režīms kļuvis vēl jaudīgāks un intuitīvāks. Vari uzreiz no Dock joslas atvērt vēl vienu aplikāciju, un abas aplikācijas paliks aktīvas gan Slide Over, gan Split View skatā.
Apple Pencil
Ar iOS 11 Apple Pencil kļūst vēl noderīgāks. Tu varēsi viegli skicēt, zīmēt vai rakstīt līdzās tekstam Notes aplikācijā. Un pat vienā mirklī izveidot piezīmi, ar Apple Pencil pieskaroties sava iPad bloķēšanas ekrānam.
Aplikācijas
iPad spēks. Reiz 1 300 000.
iPad ir jaudīgs sabiedrotais darbā, atpūtā un mācībās. Tam ir vairāk nekā miljons aplikāciju, kas ir īpaši izstrādātas lielajam Multi‑Touch displejam un jaudīgajam procesoram. Tāpēc iPad spēj mainīt veidus, kā tu dari to, kas tev patīk.
Dizains
Tonnām iespēju. Nesver pat puskilo.
iPad Pro ir apbrīnojama veiktspēja, moderns displejs, divas kameras, zibenīgi bezvadu savienojumi un akumulators visai dienai1. Neraugoties uz to, tas joprojām ir plāns un kompakts. Tāpēc ar to vari doties jebkur un darīt praktiski jebko.
10,5 collu
6,1 mm
469 grami

12,9 collu
6,9 mm
677 grami
Bezvadu funkcionalitāte
Ar 802.11ac Wi-Fi un 4G LTE Advanced ātrāk pārlūko internetu, straumē video un nosūti dokumentus praktiski no jebkurienes.3 Turklāt ar iebūvēto Apple SIM4 varēsi pieslēgties mobilo datu tīkliem vairāk nekā 180 valstīs un reģionos.

Līdz
866
Mb/s Wi-Fi tīklā
Atbalsta
25
LTE joslas
Līdz
450
Mb/s 4G/LTE tīklā
Kameras
iPad Pro ir tās pašas lieliskās kameras, kas iPhone 7. Uzlabota optiskā attēla stabilizēšana un ƒ/1.8 diafragmas atvērums ļauj uzņemt izcilas bildes un video pat pustumsā. Savukārt ar paplašināto krāsu spektru ik selfijs būs veselas galerijas vērts.

.
12
MP kamera
.
7
MP FaceTime
HD kamera
Touch ID
Touch ID darbojas ar modernu pirkstu nospiedumu sensoru, kas ļauj vienā acumirklī atbloķēt iPad un gādā par privāto datu drošību aplikācijās.

.
2 x
ātrāks par iepriekšējo paaudzi
Smart Keyboard
Ja vēlies izmantot Smart Keyboard2 pilnā izmērā, vienkārši ņem to un atloki – tā ir pieejama gan 10,5, gan 12,9 collu iPad Pro. Kad darbs būs pabeigts, saloki to, un tev būs viegls, izturīgs vāciņš. Tastatūra ir ērti lietojama un tikpat ērti paņemama līdzi.

Jaunums
10,5 collu
pilnizmēra tastatūra
iPhone + iPad
Sāc šeit. Pabeidz tur.
Sāc rakstīt e-pastu savā iPhone un pabeidz to savā iPad Pro. Vai arī nokopē attēlus, video un tekstu savā iPhone un pēc tam iekopē savā iPad turpat blakus. Un ar AirDrop palīdzību vari bez vadiem ātri pārsūtīt failus no vienas ierīces uz otru. iPhone un iPad Pro tika izstrādāti tā, lai lieliski sadarbotos ne vien savā starpā, bet arī ar tavu Mac un Apple Watch.
iCloud. Droša vieta visam, kas svarīgs.
iCloud uzticami glabā visas tavas bildes, mūziku, aplikācijas un daudz ko citu, gādājot par to atjaunināšanu, drošību un pieejamību no jebkuras ierīces.
Manufacturer
Apple
Svars
0.4690
Kalpošanas ilgums
Bezvadu un mobilais
Wi-Fi & Wi-Fi + Cellular models
Izmēri un svars

