Privātuma politika

Dokumenta PDF versija lejupielādei

Šajā Privātuma politikā aprakstīts, kādā veidā un kad SIA “iStyle Latvia” (turpmāk – “mēs”) lieto un aizsargā jūsu informāciju, ja jūs reģistrējaties vai izmantojat mūsu Pakalpojumus. Vienmēr, kad mēs lūdzam jūs sniegt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un aizsargāta saskaņā ar šo Politiku.

Reģistrējoties kā lojāls klients, jūs dodat mums atļauju apstrādāt datus, ko iesniedzat, kad reģistrējaties iSyle.lv vietnē un izmantojat Pakalpojumus. Mēs kā tīmekļa vietnes operators esam atbildīgi par tīmekļa vietnes lietotāju (turpmāk – “jūs”) personas datiem, kā to nosaka Eiropas Parlamenta un Eiropas Padomes Direktīva 95/46/EK (Datu aizsardzības direktīva) un Direktīva 2002/58/EK (Direktīva par privāto dzīvi un elektronisko komunikāciju).

I Personas datu iegūšana

Mūsu tīmekļa vietnes izmantošana parasti ir iespējama, nenorādot personas datus. Ja mūsu lapās tiek iegūti personas dati (piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese), tas vienmēr iespējamā mērā notiek brīvprātīgi. Šie dati netiek nodoti trešajām personām bez jūsu īpašas piekrišanas. Tomēr personas datos ir iekļauta arī informācija par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Tāpēc katru reizi, kad notiek piekļuve mūsu tīmekļa vietnei, mēs iegūstam šādus personas datus:

• Jūsu datora IP adrese, jūsu pārlūkprogrammas pieprasījums un šī pieprasījuma laiks.

• Papildus tam tiek apkopots uz šī pieprasījuma pamata pārraidīto datu statuss un apjoms.

• Mēs turpināsim iegūt informāciju no tīmekļa vietnes, kas nodrošinājusi piekļuvi mūsu tīmekļa vietnei.

• Tāpat mēs iegūstam informāciju par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu ar tā saukto pārlūkprogrammas sīkdatņu palīdzību. Tās ir mazas teksta datnes, kas ir saglabātas jūsu datu nesējā un glabā noteiktus iestatījumus un datus apmaiņai ar mūsu sistēmu, izmantojot jūsu pārlūkprogrammas palīdzību. Sīkdatne parasti satur tā domēna nosaukumu, no kura nosūtīti sīkdatnes dati, kā arī informāciju par sīkdatnes vecumu un burtciparu identifikatoru. Sīkdatnes ļauj mūsu sistēmai noteikt jūsu ierīci un izveidot jebkādus tūlītēji pieejamus iepriekšnoteiktus iestatījumus. Tiklīdz jūs piekļūstat mūsu tīmekļa vietnei, sīkdatne tiek nosūtīta uz jūsu datora cieto disku, izņemot gadījumu, ja jūs to neļaujat (skatīt šīs Privātuma politikas 2. punktu).

Reģistrējoties mūsu tīmekļa vietnē pasūtījumu izdarīšanai, tiek iegūti tādi personas dati kā adrese, vārds, uzvārds, adrese, pasta indekss, pilsēta, e-pasta adrese un pieslēguma dati (piemēram, IP adrese), lai apstrādātu pasūtījumu un nosūtītu pasūtītās preces. Iegūtie dati tiek saglabāti un nodoti tikai tādā mērā, kādā tas nepieciešams mūsu nolīgto pakalpojumu sniedzējiem (pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem) pasūtījuma apstrādes nolūkā.

Turklāt adreses un pasūtījuma dati tiek iegūti, apstrādāti un saglabāti šo pakalpojumu sniedzēju mārketinga un optimizācijas nolūkos.

II Aizliegums pārlūkprogrammas sīkdatņu izmantošanai

Ja nevēlaties izmantot pārlūkprogrammas sīkdatnes, varat iestatīt savu pārlūkprogrammu sīkdatņu neizmantošanai. Tomēr lūdzam pievērst uzmanību tam, ka tādā gadījumā varat izmantot tikai ierobežotu vietnes versiju. Jūs varat aizliegt Google Analytics ģenerēto datu iegūšanu un apstrādi jebkurā laikā, lejupielādējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams šādā saitē.

