iPhone Xʀ 64 GB Black:

iPhone Xʀ 64 GB Black

SKU
MRY42ET/A
iPhone Xʀ ir 6,1 collu Liquid Retina displejs – nozarē izcilākais LCD. Progresīvs Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Revolucionāra kameras sistēma. Un sešas jaunas izskatīgas apdares.
Spožs. Visādā ziņā.
Jaunais Liquid Retina displejs – nozarē izcilākais LCD. Vēl ātrāks Face ID. Visu laiku gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors. Un revolucionāra kameras sistēma. iPhone XR. Grozi, kā gribi – izskatīgs no visām pusēm.
Iepazīsties – Liquid Retina. Jaunais iPhone XR displejs ir visā nozarē izcilākais LCD. Novatoriskais aizmugur­gaismojuma dizains ļauj ekrānam iesniegties arī stūros. Lai tu no malas līdz malai redzētu dabiskas un dzīvīgas krāsas, uz kurām prieks skatīties.

iPhone XR
6,1 collu displejs1
Visu laiku lielākais iPhone LCD
Nozarē labākā krāsu precizitāte
Plašs krāsu spektrs
True Tone
Ieslēgšana ar pieskārienu
Pilnekrāns. Pilnīgi cita bilde.

iPhone Xr

iPhone 8 Plus
Vienkārši izcili materiāli. Visu laiku izturīgākais viedtālruņu stikls. Superprecīzi apstrādātas sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā. Noturība pret ūdeni un putekļiem.2 Un sešas jaunas izskatīgas apdares.


Septiņu slāņu krāsošanas process. Aizmugures stikla glītās apdares tiek iegūtas novatoriskā procesā, kas ļauj radīt sulīgus, bagātīgus toņus.
Sānu joslas no alumīnija, kādu izmanto aviācijas un kosmosa rūpniecībā. No īpaša Apple veidota sakausējuma superprecīzā apstrādē top strukturālas sānu joslas, kas tiek anodētas, lai izcili piestāvētu aizmugures stikla krāsai.
Bezvadu uzlāde. iPhone XR stikla aizmugure ļauj to ērti uzlādēt bez vadiem.3
Progresīvs Face ID. Drošība nemaz nav sarežģīta, ja parole ir tava seja. Uzmet skatienu savam iPhone, lai to atbloķētu un pieslēgtos aplikācijām, kontiem un citām iespējām. Tā ir visdrošākā sejas autentifikācija, kāda jebkad pieredzēta viedtālruņos. Un tagad tā darbojas vēl ātrāk.


Inteliģents A12 Bionic. Tas ir gudrākais un jaudīgākais viedtālruņu procesors ar mūsu nākamās paaudzes Neural Engine sistēmu. Elpu aizraujošiem piedzīvojumiem paplašinātajā realitātē. Pārsteidzošiem portretiem ar dziļuma kontroli. Un vienkārši zibenīgai un plūstošai darbībai.


Līdz
50% ātrāka
grafika4
Līdz
15% ātrāki
veiktspējas kodoli4
Līdz
50% mazāks
enerģijas patēriņš efektivitātes kodolos4
8 kodolu
Neural Engine
Uzlabots
attēla signāla procesors
Uzlabots
veiktspējas kontrolleris
Revolucionāra kameras sistēma. Pasaulē populārākā kamera iezīmē jaunu ēru fotomākslā. Kur inovatīvs sensors darbojas kopā ar attēla signāla procesoru un Neural Engine sistēmu, lai tu varētu radīt tik izcilas bildes kā vēl nekad.

Portretu režīms. iPhone XR ar vienas lēcas kameru un mašīnmācīšanās tehnoloģiju fokusējas uz cilvēkiem priekšplānā un izceļ tos uz mākslinieciski sapludināta fona.

Uzlabots boke efekts. Portretu režīmā uzņemtās bildes izskatās vēl profesionālāk, pateicoties izsmalcinātam fona sapludinājumam.

Pilnīgi jauna dziļuma kontrole. Tagad asuma dziļumu portretiem var mainīt pēc bildes uzņemšanas.

Smart HDR. Jauni sekundārie kadri, ātrāks sensors un jaudīgais A12 Bionic procesors piešķirs bildēm detalizētus izcēlumus un ēnas.
12 MP aizmugurējā kamera
ƒ/1.8
platleņķa objektīvs
2x ātrāks sensors
Smart HDR jaudai ikkatrā bildē
Portretu režīms
ar dziļuma kontroli
4K video
ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē
TrueDepth kamera
ƒ/2.2
platleņķa objektīvs
Portretu režīms
ar dziļuma kontroli
1080 p HD video
ar ātrumu līdz 60 kadriem sekundē
Tāds kā iPhone nav neviens cits telefons. Ikkatrs lēmums, kuru pieņemam iPhone tapšanas procesā, padara to unikālu. Sākot jau ar izgatavošanas veidu un no sākta gala iebūvēto konfiden­cialitāti un drošību, līdz pat inovatīvajai detaļu pārstrādei.
Manufacturer
Apple
Kalpošanas ilgums
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Black
Atmiņas apjoms
64 GB
Displejs
6,1" Liquid Retina HD display
Ūdens izturība
Rated IP67 (maximum depth of 1 meter up to 30 minutes) under IEC standard 60529
Kamera
12MP wide-angle camera
FaceTime HD Kamera
Enabled by TrueDepth camera for facial recognition
Čips
A12 Bionic chip Next-generation Neural Engine
Krāsa
melna