Netatmo Welcome kamera:

Netatmo Welcome kamera

SKU
NSC01-EU
Netatmo Welcome iekštelpu drošības kamera, kas aprīkota ar sejas atpazīšanas tehnoloģiju.

Kur prece ir pieejama?

Atrodi veikalu, kurā šī prece ir noliktavā

Netatmo Welcome ir iekštelpu drošības kamera, kas aprīkota ar sejas atpazīšanas tehnoloģiju.

Kamera parūpējas ne tikai par drošību mājās, bet arī ziņo lietotājam, piemēram, par to vai bērni pārradušies mājās no skolas. Welcome sūta informāciju par redzētajiem cilvēkiem uz viedtālruni vai citu lietotāja izvēlēto ierīci - ja tas ir ģimenes loceklis, tad lietotājs saņem informāciju ar vārdu un attēlu, bet ja nepazīstams cilvēks - tāds, kuru kamera nekad nav redzējusi, tad kamera ziņo “unknown face seen” un pievieno attēlu.

Kamera aprīkota ar augstas kvalitātes infrasarkano LED, kas nozīmē, ka attēli un video būs skaidri pat ja kamera tos uzņems tumsā. Uzņemtie video atbilst FHD 1080p kvalitātei - viegli atpazīt cilvēku un saskatīt detaļas. Lai nodrošinātu energotaupīgumu un novērstu stundām garus, tukšus video, kamera ieraksta tikai tad, kad konstatē kustību telpā. Netatmo Welcome ir veidota klasiskā, dizainā, kas lieliski iederēsies jebkurās mājās!

Kamera var ziņot par viesiem mājās vienam vai vairākiem cilvēkiem, bet ir iespējams arī uzstādīt to, ka kamera neziņo vai nesūta video ierakstus konkrētiem cilvēkiem. Piemēram, vecākie bērni var saņemt ziņu par tiem, kas atrodas mājās, bet nesaņemt video vai otrādi. Netatmo Welcome piedāvā vairākas video saglabāšanas iespējas - microSD kartē (līdz 32GB), Dropbox mākonī vai savā personīgajā serverī. Kamera, izdzirdot sirēnas, piemēram, dūmu detektoru, signalizāciju vai citu sirēnu, sūtīs paziņojumu un ierakstīs video ar telpā notiekošo.

Netatmo Welcome uzstādīšana un lietošana ir viegla un ātra - kameru jānovieto, jāieslēdz un tad jālejupielādē mobilā lietotne, kas instruēs ar tālāk nepieciešamo. Lietotājs varēs pievienot savus ģimenes locekļus un citus lietotājus, kas saņems paziņojumus. Kamera vadāma, izmantojot mobilo aplikāciju Netatmo Security (iOS un Android)

Komplektācijā ietilpst: 

Netatmo Welcome kamera, USB kabelis, strāvas adapteris un 8GB microSD karte.
Manufacturer
Netatmo
Krāsa
zelta
Kalpošanas ilgums
Atmiņas apjoms
8 GB
Savienojumi