IPod Touch 32GB Pink 6th gen:

IPod Touch 32GB Pink 6th gen

SKU
MKHQ2BT/A

Labākais veids, kā nēsāt mūziku sev līdzi. Lielisks spēļu biedrs un palīgs, uzņemot un kopīgojot bildes sociālajos tīklos.

iPod touch

A8 procesors, 8 MP iSight kamera, 5 fantastiskas krāsas.

Tava mūzika. Lai kur tu ietu.

iPod touch ir īstais veids, kā nēsāt savu mūzikas kolekciju kabatā. Izmantojot pasaulē lielāko mūzikas katalogu iTunes Store, vari piepildīt savu iPod touch ar tām dziesmām, kuras tev patīk vislabāk. Bet, pateicoties iCloud, viss, ko iegādājies iTunes Store, automātiski bez papildu maksas ir pieejams visās tavās ierīcēs. Lai mūzikas baudīšana būtu vēl plašāka, tavā iPod touch ir pieejama arī Apple Music – tieši Music aplikācijā.

Lielāka jauda. Spēlē, nevis spēlējies.

Jaudīgs A8 procesors. Nepārspējams Retina displejs. Neticami viegli pārnēsājams. Vai tev patīk adrenalīnu pumpējoši piedzīvojumi, vai ārkārtīgi detalizētas stratēģiskās spēles vai arī skaistas un sarežģītas puzles – iPod touch ir izcila mobilo spēļu spēlēšana augstākajā līmenī.

A8 procesors. Brauc ātrāk pār tiltu. Un visur citur.

iPod touch darbina Apple veidots A8 procesors ar 64 bitu arhitektūru. Šim procesoram, par kuru nekaunētos arī dators, GPU veiktspēja ir līdz pat 10 reizēm ātrāka nekā iepriekšējās paaudzes iPod touch, tāpēc tavu iecienītāko spēļu grafika reaģēs vēl ātrāk un izskatīsies dzīvīgāk nekā iepriekš, bet CPU veiktspēja ir līdz sešām reizēm ātrāka. Toties akumulatora darbības laiks joprojām ir patīkami ilgs – līdz pat 40 stundām mūzikas un 8 stundām video skatīšanās.


Manufacturer
Apple
Krāsa
rozā
Kalpošanas ilgums
Atmiņas apjoms
32 GB