iMac 21.5" QC i5 3.4GHz Retina 4K|8GB|1TB|Radeon Pro 560 w 4GB|INT KB:

iMac 21.5" QC i5 3.4GHz Retina 4K|8GB|1TB|Radeon Pro 560 w 4GB|INT KB

SKU
MNE02ZE/A

*jebkuru iMac modeli iespējams iegādāties līzingā, to noformējot iSTYLE veikalos

Galddators, kas tā piesaista, ka negribas atrauties. Tieši ar tādu ideju tika radīts šodienas iMac. Un tagad šī ideja ir tik jaudīga kā vēl nekad. Jaunajā iMac ir pavisam jauni procesori, modernākās grafikas tehnoloģijas, novatoriska datu glabāšana un jaudīgāki savienojumi. Turklāt visas šīs iespējas atdzīvojas iMac visu laiku spilgtākajā un krāsainākajā Retina displejā. Tā lietošana ir aizraujošs piedzīvojums un dzirkstoši svaigs vizuāls baudījums.

iMac
Spoža ideja – dzīvāka par dzīvu.
Galddators, kas tā piesaista, ka negribas atrauties. Tieši ar tādu ideju tika radīts šodienas iMac. Un tagad šī ideja ir tik jaudīga kā vēl nekad. Jaunajā iMac ir pavisam jauni procesori, modernākās grafikas tehnoloģijas, novatoriska datu glabāšana un jaudīgāki savienojumi. Turklāt visas šīs iespējas atdzīvojas iMac visu laiku spilgtākajā un krāsainākajā Retina displejā. Tā lietošana ir aizraujošs piedzīvojums un dzirkstoši svaigs vizuāls baudījums.
Veiktspēja
Ar ātrumu sirdī.
Jaudas uzrāviens visos parametros.
iMac ar septītās paaudzes Intel Core i5 un i7 procesoriem un jaunāko augstas veiktspējas grafiku ir tik ātrs un jaudīgs kā vēl nekad. Arī datu krātuves apjoms neatpaliek – ietilpīgais Fusion Drive tagad ir pieejams gan 27 collu, gan 21,5 collu Retina modeļu standarta konfigurācijā. Lai tu savā iMac varētu darīt it visu, ko vien tev patīk darīt. Turklāt maksimālā ātrumā.
Grafika, kas aizrauj elpu.
iMac ir jaudīga jauna Radeon Pro 500 sērijas grafika, ar kuru viss ekrānā redzamais kļūst reti iespaidīgs. 27 collu iMac ar Retina 5K displeju lepojas ar līdz pat 8 GB lielu īpašo VRAM. Un 21,5 collu iMac ar Retina 4K displeju darbina līdz pat 4 GB VRAM. Abi apstrādā vizuālos efektus un 3D grafikas ar mežonīgu jaudu un smalkāko smalkumu vienlaicīgi. Un tavā rīcībā ir arī visas jaunākās video montāžas iespējas. Tagad vari apstrādāt vairākkameru projektus Final Cut Pro X, darbojoties ar līdz pat piecām pilnas izšķirtspējas 4K videostraumēm.
Paātrinājums katrai kustībai.
Katrā iMac ir pilnīgi jaunais septītās paaudzes Intel Core procesors. Tas pārspēj visus līdzšinējos iMac ātruma rekordus – 27 collu modelī procesora taktsfrekvence sasniedz pat 4,2 GHz un 21,5 collu modelī 3,6 GHz. Savukārt Turbo Boost dod vairāk jaudas, kad tu lieto tādas aplikācijas, kas intensīvi izmanto procesoru – kā Logic Pro vai Final Cut Pro. Viss notiek nemanāmi, bet atšķirību pamanīsi daudzējādā ziņā.
Līdz
4,5 GHz
Turbo Boost 27 collu modeļos
Līdz
4,2 GHz
Turbo Boost 21,5 collu modeļos
Zibenīgi ātra un zibenīgi apķērīga datu krātuve.
Datu krātuvē no svara ir vieta. Taču arī ātrumam ir milzīga nozīme. Fusion Drive sniedz tev labāko no abām šīm pasaulēm. Visbiežāk izmantotās aplikācijas un faili automātiski tiek saglabāti zibatmiņas datu krātuvē, bet viss pārējais nonāk lielas ietilpības cietajā diskā. Ieslēgšana, aplikāciju palaišana, bilžu importēšana vai jebkas cits – ar Fusion Drive viss notiek ātrāk un efektīvāk.
Līdz
50%
ātrāks SSD4
Līdz
3 TB
Fusion Drive5
iMac atver durvis uz virtuālo realitāti.
Virtuālā realitāte debitē iMac – droši vari montēt 360° video tādās aplikācijās kā Final Cut Pro un veidot aktuālu 3D VR saturu.6
Retina displejs
Retina – spožākajā formā.
Visu laiku izteiksmīgākais. Visu laiku daudzkrāsainākais.
Retina displejs jaunajā iMac ir vēl spožāka zvaigzne. Viens miljards krāsu un 500 niti spilgtuma – grafika burtiski izkāpj no ekrāna un parādās pilnīgi jaunā gaismā. Turklāt pikseļu blīvums ir tik liels, ka nepamanīsi nevienu pašu no tiem. Teksts e-pastos un dokumentos ir tik skaidrs un ass, ka tie iegūst pilnīgi jaunu kvalitāti. Tas gluži vienkārši ir visu laiku labākais Mac Retina displejs.
