MacBook Pro 13.3" Retina DC i5 2.3GHz/8GB/256GB/Intel Iris Plus 640/Silver/RUS:

MacBook Pro 13.3" Retina DC i5 2.3GHz/8GB/256GB/Intel Iris Plus 640/Silver/RUS

SKU
MPXU2RU/A

Tas ir brīnumaini plāns un viegls, turklāt tagad vēl ātrāks un jaudīgāks nekā iepriekš. Tam ir visu laiku spilgtākais un krāsainākais displejs portatīvajos Mac. Un Touch Bar skārienjosla – stikla josla ar Multi-Touch iespējām, kas ir iebūvēta tastatūrā, lai tu varētu uzreiz piekļūt visiem vajadzīgajiem rīkiem, kad vien to vēlies. MacBook Pro ir burtiski radīts no inovatīvām idejām. Un tagad tas ir gatavs tavējām.Ģeniāls katrā pieskārienā.


Tas ir brīnumaini plāns un viegls, turklāt tagad vēl ātrāks un jaudīgāks nekā iepriekš. Tam ir visu laiku spilgtākais un krāsainākais displejs portatīvajos Mac. Un Touch Bar skārienjosla – stikla josla ar Multi-Touch iespējām, kas ir iebūvēta tastatūrā, lai tu varētu uzreiz piekļūt visiem vajadzīgajiem rīkiem, kad vien to vēlies. MacBook Pro ir burtiski radīts no inovatīvām idejām. Un tagad tas ir gatavs tavējām.

.

.

.

130%

Līdz 130%

ātrāka grafika1
.

.


67% spilgtāks

displejs
.

.

.

17%

Līdz 17%

plānāks korpuss
.

.

13 collu modelis

1,37kg14,9mm
.

.

15 collu modelis

1,83kg15,5mm

Touch Bar un Touch ID

Revolūcija tavā Mac
lietošanas pieredzē

Līdz šim tastatūras augšā vieta bija funkciju taustiņiem, bet tagad tie ir nomainīti pret kaut ko daudz spējīgāku un daudzpusīgāku – Touch Bar skārienjoslu.2 Tā automātiski mainās atbilstoši tam, ko dari, parādot tev noderīgus un jau labi pazīstamus rīkus – sistēmas vadības elementus, kā skaļumu un spilgtumu, interaktīvas satura regulēšanas vai pārskatīšanas iespējas, inteliģentas rakstīšanas iespējas, kā emoji, un daudz ko citu. Un tagad Mac ir arī Touch ID, lai tu vienā mirklī varētu piekļūt ar parolēm aizsargātam saturam.

Veiktspēja

Ātruma etalons.

MacBook Pro paceļ portatīvos datorus vēl nebijušā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Lai cik neordināras būtu tavas idejas, ar satriecoši ātro grafiku, augstās veiktspējas procesoriem, zibenīgo datu glabāšanu un daudzām citām iespējām tu tās īstenosi tik ātri kā vēl nekad.

.

.

.

130%

Līdz 130%

ātrāka grafika1

.
.

.


Līdz 4,1 GHz

Turbo Boosttal
.

.

.

3,2 Gb/s

SSD nolasīšanas ātrums

līdz 3,2 Gb/s

.
.

.


Līdz 10 stundām

akumulatora-

darbības laiks1Retina displejs

Visu laiku spilgtākais
un krāsainākais displejs
portatīvajos Mac.

MacBook Pro displejs ir labākais, kāds jebkad bijis Mac portatīvajos datoros. Tam ir spilgts LED aizmugurgaismojums un liels kontrasta koeficients, tāpēc melnie toņi ir dziļi un baltie – spoži. Lielais pikseļu atvērums un maināma atsvaidzināšanas frekvence samazina enerģijas patēriņu. Un tas atbalsta plašu krāsu spektru, iegūstot vēl krāšņākus zaļos un sarkanos toņus nekā ar sRGB. Tāpēc attēli ir dabiskāki, ar reālistiski dzīvīgām detaļām – tas lieti noder grafiskajā dizainā, krāsu kalibrēšanā un video montēšanā.

500 nitu

spilgtums

Par 25% vairāk krāsu

nekā sRGB

Liels kontrasta

koeficients
MacBook Pro izmanto P3 krāsas, kas piedāvā par 25 procentiem vairāk krāsu nekā standarta RGB, jo tiek izmantots daudz plašāks zaļo un sarkano toņu diapazons.Audio

Skaļruņi, kas runā paši par sevi.