Pārlūkprogrammas pievienojumprogramma deaktivizē Google Analytics Javascripts, kas novērš jūsu datu turpmāku iegūšanu, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

III Informācija par glabāšanu, sīkdatnēm un pozicionēšanu

Jūsu datora IP adrese tiek saglabāta tikai uz laiku, kamēr jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, un pēc tam tā tiek automātiski dzēsta vai anonimizēta samazināšanas ceļā. Pārējie dati ierobežotu laiku tiek saglabāti.

Mūsu izmantotajās sīkdatnēs tiek saglabāti tikai tie dati par tīmekļa vietnes izmantošanu, kas norādīti 1.d punktā. Tas notiek, nosakot nevis jūsu personu, bet gan sīkdatnes identifikācijas numuru (“Sīkdatnes ID”). Sīkdatnes ID netiek apvienots ar jūsu vārdu, IP adresi vai tamlīdzīgiem datiem, kas varētu ļaut saistīt šo sīkdatni ar jums.

IV Paredzētā izmantošana

Mēs izmantojam šīs Privātuma politikas 1. punktā noteiktos datus, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes funkcionēšanu, it sevišķi kļūmju apzināšanai un izlabošanai, lai noteiktu tīmekļa vietnes izmantošanu un veiktu korekcijas vai uzlabojumus nolūkā nodrošināt efektīvu un interesantu tīmekļa vietnes dizainu. Turklāt dati tiek izmantoti pasūtījuma apstrādei. Sīkdatnes palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietni un piedāvāt jums labāku, vēl vairāk individualizētu pakalpojumu. Tas ļauj mums atkal atpazīt jūsu datoru, kad jūs atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē, un tādējādi:

а) saglabāt informāciju par aktivitātēm tīmekļa vietnē, kam jūs dodat priekšroku, un pielāgot mūsu tīmekļa vietni jūsu individuālajām interesēm;

b) paātrināt jūsu pieprasījumu apstrādāšanu.

V Jūsu personas datu neatklāšana

Mēs neatklājam jūsu personīgo informāciju nevienai trešajai personai, izņemot šajā Privātuma politikā noteiktos gadījumus un izņemot gadījumu, ja ir saņemta jūsu piekrišana datu nodošanai, vai mums ir tiesības vai pienākums to darīt sakarā ar tiesiskajām normām un/vai valdības vai tiesas rīkojumiem. Tā var būt informācijas sniegšana tiesībsargājošos nolūkos vai ar mērķi nodrošināt vai realizēt intelektuālā īpašuma tiesības.

VI Jūsu tiesības un kontakti

Jūs drīkstat jebkurā laikā apskatīt savus personas datus bez maksas un pieprasīt to labošanu un/vai dzēšanu, un/vai bloķēšanu. Šajā nolūkā un/vai papildu informācijas saņemšanai lūdzam sazināties ar mums: info@istyle.lv, vai nosūtīt mums neformālu ziņu:

SIA iStyle Latvia

Marijas ielā 1-10

Rīga, LV-1050, Latvija

Ja jums ir jautājumi, piebildes vai nepieciešama uzziņa par jūsu personas datu iegūšanu, apstrādāšanu un izmantošanu, lūdzam sazināties ar mums pēc iepriekš norādītās kontaktu adreses.

VII E-pasta biļetens

Ja esat piekritis saņemt mūsu e-pasta biļetenu, mēs saglabājam jūsu vārdu, uzvārdu, dzimumu, jūsu pasta indeksu un e-pasta adresi, kā arī jūsu piekrišanas datus un apstrādājam šos datus, lai nosūtītu jums e-pasta biļetenu. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu biļetena saņemšanai, kā arī varat piekrist jūsu personas datu saglabāšanai un apstrādei biļetena turpmākas nosūtīšanas nolūkā bez jebkādām citām izmaksām, izņemot nosūtīšanas izmaksas atbilstoši bāzes cenām. Šajā nolūkā atsūtiet mums neformālu ziņu:

SIA “iStyle Latvia”