10,5 collu iPad Pro

Izmērs: 250 x 174.1 x 6.1 mm
Svars: Wi-fi modelis 469 g, Wi-fi + Celluar modelis 477 g 

12,9 collu iPad Pro 

Izmērs: 305.7 x 220.6 x 6.9 mm
Svars: Wi-fi modelis 677 g, Wi-fi + Celluar modelis 692 g 

Displejs
10.5"
Ekrāns
Retina Multi-Touch displejs ar LED aizmugur­gaismojumu ProMotion tehnoloģija Plaša krāsu spektra displejs (P3) True Tone displejs Pret pirkstu nospiedumiem izturīgs oleofobs pārklājums Pilnībā laminēts displejs Pretatstarošanas pārklājums
Procesors
A10X Fusion chip with 64‑bit architecture
Kamera

12 MP kamera

ƒ/1.8 diafragmas atvērums

Digitālā tālummaiņa līdz 5x

Optiskā attēla stabilizēšana

Sešu elementu lēca

Četru LED True Tone zibspuldze

Panorāma (līdz 63 MP)

Lēca ar safīra kristāla pārklājumu

Apgaismojuma sensors

Infrasarkano staru hibrīdfiltrs

Automātiskā fokusēšana ar Focus Pixels

Fokusēšana pieskaroties, ar Focus Pixels

Live Photos ar stabilizēšanu

Plašs krāsu spektrs bildēs un Live Photos

Uzlabota lokālā toņu kartēšana

Ķermeņu un seju noteikšana

Ekspozīcijas vadība

Trokšņu mazināšana

Automātisks HDR foto

Automātiska attēla stabilizēšana

Sērijfoto režīms

Taimera režīms

Ģeogrāfisko koordināšu pievienošana foto

Video ierakstīšana
4K videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē 1080 p HD videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē vai 60 kadri sekundē 720 p HD videoieraksts ar ātrumu 30 kadri sekundē Optiskā attēla stabilizēšana video Četru LED True Tone zibspuldze Palēninātā video atbalsts 1080 p ar ātrumu 120 kadri sekundē un 720 p ar ātrumu 240 kadri sekundē Time-lapse video ar stabilizēšanu Kinematogrāfiska video stabilizēšana (1080 p un 720 p) Video ar nepārtraukto autofokusu Ķermeņu un seju noteikšana Trokšņu mazināšana 8 MP foto uzņemšana 4K video ierakstīšanas laikā Demonstrētā attēla tālummaiņa Ģeogrāfisko koordināšu pievienošana video
Videozvans
7 MP foto 1080 p HD videoieraksts Retina Flash ƒ/2.2 diafragmas atvērums Plašs krāsu spektrs bildēs un Live Photos Automātisks HDR Apgaismojuma sensors Ķermeņu un seju noteikšana Automātiska attēla stabilizēšana Sērijfoto režīms Ekspozīcijas vadība Taimera režīms
ID Pieskāriensensors
Atbloķē iPad Aizsargā personīgos datus aplikācijās Veic pirkumus iTunes Store, App Store un iBooks Store veikalos
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums

Visi modeļi

Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); divas joslas (2

Atrašanās vieta

Visi modeļi

Digitālais kompass

Wi‑Fi

iBeacon mikrolokācija

Wi‑Fi + Cellular modeļi

Assisted GPS un GLONASS

Mobilo sakaru tīkli

Audio zvans
FaceTime audio No iPad uz jebkuru ierīci ar FaceTime, izmantojot Wi-Fi vai mobilo sakaru tīklu
Atbalstītie audio formāti
Frekvenču diapazons: no 20 Hz līdz 20 000 Hz Atbalstītie audiofailu formāti: AAC (8–320 Kb/s), aizsargāts AAC (no iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8–320 Kb/s), MP3 VBR, Dolby Digital (AC-3), Dolby Digital Plus (E-AC-3), Audible (formāti: 2, 3 un 4, Audible Enhanced Audio, AAX un AAX+), Apple Lossless, AIFF un WAV Lietotāja konfigurēts maksimālā skaļuma ierobežojums
Video formāts

