Mac Pro

SKU
conf-mac-pro

Mac Pro ir projektēts ar darbstacijas klases grafiku, diviem grafikas procesoriem, PCIe zibatmiņu, augstas veiktspējas Thunderbolt 2, Xeon procesoriem, ātru atmiņu un 4K video iespējām – izcilam tehnoloģiskam sniegumam.

Mac Pro ir projektēts ar darbstacijas klases grafiku, diviem grafikas procesoriem, PCIe zibatmiņu, augstas veiktspējas Thunderbolt 2, Xeon procesoriem, ātru atmiņu un 4K video iespējām – izcilam tehnoloģiskam sniegumam.
 
Mac Pro ir caurcaurēm stiprinieks – sākot jau ar Intel Xeon E5 procesoru ar 6 vai 8 kodolu datu apstrādes jaudu vienā mikroshēmā. Ātruma nekad nepietrūks. Par to parūpēsies līdz 30 MB L3 kešatmiņas, 40 GB/s PCI Express 3. paaudzes joslas platums un 256 bitu platuma peldošā punkta instrukcijas.
 
Ikviens Mac Pro komponents ir optimizēts iespaidīgam sniegumam. Tostarp četru kanālu DDR3 atmiņas kontrolleris, kas darbojas ar 1866 MHz frekvenci. Tas atbalsta līdz 64 GB atmiņas un piedāvā atmiņas joslas platumu līdz pat 60 GB/s – pat visintensīvākos datu apstrādes uzdevumus tas paveic zibenīgi. Un, tā kā tā ir ECC atmiņa, renderēšanu, video eksportēšanu vai simulāciju nebremzēs nepastāvīgās atmiņas kļūdas.
 
Ir ierasts, ka profesionāļu datoros datu apstrādes jauda galvenokārt ir centrālā procesora ziņā. Taču grafikas procesoru veiktspēja ir krasi pieaugusi, tāpēc izstrādātāji savās aplikācijās liek lietā arī šo jaudu. Mac Pro ir  AMD FirePro darbstaciju klases grafikas procesors – to ir pat veseli divi. Katrs no tiem ir pieejams ar līdz 6 GB īpašo VRAM ar līdz pat 2048 straumēšanas procesoriem. Ar šādu jaudu vari, piemēram, vienmērīgi montēt pilnas izšķirtspējas 4K video, vienlaikus fonā renderējot efektus, un jaudas vēl pietiks, lai pieslēgtu līdz pat trim augstas izšķirtspējas 5K displejiem.
Ir zibatmiņas datu krātuve un ir jaunākās paaudzes PCIe tipa zibatmiņa. Tā ir līdz pat 2,4 reizēm ātrāka par visātrāko SATA cieto disku un līdz pat 10 reizēm ātrāka par SATA cieto disku ar 7200 apgr./min. Lielākā daļa zibatmiņas sistēmu izmanto SATA maģistrāles, kas paredzētas cietajiem diskiem ar lēnākiem apgriezieniem. Mac Pro izstrādāts izmantojot PCIe tipa zibatmiņas kontrollera tehnoloģiju - ātrāko cieto disku, kāds pieejams galddatoru standartaprīkojumā. Tātad tev būs līdz pat 1 TB atmiņas, kas ļauj ieslēgt datoru, palaist aplikācijas un atvērt apjomīgus failus tiešām zibenīgi.
 
Mac Pro neiedomājami mazā telpā slēpjas nebijuša vēriena jauda. To bija iespējams izveidot, pateicoties atjautīgi konstruētajam vienotajam termālajam kodolam. Parasti procesoru un grafikas karšu dzesēšanai tiek izmantoti daudzi siltuma kolektori un ventilatori. Mēs visu uzbūvējām ap vienu alumīnija veidni, kas palielina gaisa plūsmu un siltumietilpību. Tā darbojas, novadot siltumu no centrālā procesora un grafikas procesoriem un šo siltumu vienmērīgi izkliedējot visā kodolā. Līdz ar to – ja viens procesors netiek noslogots, brīvā siltumietilpība tiek efektīvi sadalīta starp pārējiem. Līdz šim neviens dators tā nav bijis veidots. Tomēr tas ir tik loģiski, ka tagad grūti iedomāties citu risinājumu.
 
Neticami daudz novatorisku ideju ir ieguldīts darbā pie ventilatoru sistēmas, kas spētu dzesēt tik jaudīgu ierīci. Mac Pro ir iebūvēts viens liels ventilators, kas velk gaisu no apakšas. Gaiss, ierīces centrā ceļoties augšup, absorbē siltumu un augšā izvada to ārpusē. Vienkārši un eleganti, turklāt pārsteidzoši klusi.Samazinot gaisa pretestību visā sistēmā, inženieriem izdevās konstruēt ventilatoru ar atpakaļliektām lāpstiņām. Tas griežas ar mazāku apgriezienu skaitu, lietderīgi izmanto gaisa kustību un ir ļoti kluss.
 