Izbaudi skaisti līdzsvarotu augstas kvalitātes skaņu ar plašu dinamisko diapazonu un superjaudīgiem basiem – klausīšanās pavisam jaunā līmenī. Skaļruņi ir tieši savienoti ar sistēmas strāvas padevi, tāpēc ir iespējams panākt lielāku maksimālo pastiprinājumu. Līdz ar to MacBook Pro ir vislabākā izvēle, lai ātri miksētu dziesmu, montētu video filmēšanas vietā vai baudītu filmu, esot ceļā.


Līdz 58%

skaļāka skaņa

Līdz divarpus reizēm

spēcīgāks bass

2-kārtīgs skaņas-

diapazonsTastatūra un skārienpaliktnis

Jūtami atsaucīgāka tastatūra.
Jūtami plašāks skārienpaliktnis.

Darboties ar MacBook Pro ir ļoti patīkami. Visos aspektos. Tastatūra ir veidota ar ar otrās paaudzes tauriņmehānismu – ar to taustiņi ir četras reizes stabilāki par ierasto šķēru mehānismu, un darbošanās ar to ir ērtāka un precīzāka. Un uz plašā Force Touch skārienpaliktņa ir gana daudz vietas žestiem un klikšķināšanai.
.


4 reiz stabilāki

taustiņi
.


Līdz 2 reizēm

lielāks skārienpaliktnis15 collu modelis

ar Touch Bar13 collu modelis

ar Touch Bar13 collu modelisThunderbolt 3

Visu laiku jaudīgākais un daudz-
­pusīgākais ports.

Thunderbolt 3 ports apvieno īpaši lielu joslas platumu un USB-C nozares standarta neticamo daudzpusību, izveidojot vienu ātru un universālu portu. Tas integrē datu pārsūtīšanu, uzlādi un video izvadi vienā savienotājā, kura caurlaides spēja ir līdz pat 40 Gb/s, divas reizes pārsniedzot Thunderbolt 2 ātrumu. Abu izmēru MacBook Pro ir četri porti, lai visas iespējas būtu pieejamas abās pusēs. Esošās ierīces var viegli pievienot ar kabeli vai adapteri. Thunderbolt 3 savienotājs ir abpusējs, tāpēc nav svarīgi, kā to pievienosi, jo tas vienmēr būs ar pareizo pusi uz augšu.

500 nitu

spilgtums

500 nitu

spilgtums

Par 25% vairāk krāsu

nekā sRGB

Liels kontrasta

koeficients
15 collu MacBook Pro ar četriem Thunderbolt 3 portiem vienlaikus var pievienot divus 5K displejus un divas RAID sistēmas, lai izveidotu reāli jaudīgu darbstaciju.
macOS

Iemesls, kāpēc Mac sāncenšu vienkārši nav.

Katrs Mac darbojas ar macOS operētājsistēmu. Tā ir radīta, lai pilnvērtīgi izmantotu aparatūru un vienlaikus būtu tikpat viegli lietojama, cik acij tīkama. macOS atradīsi lielisku aplikāciju kolekciju, kas tev noderēs un iepriecinās ik dienu. Tā arī nodrošina iCloud un citus novatoriskus veidus, kā tavām Mac un iOS ierīcēm darboties kopā.

Strādā gan Mac,

gan iOS ierīcēs –

bez manāmas atšķirības.

Automātiski

saglabā failus

iCloud-

un piekļūsti

iem no jebkuras

ierīces13 collu

-

2,3 GHz septītās paaudzes Intel Core i5

procesors ar Turbo Boost līdz 3,6 GHz

128 GB PCIe SSD

8 GB 2133 MHz atmiņas

Intel Iris Plus Graphics 640

Force Touch skārienpaliktnis

Divi Thunderbolt 3 porti13 collu ar Touch Bar

un Touch ID sensoru

3,1 GHz septītās paaudzes Intel Core i5

Turbo Boost technológiával akár 3,5 GHz

256 GB PCIe SSD

8 GB 2133 MHz atmiņas

Intel Iris Plus Graphics 650

Force Touch skārienpaliktnis

Četri Thunderbolt 3 porti15 collu ar Touch Bar

un Touch ID sensoru

2,6 GHz septītās paaudzes četrkodolu Intel Core i7

procesors ar Turbo Boost līdz 3,8 GHz

256 GB PCIe SSD

16 GB 2133 MHz atmiņas

Radeon Pro 555 grafiskais procesors ar 2 GB atmiņas

Force Touch skārienpaliktnis

Četri Thunderbolt 3 porti


Manufacturer
Apple
Krāsa
sudraba
Kalpošanas ilgums
Tastatūra
Krievu tastatūra
Atmiņas apjoms
256GB
Savienojumi
3.5mm stereo mini jack