AirPlay Mirroring, foto, audio un video izvade uz Apple TV (2. paaudzes vai jaunāku)

Video dublēšanas un video izejas atbalsts: līdz 1080 p ar Lightning digitālo AV adapteri un Lightning–VGA adapteri (jāiegādājas atsevišķi)

Atbalstītie videofailu formāti: H.264 video līdz 4K, 30 kadri sekundē, augstākā profila līmenis 4.2 ar AAC‑LC audio līdz 160 Kb/s, 48 kHz, stereo audio vai Dolby Audio līdz 1008 Kb/s, 48 kHz, stereo vai vairākkanālu audiosignāla ievade .m4v, .mp4 un .mov failu formātā; MPEG-4 video līdz 2,5 Mb/s, 640x480 pikseļi, 30 kadri sekundē, vienkāršais profils ar AAC-LC audiosignālu līdz 160 Kb/s katrā kanālā, 48 kHz, stereo audio vai Dolby Audio līdz 1008 Kb/s, 48 kHz, stereo vai vairākkanālu audiosignāla ievade .m4v, .mp4 un .mov failu formātā; Motion JPEG (M-JPEG) līdz 35 Mb/s, 1280x720 pikseļi, 30 kadri sekundē, audiosignāla ievade ulaw formātā, PCM stereo audiosignāla ievade .avi failu formātā

Barošana un akumulators

10,5 collu iPad Pro

Iebūvēts 30,4 vatstundu litija polimēru akumulators

12

Operētājsistēma

iOS 11

iOS 11 jaunās funkcijas un iespējas palīdz tev viegli paveikt vairāk īsākā laikā un padara iPad vēl jaudīgāku, personiskāku un gudrāku.

Sensori
Touch ID Trīsasu žiroskops Akselerometrs Barometrs Apkārtējās gaismas sensors
SIM-karte
Nano SIM (atbalsta Apple SIM) Iebūvēta Apple SIM
Kas atrodas kārbā?

iPad, Lādētājs, USB - Lightning vads

Manufacturer
Apple
EAN kods
190198314567
Izmēri un svars
Magasság: 6.9 mm
Szélesség: 8.68 inches (220.6 mm)
Hosszúság: 12 inches (305.7 mm)
Súly: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
10,5 hüvelykes képátlójú kijelző LED-es háttérvilágítással
2732 x 2048 képpontos felbontás (264 ppi)
Ujjlenyomatok ellen védő, zsírtaszító bevonat
Teljes egészében laminált kijelző
Tükröződésgátló bevonat
Čips
A9X chip 64 bites architektúrával
M9 mozgáskövető koprocesszor
Kamera
iSight kamera
8 megapixeles iSight kamera
Automatikus élességállítás
ƒ/2,4-es fényrekesz
Öttagú objektív
Hibrid infravörösszűrő
Hátsó megvilágítású érzékelő
Továbbfejlesztett arcészlelés
Szabályozható expozíció
Panorámaképek (akár 43 megapixeles felbontásban)
Sorozatfelvétel funkció
Fókuszállítás koppintással
Fényképek geocímkézése
Időzítőfunkció
Video ierakstīšana
1080p felbontású HD-videofelvétel (30 képkocka/másodperc)
Lassított videók (120 képkocka/másodperc)
Time-lapse videó képstabilizálással
Videokép-stabilizálás
Továbbfejlesztett arcészlelés
Háromszoros videozoom
Videók geocímkézése
Videozvans
1,2 megapixeles fotók
ƒ/2,2-es fényrekesz
720p felbontású HD-videofelvétel
Hátsó megvilágítású érzékelő
Automatikus HDR-fényképezés és -videofelvétel
Továbbfejlesztett arcészlelés
Sorozatfelvétel funkció
Szabályozható expozíció
Időzítő funkció