43%
spilgtāks par iepriekšējo modeli
1 miljards
krāsu
Krāsas tieši kā dzīvē.
Pasaule ir pilna apbrīnojami skaistu krāsu, un iMac spēj tās bagātīgi atveidot ekrānā. Retina ir plaša krāsu spektra (P3) displejs, kurā standarta balto LED diožu vietā izmantotas mūsdienīgākas sarkanzaļās luminofora pārklājuma LED. Tagad visas trīs krāsas – sarkanā, zaļā un zilā – ir vienmērīgāk sabalansētas, un diodes precīzāk atveido reālās krāsas.
Savienojumi
Thunderbolt 3.
Jauni sakari ar jaudu.
Divtik ātruma un joslas platuma kā iepriekšējā paaudzē.
Visu iMac modeļu standarta komplektācijā ir divi Thunderbolt 3 (USB‑C) porti. Katrs no tiem spēj pārsūtīt datus uz ārējiem diskiem un kamerām ar ātrumu līdz 40 Gb/s, un video un displejiem pieejamais joslas platums ir divtik liels. Četri USB 3 porti paver plašas iespējas pievienot ārējās ierīces, tostarp printerus, iPhone, zibatmiņas un daudz ko citu. Bet ar ultraātro trīsstraumju Wi‑Fi un Bluetooth 4.2 bezvadu tehnoloģiju vari acumirklī piekļūt visam savam iecienītākajam saturam.
Tavas darbvietas iespaidīgās pārvērtības.
Thunderbolt 3 – tā ir iespēja pievienot vienu 5K displeju papildus brīnišķīgajam tava iMac displejam. Vai arī vari pievienot divus 4K displejus, lai tavā rīcībā būtu vairāk nekā 32 miljoni pikseļu
Pievieno vienu 5K displeju
Pievieno divus 4K displejus
Dizains
5 milimetros var notikt lielas
lietas.
Ikonisks dizains. Spīdoši tehniskie risinājumi. Īsts mākslas darbs.
iMac vienmēr ir bijis formas un funkcionalitātes izcilnieks. "Viss vienā" dators, kurā it viss – displejs, procesors, grafika, datu krātuve, atmiņa un pārējais – ir ievietots vienkāršā un elegantā korpusā. Jaunajam iMac ir progresīvākais un spožākais displejs, kādu jebkad esam radījuši, un novatoriskas tehnoloģijas, ar kurām jauda un veiktspēja sasniedz pavisam jaunu līmeni. Taču tā korpusa malas joprojām ir tikai 5 mm plānas.
Displeja panelis
1,4 mm
plāns
Korpusa malas
5 mm
plānas
Apple piederumi
Uzlādējami.
Uzteicami.
Rakstīšana, tabulu labošana vai darbs ar pro aplikācijām ar jauno Magic Keyboard tastatūru un tās cipartastatūru ir gluži kā spēle. Pārī ar Magic Mouse 2 peli vai Magic Trackpad 2 skārienpaliktni tā ar iMac sadarbojas vienkārši brīnumaini.
Magic Keyboard ar cipartastatūru
Gan strādājot, gan izklaidējoties viss iet kā pa diedziņu, ja tu izmanto jauno Magic Keyboard tastatūru ar cipartastatūru.
Magic Keyboard
Slaids un plāns profils un stabila konstrukcija – viss, lai tev palīdzētu rakstīt ērti un precīzi.
Magic Mouse 2
Lakoniskā dizaina Multi-Touch pele ir izturīga un slīd vienmērīgi. Uzreiz sajūtama kvalitāte.
Magic Trackpad 2
Ar Force Touch tehnoloģiju – piespied mazliet dziļāk uz lielas, jebkurā vietā klikšķināmas virsmas un izdari daudz vairāk.
macOS
Iemesls, kāpēc Mac
sāncenšu vienkārši nav.
Lai ko tu darītu savā Mac, macOS ir operētājsistēma, kas to visu darbina. Līdz ar macOS High Sierra tavā Mac ienāk jaunas, perspektīvas tehnoloģijas un plašākas funkcijas. Tā ir visu laiku augstākā līmeņa macOS.
Manufacturer
Apple
EAN kods
190198420213
Kalpošanas ilgums
Procesors GHz
3.4GHz quad-core Core i5
Turbo paātrinājums
Turbo Boost up to 3.8GHz
Atmiņa
8 GB
Atmiņas apjoms
1
Displejs
21.5" Retina 4K
Izšķirtspēja
4096 x 2304
Videokarte
Radeon Pro 560 with 4GB of GDDR5 memory and automatic graphics switching/Intel HD Graphics 630
Grafikas atmiņa
4GB GDDR5 VRAM
Optiskais disks
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Thunderbolt
2x Thunderbolt 3 (USB-C)
SD-karte
Skārienjosla
Komentārs

N/A

Tastatūra
Starptautiskā angļu tastatūra
Krāsa
sudraba