Marijas ielā 1-10

Rīga, LV-1050, Latvija ,

vai pa e-pastu: info@iStyle.lv

Izmantošanas nosacījumi

Pirms šīs vietnes apmeklēšanas lūdzam rūpīgi izlasīt šos noteikumus Lūdzam rūpīgi izlasīt Izmantošanas nosacījumus pirms vietnes vai tajā pieejamo pakalpojumu izmantošanas. Apmeklējot vai izmantojot vietni vai veicot pirkumu vietnē, jūs apstiprināt piekrišanu šīs vietnes noteikumiem. Apmeklējot vietni, aplūkojot tīmekļa vietnes saturu un/vai veicot pirkumu šajā tīmekļa vietnē, jūs īpaši apliecināt, ka esat izlasījis un sapratis šos noteikumus un nosacījumus, kā arī attiecīgo darbības jaudu, un tādējādi šie noteikumi ir jums juridiski saistoši. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt tīmekļa vietni. Jebkādi citi noteikumi un nosacījumi ir izslēgti. Katrs lietotājs, kas apmeklē veikala lapu un izmanto veikala pakalpojumus, piekrīt šeit norādītajiem noteikumiem un nosacījumiem bez izņēmumiem. Ikvienam, kurš nepiekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem, jāatturas no šī veikala apmeklēšanas un jebkādu darījumu veikšanas. Pasūtījuma nosūtīšanai jāapstiprina šie noteikumi un nosacījumi, kā arī visi no tiem atvasinātie nosacījumi.

Pasūtījumi

Pasūtījumi jāveic internetā, aizpildot attiecīgo pasūtījuma formu, kas atrodama www.istyle.lv. Mēs esam saņēmuši jūsu pasūtījumu, kad jūs saņemat apstiprinājuma e-pastu. Jūsu pasūtījuma dati tiek parādīti ekrānā pēc pasūtījuma aizpildīšanas, un tie tiek nosūtīti jums pa e-pastu.

Cenas un akcijas

Visas cenas šajā vietnē ir galīgas. Akcijas laikā mūsu klientiem ir iespēja saņemt akcijā piedāvāto atlaidi no produkta cenas. Mēs paturam tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja paziņojuma. Klientiem tiek izrakstīts rēķins pirkuma laikā.

Nosūtīšana un samaksa

Produkti tiek piegādāti visā Latvijā. Produkti tiek piegādāti ar kurjerpakalpojuma palīdzību uz jūsu pasūtījuma formā norādīto e-pasta adresi. Piegāde notiek 1–3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Visas vietnē norādītās cenas ir galīgās cenas. Kārtējā piedāvājuma laikā klientiem ir iespēja pirkt produktu atbilstoši īpašai cenai. Produktu cenas var tikt mainītas jebkurā laikā. Klientiem tiek aprēķināta cena, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī.

Nodošana atpakaļ

Saņemtās preces var atdot atpakaļ 14 dienu laikā, nenorādot iemeslus. Šis periods sākas no šīs instrukcijas saņemšanas teksta formā (piemēram, vēstule, fakss, e-pasts), bet ne ātrāk kā brīdī, kad saņēmējs saņem preces. Atpakaļ nodotajam produktam jābūt tādā pašā stāvoklī kā saņemšanas laikā (kā jaunam); ne plombas, ne iepakojums nedrīkst būt bojāts (kā pirms pārdošanas). Tas pats attiecas uz pilnu oriģinālo iepakojumu. Nopirkto produktu nevar atdot atpakaļ, ja tas ir individuāli izgatavots atbilstoši klienta norādītajām vēlmēm un nosacījumiem.

Lai nodotu produktu atpakaļ, lūdzam nosūtīt e-pastu Klientu atbalsta centram, norādot nododamo produktu, pasūtījuma numuru, kā arī bankas konta numuru, uz kuru jāatmaksā nauda.

Atpakaļ nododamais produkts jānodod SIA „iStyle Latvia”, kas atrodas iStyle veikalā t/c “Riga Plaza”, Mūkusalas 71, Rīga, LV-1004, vai t/c “ALFA”, Brīvības gatve 372, Rīga, LV-1006. Ja jums nav iespējams pašam nogādāt produktu norādītajā adresē, jūs varat izmantot apmaksātu transporta pakalpojumu atpakaļ nododamā produkta nogādāšanai.