FaceTime-videohívások bármilyen FaceTime-kompatibilis eszközre Wi‑Fi és mobilhálózaton keresztül
ID Pieskāriensensors
Az iPad zárolásának feloldása
Személyes adatok védelme az alkalmazásokban
Vásárlás az iTunes Store-ban, az App Store-ban és az iBooks Store-ban
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi modellek
Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); kétsávos (2,4 és 5 GHz), HT80, MIMO-támogatással
Bluetooth 4.2 technológia

Wi‑Fi + Cellular modell
Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); kétsávos (2,4 és 5 GHz), HT80, MIMO-támogatással
Bluetooth 4.2 technológia
UMTS/HSPA/​HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A és Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (sávok: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 41)4
Csak adatátvitel5
Apple SIM-kompatibilis (Az Apple SIM külön vásárolható meg)
Audio zvans
FaceTime-hanghívások bármilyen FaceTime-kompatibilis eszközre Wi‑Fi és mobilhálózaton keresztül
Atbalstītie audio formāti
AAC (8–320 Kb/s), védett AAC (az iTunes Store áruházból), HE‑AAC, MP3 (8–320 Kb/s), változó bitsebességű MP3, Audible (2-es, 3-as és 4-es formátum, Audible Enhanced Audio, AAX és AAX+), Apple Lossless, AIFF és WAV
Video formāts
H.264 szabványú videó legfeljebb 5.0-s szintű High profillal (legfeljebb 1080p felbontás, 60 képkocka/másodperc) és AAC-LC szabványú hangsávval (legfeljebb 160 Kb/s, 48 kHz, sztereó), .m4v, .mp4 vagy .mov fájlformátumban; MPEG-4 szabványú videó Simple profillal (legfeljebb 2,5 Mb/s, 640 x 480 képpont, 30 képkocka/másodperc) és AAC-LC szabványú hangsávval (csatornánként legfeljebb 160 Kb/s, 48 kHz, sztereó), .m4v, .mp4 vagy .mov fájlformátumban; Motion JPEG (M-JPEG) szabványú videó (legfeljebb 35 Mb/s, 1280 x 720 képpont, 30 képkocka/másodperc), u-law hangsávval (PCM sztereó hang), .avi fájlformátumban
Barošana un akumulators
Minden modell
Beépített, 38,5 wattóra teljesítményű lítium-polimer akkumulátor
Akár 10 órányi üzemidő Wi‑Fi kapcsolatú internetböngészés, videolejátszás vagy zenehallgatás mellett
Hálózati adapterrel vagy a számítógép USB-csatlakozásán keresztül tölthető fel
Wi‑Fi + Cellular modell
Akár 9 órányi üzemidő mobilhálózatos internetböngészés esetén
Operētājsistēma
iOS 9
A megújult dizájnnak és a vadonatúj funkcióknak köszönhetően az iOS 9 a világ legfejlettebb mobil operációs rendszere. Még fejlettebb, mint valaha.
Sensori
Touch ID
Háromtengelyes giroszkóp
Gyorsulásmérő
Barométer
Intelligens fényérzékelő
Lietojumprogrammas
Kamera, Fotók, Üzenetek, FaceTime, Mail, Music, Safari, Térképek, Naptár, iTunes Store, App Store, Jegyzetek, Kontaktok, iBooks, Game Center, Emlékeztetők, Óra, Videók, Photo Booth, Podcastok, iPhone keresése, Barátok megkeresése
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning–USB átalakító kábel
USB hálózati adapter
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
512 GB
Krāsa
astropelēka
Savienojumi
Wifi
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198478894
Izmēri un svars
Height: 0.27 inch (6.9 mm)
Width: 8.68 inches (220.6 mm)
Length: 12 inches (305.7 mm)
Weight: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
Retina display
12.9-inch (diagonal) LED-backlit widescreen Multi-Touch display 2732-by-2048 resolution at 264 pixels per inch (ppi) Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating
Čips
A9X chip with 64‑bit architecture
M9 motion coprocessor
Kamera
iSight Camera
8MP iSight camera
Autofocus
ƒ/2.4 aperture
Five-element lens
Hybrid IR filter
Backside illumination
Improved face detection
Exposure control
Panorama (up to 43MP)
Burst mode
Tap to focus
Photo geotagging
Timer mode
FaceTime HD Camera
1.2MP photos
ƒ/2.2 aperture
720p HD video recording
Backside illumination
Auto HDR photos and videos
Improved face detection
Burst mode