Mac Pro ar iebūvētu Thunderbolt 2, USB 3, Gigabit Ethernet un HDMI 1.4 portiem – Mac Pro ir iespēja izveidot darbstaciju, kas atbilst tieši tavām vajadzībām un darba paradumiem.
 
Thunderbolt apvieno PCI Express un DisplayPort vienā ātrdarbīgā, daudzpusīgā I/O tehnoloģijā. Thunderbolt 2 piedāvā divtik lielu caurlaidspēju ar līdz pat 20 Gb/s joslas platuma katrai ārējai ierīcei. Tu varēsi pievienot jaudīgas ārējās ierīces, un tevi neierobežos paplašinājuma slotu skaits datorā. Pievieno apjomīgas datu krātuves, PCI paplašinājuma masīvus un strādā ar visjaunākajiem ārējiem displejiem, arī 4K displejiem un ārējām ierīcēm, kuras spēj raidīt 4K izšķirtspējā. Tā kā katrs Thunderbolt 2 ports ļauj izveidot virknes savienojumu ar sešām perifērijas ierīcēm, tu vari izvērsties, pievienojot līdz pat 36 ārējām ierīcēm ar Thunderbolt 2 palīdzību vien.\
 
Mac Pro nodrošina visu veidu savienojumus visu veidu ārējām ierīcēm. Ar USB 3 vari pievienot desmitiem dažādu ierīču veidu. Ar diviem Gigabit Ethernet portiem vari izveidot savienojumu ar vairākiem tīkliem. Savukārt HDMI 1.4 ports ļauj pievienot jaunākos televizorus, projektorus un displejus, to skaitā Ultra HD televizorus. Taču, strādājot pie paplašināšanas, esam domājuši ne tikai par dažādajām ārējām ierīcēm, ko varēsi izmantot. Kad pagriezīsi Mac Pro, lai pievienotu ierīci, tas sajutīs kustību un automātiski izgaismos I/O paneli. Lai tu varētu ērti saskatīt vajadzīgos portus tieši vajadzīgajā brīdī.
 
Piekļūsti tīklam ar trīsstraumju 802.11ac Wi‑Fi – jaunākās īpaši ātrās bezvadu tehnoloģijas palīdzību. Visiem citiem bezvadu savienojumiem Mac Pro ir Bluetooth 4.0. Tas ir visātrākais veids tastatūras, peles un citu bezvadu ierīču pievienošanai bez nepieciešamības kaut ko fiziski savienot.
 
Mac Pro nelīdzinās nevienam citam datoram. Jo tas it nemaz nav tāds kā citi datori. Pārbūvējot tā iekšējo komponentu arhitektūru, mums bija iespēja pārveidot arī tā korpusu. Tā kā viss centrējas ap vienoto termālo kodolu, nekas netraucēja izstrādāt daudz kompaktāku, vieglāku, klusāku un skaistāku uzbūvi. Unikālais dizains ir radīts ārkārtīgi rūpīgi un precīzi. Tikai 25,1 cm augstumā un 16,7 cm diametrā – šo profesionālo galddatoru patiešām var novietot uz galda.
Manufacturer
Apple
Svars
5.0000
Kalpošanas ilgums
Krāsa (konfigurējamie produkti)
Black
Procesors GHz
3.5GHz 6-Core Intel Xeon E5
Turbo paātrinājums
Turbo Boost up to 3.9GHz
Atmiņa
16 GB
Displejs
none
Videokarte
Dual AMD FirePro D500
Grafikas atmiņa
3GB GDDR5 VRAM each
Optiskais disks
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible
Bluetooth
Bluetooth 4.0
Thunderbolt
6 x Thunderbolt 2
Izmēri
Augstums: 25,1 cm - Diametrs: 16,7 cm
USB

4 x USB 3.0

HDMI

1 x HDMI 1.4 UltraHD

Iekļautā programmatūra


• OS X Mavericks 

• iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Maps, iBooks, Safari, Mail, FaceTime, Messages, Calendar, Contacts, Reminders, Time Machine, Photo Booth, iTunes, Game Center, Preview, Notes, Mac App Store

Krāsa
Pink Stripe
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198496096
Procesors GHz
3.0GHz 8-Core Intel Xeon E5
Atmiņa
16 GB
Atmiņas apjoms
8-Core
Displejs
none
Videokarte
Dual AMD FirePro D700
Grafikas atmiņa
6 GB GDDR5
Thunderbolt
6 x Thunderbolt 2
Iekļautā programmatūra
• macOS
• iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote
Kas atrodas kārbā?
• Mac Pro
• Strāvas vads
Komentārs
N/A
Krāsa
melna