Hue White Ambiance Single Bulb (E27):

Hue White Ambiance Single Bulb (E27)

SKU
PHI929001200111

Pateicoties Philips Hue spuldzei, istabā var degt gaisma arī tad, ja neviena nav mājās. To nodrošina Philips Hue mobilā lietotne.

Neierobežotas iespējas pārsteidzošai pieredzei

Baltas gaismas spuldze E27 patronai – iespēja papildināt mājoklī jau uzstādīto Hue apgaismojuma sistēmu.

Nepieciešams Philips Hue tilts

Savienojiet Philips Hue lampas ar tiltu un, izmantojot Philips Hue lietotni, kontrolējiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora.

Radoši izmantojiet vairāk nekā 16 miljonus krāsu

Spēlējieties ar gaismu un izvēlieties no 16 miljoniem krāsu sev tīkamākās, lai mainītu telpas izskatu un gaisotni. Bez pūlēm iestatiet apgaismojumu ar vienu pieskārienu pogai. Paņemiet mīļāko momentuzņēmumu un atsauciet atmiņā to īpašo brīdi ar īpaši pielāgotiem gaismas zibšņiem. Saglabājiet savus iecienītākos apgaismojuma iestatījumus un ieslēdziet ar vienu pirksta pieskārienu, kad vien vēlaties.

Sinhronizējiet apgaismojumu ar mūziku un filmām

Ļaujiet televīzijas raidījumiem ietekmēt apgaismojumu telpā vai sinhronizējiet gaismu ar savu mīļāko mūziku un vērojiet, kā apgaismojums reaģē uz ritmu. Lejupielādējiet trešo pušu lietotnes un atklājiet pārsteidzošas iespējas, ko jums sniedz Philips Hue.

Pieskaņojiet apgaismojumu spēlēm

Paceliet savu spēles pieredzi jaunā, augstākā līmenī. Lejupielādējiet trešo pušu lietotnes un atklājiet pārsteidzošas iespējas, ko jums sniedz Philips Hue.

Mostieties un iemiedziet dabiski

Philips Hue jums palīdzēs atmosties patīkami un iesākt dienu ar svaiguma sajūtu. Gaismas spilgtums palielinās pakāpeniski, atdarinot saullēktu, un palīdz jums pamosties dabiski, lai jums nenāktos uztrūkties no miega līdz ar skaļu modinātāja zvanu. Uzsāciet dienu pareizi. Vakarā nomierinoša, silti balta gaisma jums palīdzēs atslābināties, atbrīvoties no spriedzes un sagatavot ķermeni naktsmieram.

Izvēlieties apgaismojumu no silti balta līdz vēsai dienasgaismai

Iestatiet katram dzīves brīdim piemērotāko apgaismojumu un padariet savas mājas skaistākas ar siltu vai vēsu baltu gaismu. Izbaudiet apgaismojuma dažādību visu gadu, izvēloties koši baltu gaismu, kas atgādina pavasarīgu brīzi, silti baltu vasarīgu gaismu vai ledaini vēsu ziemas dienas gaismu.

Atslābinieties, lasiet, koncentrējieties, uzlādējiet enerģiju, izmantojot apgaismojuma režīmus

Apgaismojums ietekmē noskaņojumu un izturēšanos. Philips Hue var palīdzēt pārvērst jūsu ikdienas rutīnu mirkļos, kas sagādā prieku. Atsakieties no rīta kafijas un sagatavojieties jaunajai dienai ar vēsu, spilgti baltu dienasgaismu, kas palīdz uzlādēt ķermeni un prātu ar enerģiju. Saglabājiet koncentrēšanos ar precīzi pielāgotu spilgti baltas gaismas toni. Un perfektam dienas noslēgumam atbalstiet kājas un atslābinieties pie maigi mirdzošas baltas gaismas.

Vieda vadība gan esot, gan neesot mājās

Ar Philips Hue iOS un Android lietotnēm jūs varat kontrolēt apgaismojumu no jebkuras vietas. Pārbaudiet, vai neesat aizmirsis izslēgt gaismu, izejot no mājām, un ieslēdziet to, ja atgriežaties vēlu.

Uzlabojiet lietošanas ērtības, iestatot taimerus

Izmantojot šo grafika funkciju Philips Hue lietotnē, Philips Hue var radīt iespaidu, ka esat mājās tad, kad jūs tur patiesībā neesat. Iestatiet gaismas, lai tās ieslēdzas iepriekš norādītā laikā un deg, kad jūs ierodaties. Jūs varat arī iestatīt, lai gaismas dažādās telpās ieslēgtos atšķirīgos laikos. Un, protams, jūs varat iestatīt gaismas, lai tās naktī pakāpeniski izslēdzas, tāpēc jums nekad nav jāraizējas, vai kaut kur nav atstāta neizslēgta gaisma.

Aptumšošana bez uzstādīšanas

Ar Philips Hue aptumšošana vienmēr ir vienmērīga. Nav pārāk gaišs. Nav pārāk tumšs. Tieši kā vajadzīgs. Bez vadiem, bez elektriķa palīdzības, bez uzstādīšanas

Kontrolējiet, kā vēlaties

Savienojiet Philips Hue lampas ar tiltu un iepazīstiet bezgalīgas iespējas. Ar Philips Hue lietotni kontrolējiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora vai papildiniet sistēmu ar slēdžiem, lai ieslēgtu lampas. Iestatiet taimerus, paziņojumus, modinātājus un daudz ko citu, pilnībā izmantojot Philips Hue iespējas. Philips Hue darbojas arī ar Amazon Alexa, Apple Homekit un Google Home, ļaujot jums kontrolēt apgaismojumu ar balss vadību.Manufacturer
Philips
Krāsa
balta
Kalpošanas ilgums