Exposure control
Timer mode
Video ierakstīšana
1080p HD video recording (30 fps)
Slo-mo (120 fps)
Time-lapse video with stabilization
Video image stabilization
Improved face detection
3x video zoom
Video geotagging
Videozvans
FaceTime Calling
FaceTime video to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
ID Pieskāriensensors
Unlock iPad Secure personal data within apps Make purchases from the iTunes Store, App Store, and iBooks Store
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi (802.11a/​b/​g/​n/​ac); dual channel (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO
Bluetooth 4.2 technology
UMTS/​HSPA/​HSPA+/​DC‑HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 41)
Data only
Includes Apple SIM — U.S. and UK only
Audio zvans
FaceTime Calling
FaceTime audio to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
Barošana un akumulators
Built-in 38.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Up to 10 hours of surfing the web on Wi‑Fi, watching video, or listening to music
Charging via power adapter or USB to computer system
Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network
Operētājsistēma
iOS 9 With an all-new design and all-new features, iOS 9 is the world’s most advanced mobile OS. In its most advanced form.
iOS 9 includes: AirDrop, AirPlay, AirPrint, Control Center, Notification Center, Siri, Spotlight Search, Apple Music, Family Sharing, iCloud Drive, Multitasking, QuickType Keyboard
Sensori
Touch ID Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Lietojumprogrammas
Camera, Photos, Messages, FaceTime, Mail, Music, Safari, Maps, Siri, Calendar, iTunes Store, App Store, Notes, Contacts, iBooks, Game Center, Reminders, Clock, Videos, Photo Booth, Podcasts, News, Find My iPhone, Find My Friends, iCloud Drive
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning to USB Cable
USB Power Adapter
Komentārs
N/A
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
64 GB
Krāsa
zelta
Savienojumi
Wifi + Cellular
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198313508
Izmēri un svars
Height: 0.27 inch (6.9 mm)
Width: 8.68 inches (220.6 mm)
Length: 12 inches (305.7 mm)
Weight: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
Retina display
10.5-inch (diagonal) LED-backlit widescreen Multi-Touch display 2732-by-2048 resolution at 264 pixels per inch (ppi) Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating
Čips
A9X chip with 64‑bit architecture
M9 motion coprocessor
Kamera
iSight Camera
8MP iSight camera
Autofocus
ƒ/2.4 aperture
Five-element lens
Hybrid IR filter
Backside illumination
Improved face detection
Exposure control
Panorama (up to 43MP)
Burst mode
Tap to focus
Photo geotagging
Timer mode
FaceTime HD Camera
1.2MP photos
ƒ/2.2 aperture
720p HD video recording
Backside illumination
Auto HDR photos and videos
Improved face detection
Burst mode
Exposure control
Timer mode
Video ierakstīšana
1080p HD video recording (30 fps)
Slo-mo (120 fps)
Time-lapse video with stabilization
Video image stabilization
Improved face detection
3x video zoom
Video geotagging
Videozvans
FaceTime Calling
FaceTime video to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
ID Pieskāriensensors
Unlock iPad Secure personal data within apps Make purchases from the iTunes Store, App Store, and iBooks Store
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi (802.11a/​b/​g/​n/​ac); dual channel (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO Bluetooth 4.2 technology
Audio zvans
FaceTime Calling
FaceTime audio to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
Barošana un akumulators
Built-in 38.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery Up to 10 hours of surfing the web on Wi‑Fi, watching video, or listening to music Charging via power adapter or USB to computer system
