Lojalitātes programma

Ar iSTYLE lojalitātes karti par katru veikto pirkumu Jūs uzkrāsiet lojalitātes punktus,
kurus varēsiet izmantot atlaides saņemšanai nākamajās iepirkšanās reizēs.

Apple datori

Apple datori

3%

Apple iPad

Apple iPad

2%

Apple iPhone

Apple iPhone

1%

Aksesuāri

Aksesuāri

5%

Kāpēc reģistrēties?

  • Lojalitātes punkti tiek ieskaitīti kontā, kad tiek iegādāta prece jebkurā iSTYLE veikalā (gan Latvijā, gan Eiropā).
  • Punkti ir izmantojami atlaides saņemšanai jau nākamajā iepirkšanās reizē.
  • Lojalitātes karte tiek saglabāta Wallet lietotnē iPhone viedtālrunī.
  • Lojalitātes programmas dalībnieki tiek ātrāk informēti par akcijām un pasākumiem nekā citi.

Kā reģistrēties?

1. Lojalitātes programmai var pieteikties jebkurā iSTYLE veikalā vai sūtot pieprasījuma e-pastu uz info@istyle.lv un norādot pasūtījuma numuru.

2. Pēc tam uz e-pastu tiek nosūtīta apstiprinājuma saite, kura ir jāatver, lai apstiprinātu savu dalību lojalitātes programmā.

3. Tiklīdz tiek saņemts apstiprinājums un piekrišana reģistrācijai iSTYLE lojalitātes programmā, tiek ģenerēta elektroniska lojalitātes karte, kuru tālākai lietošanai glabā Wallet lietotnē iPhone viedtālrunī.

4. Katrus trīs mēnešus tiek izsūtīts lojalitātes programmas konta pārskats, kurā var redzēt punktu bilanci un derīguma termiņu.

Jautājumi & Atbildes

Vienkārši apmeklējiet jebkuru iSTYLE veikalu un piesakieties lojalitātes programmai. Tūlīt pēc reģistrācijas Jums tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts. Pēc elektroniskās lojalitātes kartes apstiprināšanas e-pastā Jūs to varēsiet pievienot Wallet lietotnei tieši savā iPhone.

To var darīt Wallet lietotnē vai jebkurā iSTYLE veikalā. Turklāt katrus trīs mēnešus e-pastā saņemsiet lojalitātes punktu pārskatu.

Pirkuma brīdī vajag darīt zināmu, ka vēlaties iztērēt nopelnītos punktus. Turklāt ņemiet vērā, ka atlaidē ir iespējams saņemt līdz 50% no preces cenas.

Punkti netiek uzkrāti, ja tiek iegādāta akcijas prece vai pirkuma brīdī tiek izmantoti iepriekš uzkrātie lojalitātes punkti. Ja Jums ir aizdomas, ka punkti nav uzkrāti, lūdzam rakstīt e-pastu uz info@istyle.lv. iSTYLE komanda pārbaudīs informāciju un ar prieku papildinās uzkrāto punktu bilanci, ja būs nepieciešams.

Uzkrāto punktu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Taču katrus trīs mēnešus savā e-pastā saņemsiet informatīvu paziņojumu par lojalitātes punktu bilanci un derīguma termiņu.

Neskaidrību un problēmu gadījumā lūdzam rakstīt uz info@istyle.lv. iSTYLE komanda labprāt palīdzēs atrisināt radušās problēmas un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.

Lietošanas noteikumi (PDF)