Beats Pill+ skaļrunis - balts:

Beats Pill+ skaļrunis - balts

SKU
ML4P2ZM/B
Beats Pill+ is designed to go wherever you do and fill the room with a rich clear sound field that has as much power as it does definition. With a sleek interface, the Beats Pill+ is intuitive to use and brings people together with engaging features for a unique shared listening experience.

Apraksts

Apple Beats Pill+ nozīmē tīru skaņu portatīvā skaļrunī! Kompakts, moderns un vienkārši lietojams skaļrunis.
Pateicoties Bluetooth® savienojumam, šo skaļruni var savienot ne tikai ar iPhone, MacBook vai citiem Apple produktiem, bet arī ar jebkuru citu viedierīci, kurai ir Bluetooth® savienojamība. Apple rekomendē šo skaļruni izmantot kopā ar iPhone, iPad vai iPod, lai iegūtu vislabāko skaņas kvalitāti!
Skaļruņa akumulatora darbības laiks ir 12 stundas. Pilna skaļruņa akumulatora uzlāde - tikai 3 stundās! Aprīkots arī ar Charge out - nepieciešamības gadījumā iespējams pie skaļruņa pieslēgt un uzlādēt iPhone vai citu ierīci. 

Ja vēlies izmantot visas Beats Pill+ piedāvātās iespējas, Apple rekomendē to lietot kopā ar Beats Pill⁺ mobilo lietotni, kas pieejama gan iOS, gan Android viedierīču lietotājiem. Lietotne parūpēsies par iespēju atskaņot mūziku uz diviem skaļruņiem vienlaicīgi vai kontrolēt dziesmu atskaņošanas kārtību no divām ierīcēm vienlaicīgi. Nepieciešamības gadījumā, caur lietotni pieejami arī atjauninājumi un produkta atbalsts.

Skaļruņa komplektācijā iekļauts strāvas adapteris un 1.5m lightning kabelis.

Manufacturer
Beats by Dr. Dre
EAN kods
888462859899
Kalpošanas ilgums
Krāsa
balta
Barošana

N/A

Barošana un akumulators
Rechargeable Lithium-Ion
Vadu savienojums

N/A

Bezvadu savienojums

N/A

Draiveris

N/A

Izmēri un svars
Height: 2.5 in./6.36 cm
Width: 2.72 in./6.92 cm
Length: 8.27 in./21 cm
Kas atrodas kārbā?
Beats Pill+ Speaker
Soft carrying case
1.5m Lightning to USB-A charging cable
12.5W power adapter
Quick start guide
Warranty card
Komentārs

N/A