Netatmo viedais radiatora regulators:

Netatmo viedais radiatora regulators

SKU
NAV-EN
Netatmo Smart radiator Valve - bezvadu regulators radiatoriem, kas lietotājam nodrošina iespēju pārslēgties starp dažādiem apsildes režīmiem un ietaupīt pat līdz 37% enerģijas, kas tiek izmantota mājas apsildīšanai.

*Šī komplekta lietošanai nepieciešama Netatmo Smart Radiator Valves Starta paka.

Netatmo Smart radiator Valve - bezvadu regulators radiatoriem, kas lietotājam nodrošina iespēju pārslēgties starp dažādiem apsildes režīmiem un ietaupīt pat līdz 37% enerģijas, kas tiek izmantota mājas apsildīšanai. Ar šo bezvadu regulatoru iespējams kontrolēt apkuri no viedtālruņa - mainīt temperatūru vienā vai vairākās telpās, iestatīt noteiktus apsildes laikus, vai tieši pretēji, samazināt siltuma padevi līdz minimumam, esot prom no mājām. 

Pieejamie režīmi: 

  • nakts - tiek apsildīta tikai guļamistaba;
  • komforta - tiek sildītas tikai telpas, kurās reāli atrodas cilvēki;
  • ekonomiskais - telpās tiek samazināta temperatūra, kamēr neviens nav mājās;
  • komforta+ - visaugstākā tempereatūra tiek sasniegta vannasistabā, bet citur tiek saglabāta optimālā komforta temperatūra
Papildus režīmu piedāvātajai funcionalitātei, regulators arī pārtrauc sildīšanu, ja tiek atvērts logs, piedāva iespēju uz 3h iestatīt noteiktu, paaugstinātu temperatūru kādā telpā un analizē telpas temperatūru, balstoties uz laika apstākļiem un istabas izmantošanas biežumu. 

Komplektācijā ietilpst: 

Netatmo Smart radiator Valve, 6x adapteri (M30x1.5, M30x1.0, M28x1.5, Danfoss RAVL, Danfoss RA, Giacomini), 4x krāsainas uzlīmes,  2x AA baterijas. 
Manufacturer
Netatmo
EAN kods
3700730501958
Kalpošanas ilgums
Krāsa
balta
Krāsa (konfigurējamie produkti)
White
Atmiņas apjoms
HomeKit compatibility
Savienojumi