Operētājsistēma
iOS 9 With an all-new design and all-new features, iOS 9 is the world’s most advanced mobile OS. In its most advanced form.
iOS 9 includes: AirDrop, AirPlay, AirPrint, Control Center, Notification Center, Siri, Spotlight Search, Apple Music, Family Sharing, iCloud Drive, Multitasking, QuickType Keyboard
Sensori
Touch ID Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Lietojumprogrammas
Camera, Photos, Messages, FaceTime, Mail, Music, Safari, Maps, Siri, Calendar, iTunes Store, App Store, Notes, Contacts, iBooks, Game Center, Reminders, Clock, Videos, Photo Booth, Podcasts, News, Find My iPhone, Find My Friends, iCloud Drive
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning to USB Cable
USB Power Adapter
Komentārs
N/A
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
256 GB
Krāsa
sudraba
Savienojumi
Wifi
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198478313
Izmēri un svars
Height: 0.27 inch (6.9 mm)
Width: 8.68 inches (220.6 mm)
Length: 12 inches (305.7 mm)
Weight: 1.57 pounds (713 grams)
Displejs
10.5"
Ekrāns
Retina display
12.9-inch (diagonal) LED-backlit widescreen Multi-Touch display 2732-by-2048 resolution at 264 pixels per inch (ppi) Fingerprint-resistant oleophobic coating Fully laminated display Antireflective coating
Čips
A9X chip with 64‑bit architecture
M9 motion coprocessor
Kamera
iSight Camera
8MP iSight camera
Autofocus
ƒ/2.4 aperture
Five-element lens
Hybrid IR filter
Backside illumination
Improved face detection
Exposure control
Panorama (up to 43MP)
Burst mode
Tap to focus
Photo geotagging
Timer mode
FaceTime HD Camera
1.2MP photos
ƒ/2.2 aperture
720p HD video recording
Backside illumination
Auto HDR photos and videos
Improved face detection
Burst mode
Exposure control
Timer mode
Video ierakstīšana
1080p HD video recording (30 fps)
Slo-mo (120 fps)
Time-lapse video with stabilization
Video image stabilization
Improved face detection
3x video zoom
Video geotagging
Videozvans
FaceTime Calling
FaceTime video to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
ID Pieskāriensensors
Unlock iPad Secure personal data within apps Make purchases from the iTunes Store, App Store, and iBooks Store
Mobilais tīkls un bezvadu savienojums
Wi‑Fi (802.11a/​b/​g/​n/​ac); dual channel (2.4GHz and 5GHz); HT80 with MIMO
Bluetooth 4.2 technology
UMTS/​HSPA/​HSPA+/​DC‑HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A and Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (Bands 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 38, 39, 40, 41)
Data only
Includes Apple SIM — U.S. and UK only
Audio zvans
FaceTime Calling
FaceTime audio to any FaceTime-enabled device over Wi‑Fi or cellular
Barošana un akumulators
Built-in 38.5-watt-hour rechargeable lithium-polymer battery
Up to 10 hours of surfing the web on Wi‑Fi, watching video, or listening to music
Charging via power adapter or USB to computer system
Up to 9 hours of surfing the web using cellular data network
Operētājsistēma
iOS 9 With an all-new design and all-new features, iOS 9 is the world’s most advanced mobile OS. In its most advanced form.
iOS 9 includes: AirDrop, AirPlay, AirPrint, Control Center, Notification Center, Siri, Spotlight Search, Apple Music, Family Sharing, iCloud Drive, Multitasking, QuickType Keyboard
Sensori
Touch ID Three-axis gyro Accelerometer Barometer Ambient light sensor
Lietojumprogrammas
Camera, Photos, Messages, FaceTime, Mail, Music, Safari, Maps, Siri, Calendar, iTunes Store, App Store, Notes, Contacts, iBooks, Game Center, Reminders, Clock, Videos, Photo Booth, Podcasts, News, Find My iPhone, Find My Friends, iCloud Drive
Kas atrodas kārbā?
iPad Pro
Lightning to USB Cable
USB Power Adapter
Komentārs
N/A
Garantija
12 months
Atmiņas apjoms
64 GB
Krāsa
astropelēka
Savienojumi
Wifi + Cellular