Piegādes maksa netiek atlīdzināta. Par atpakaļ nodoto produktu samaksātā nauda tiks atmaksāta klienta bankas kontā 30 dienu laikā pēc produkta saņemšanas.

Ja klients nodod atpakaļ preces, obligāti jānorāda pasūtījuma numurs, tai skaitā ziņas par pasūtījuma datumu. Sūdzības var sūtīt uz info@istyle.lv, norādot iemeslus, kā arī visus klienta datus. Mēs paturam tiesības nepieņemt nekādus klienta prasības noraidījumus, kas rodas sakarā ar to, ka tā sūdzības iemesli ir atzīti par nepamatotiem.

Sūdzību gadījumā jānorāda pasūtījuma numurs un klienta dati. Ja nodošana atpakaļ atkārtojas, var rasties aizdomas, ka klients ļaunprātīgi izmanto atpakaļ nodošanas tiesības vai ir apzināti maldināts. Tādā gadījumā Sabiedrība pēc saviem ieskatiem var atteikt produkta pieņemšanu atpakaļ arī tad, ja visi iepriekš minētie nosacījumi ir izpildīti. Šie noteikumi un nosacījumi neietekmē klienta likumiskās tiesības. Lūdzam pievērst uzmanību tam, ka mēs sedzam tikai nosūtīšanas izmaksas un nesedzam izmaksas par nosūtīšanu atpakaļ!

Pircēju programma

Jūs atbildat par produkta izvēli un tā piemērotību jūsu nolūkiem. Klientam nav atļauts radīt kaitējumu mūsu sabiedrības pakalpojumu unikalitātei, drošībai vai pieejamībai. Likumīgā vārda, uzvārda, pasta adreses, tālruņa numura un e-pasta adreses norādīšana. Samaksas veikšana par jūsu pasūtītajām precēm. Jābūt pieejamam preču piegādes datumā vai jānorīko pārstāvis. Neveikt nekādus pasūtījumus. Nepublicēt produktu apskatus un nesniegt citu maldinošu informāciju.

Darījumu nosacījumi

Sabiedrība patur tiesības mainīt vai atjaunināt šos noteikumus un nosacījumus, bet šīs tiesības neietekmē esošos noteikumus un nosacījumus, ko klients apstiprinājis pasūtījuma veikšanas laikā. Izmaiņas vai atjauninājumi ir spēkā no mainītā teksta parādīšanās brīža. Lūdzam regulāri pārbaudīt izmaiņas noteikumos un nosacījumos.

Piemērojamais likums – jurisdikcija

Šo līgumu regulē Eiropas tiesības – it sevišķi likumi, kas regulē ar elektronisko komerciju, attālinātu mārketingu un patērētāju aizsardzību saistītas problēmas, un tas ir pakļauts ekskluzīvai tiesu jurisdikcijai pēc Sabiedrības atrašanās vietas.

Produkti

Mūsu tiešsaistes veikalā prezentētajiem produktiem ir augsta kvalitāte, un tie atbilst nepieciešamajām specifikācijām. Ir veikta to pilna analīze attiecībā uz kvalitāti un izmantošanu. Tikai Klients ir atbildīgs par produkta izmantošanu neatbilstoši mūsu tiešsaistes veikala rekomendācijām. Privātuma politika Mūsu tīmekļa vietnes klientu personas dati ir stingri konfidenciāli, un tie tiek izmantoti tikai iepriekš minēto darbību veikšanai un informatīvos nolūkos. Iesniedzot savus personas datus, jūs apstiprināt, ka esat vismaz 18 gadus vecs un piekrītat tam, ka mūsu sabiedrība izmanto datus. Jūsu personas dati netiks nodoti trešajai personai, izņemot gadījumu, ja tas nepieciešams pēc tiesību resursu vai tiesībsargājošo iestāžu pieteikuma.

Citi noteikumi

Šī konfidencialitātes politika var tikt turpmāk mainīta. Šīs konfidencialitātes politikas jaunākā versija, kas publicēta www.istyle.lv tīmekļa vietnē, maina visas tās iepriekšējās versijas. Ja jums ir jautājumi attiecībā uz mūsu privātuma politiku, lūdzam sazināties ar mums sīkākai apspriešanai pa tālruni +371 2 67310105 vai e-pastu: webshop@istyle.lv.