Mophie Qi Wireless Charge Pad bezvadu lādētājs iPhone 8, 8Plus un iPhone X, melns:
59,94 €

Mophie Qi Wireless Charge Pad bezvadu lādētājs iPhone 8, 8Plus un iPhone X, melns

SKU
4117
Mophie bezvadu lādētājs padarīs jūsu iPhone 8, 8Plus vai iPhone X uzlādi vienkāršāku, nekā jebkad. Tas atbalsta Qi bezvadu uzlādes tehnoloģiju un nodrošina 7.5W lādēšanas jaudu. Neslīdošā lādētāja virsma nodrošina ierīces stabilu stāvokli uz lādētāja, bet komplektācijā iekļautais strāvas adapters – to, ka jums ir viss, lai ērti un ātri uzlādētu savu iPhone.
59,94 €

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Jaunais standarts ātrajā bezvadu uzlādē
Mophie radījusi ērtāko iPhone uzlādēšanas ierīci, kura atbilst Qi bezvadu uzlādes standartiem. Lādētājs ir īpaši optimizēts iPhone un nodrošina drošu un ātru bezvadu uzlādi ar 7,5W jaudu.

iPhone optimizēta bezvadu tehnoloģija
Ierīce izveidota tā, lai iegūtu visu iespējamo no jūsu iPhone 8, 8Plus vai iPhone X iebūvētā bezvadu uzlādes atbalsta. Mophie bezvadu lādētājs uzsāk ierīces uzlādi bez kavēšanās, tai pašā laikā nekādi neierobežojot telefona funkcionalitāti..

Mazs, kompakts un ar neslīdošu virsmu
Lādētāja kompaktie izmēri nodrošina ērtu tā glabāšanu un lietošanu, bet neslīdošā virsma – drošu iPhone atrašanos uz lādētāja. Lādētājs izveidots tā, lai arī pats stabili turētos uz galda virsmas.

Droša un bezrūpīga uzlāde
Viedā lādētāja elektronika komunicē ar jūsu iPhone sistēmu un dinamiski regulē lādēšanas jaudu atbilstoši telefona uzlādes līmenim konkrētajā brīdī. Lādētājam ir ari aizsardzība pret ierīces pārlādēšanu un pārkaršanu.
Īpaši ātra uzlādes uzsākšana: Sāk uzlādi uzreiz, kolīdz telefons ir novietots uz lādētāja
Zems elektrības patēriņš miera stāvoklī : Nodrošina energotaupību
Svešķermeņu atpazīšana:Sazinās ar ierīci un nodrošina, ka uzlāde uzsākas tikai tad, ja uz lādētāja novietotā ierīce to atbalsta.
Viss nepieciešamais – jau komplektācijā:
 • Bezvadu lādēšanas paliktnis
 • Sienas adapters ar 1,5m vadu
 • Īsa lietošanas pamācība
 • EAN kods
  840472241170
  Krāsa (konfigurējamie produkti)
  Black
  Krāsa
  melna
  iPhone savietojamība
  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8