Sabvūferis Sonos SUB GLOSS Wireless Subwoofer Black:

Sabvūferis Sonos SUB GLOSS Wireless Subwoofer Black

SKU
SUBG1EU1BLK
Jaudīgi basi jūsu mājas kinozālei un mūzikas atskaņošanai.

 • Jebkuras Sonos skandas (vai ierīces ar iebūvētu skaņas pastiprinātāju) skanējumu papildina ar dramatiski dziļākiem basiem.
 • Tā korpuss nerezonē.
 • Daudzpusīgs. Novietojiet to pilnīgi jebkur. Vertikālā vai horizontālā pozīcijā.
 • Uzstādāms ar vienas pogas palīdzību.
 • Tas straumē izmantojot Wi-Fi, nevis Bluetooth tīklu, tādēļ mūzika nekad neapstāsies – arī ja jūs saņemsit zvanu.
 • Ar Sub viss izklausās labāk.

  Sub savienojot pārī ar jebkuru no Sonos skandām jūs dzirdēsit atskaņotās mūzikas daļas, kuras citkārt nedzirdētu. Sub paveic visu smago darbu, kas nepieciešams, lai atskaņotu viszemāko frekvenču skaņas, ļaujot pārējām skandām koncentrēties uz vidējo un augsto frekvenču izcilu atskaņošanu. Jūs atšķirību ne tikai dzirdēsit, bet arī jutīsit.

  UZSTĀDIET IERĪCI WI-FI TĪKLĀ.

  Pievienojiet to. Savienojiet. Straumējiet bez pārtraukumiem vai traucējumiem.

  SĀCIET JEBKURĀ ISTABĀ. TURPINIET KLAUSĪTIES ARĪ CITĀS.

  Dažādās istabās atskaņojiet dažādas dziesmas. Vai arī vienu un to pašu dziesmu visur.

  PĀRVALDIET TO AR VIENU LIETOTNI.

  Izvēlieties istabu. Izvēlieties dziesmu. Nospiediet atskaņošanas pogu.

  TAS KĻŪST ARVIEN LABĀKS.

  FProgrammatūras atjauninājumi nodrošina, ka produkts, kuru iegādāsities šodien, rīt būs vēl labāks.

  Sajūtiet basus.

  Galvenais faktors basa skaņu radīšanai ir gaisa kustība. Jo spēcīgāk kustās gaiss, jo vairāk basa frekvenču skaņu ir dzirdams. Gaisa vibrāciju radīšanai izmantojot pārsteidzoši spēcīgu zemo frekvenču skaļruņu pāri, Sub sniedz patiešām daudz ārkārtīgi detalizētas basa skaņas. Veidojot Sub dizainu, ierīces priekšpusē ir izveidots atvērums, lai no skandas korpusa varētu iekustināt vēl vairāk gaisa.

  Viss ģimenes lokā.

  Sub darbojas savienojumā ar jebkuru Sonos skandu, kurā iebūvēti skaņas pastiprinātāji, vai citu šāda tipa ierīci. Piešķiriet savai mājas kinozālei papildu skaņas jaudu, Sub savienojot pārī ar Playbar. Pastipriniet savās iemīļotākajās melodijās dzirdamās basa skaņas, straumējot tās jūsu Play:1, Play:3, Play:5 vai citās skandās, kuras esat savienojuši ar savu Connect:Amp..

  Nekādu vibrāciju.

  Basu skaņu radīšanas procesā galvenās problēmas izraisa tas, ka šīs skaņas liek zemo frekvenču skaļruņiem rībēt, grabēt un drebēt. Tikai ne Sub. Lai neitralizētu vibrāciju spēku, skaļruņi ir novietoti viens pret otru pretējās skandas korpusa pusēs. Jūs dzirdēsit tikai dziļu, patīkamu basu.

  Diezgan izskatīgs.

  Lielākā daļa zemo frekvenču skaļruņu ir lielas melnas kastes, kurām nepiemīt pat ne mazliet personības vai dizaina integritātes. Tieši šī iemesla dēļ tie visbiežāk ir noslēpti kādā telpas stūrī. Ierīces dizains, Sub unikālo “O” formu ieskaitot, ir izstrādāts ar mērķi maksimāli uzlabot ierīces sniegto skaņas kvalitāti, kā arī tās izskatu, lai tā jūsu mājās izskatītos skaisti.

  Priekšpusē un centrā vai arī skatienam slēpta.

  Nostādiet to vertikāli vai noguldiet uz sāna. Ja vēlaties, jūs pat to varat paslēpt zem dīvāna. Lai ko jūs izvēlētos darīt, Sub radīs jūsu kāroto nebeidzami dziļo basa skaņu. Lai virsmās neradītu skrāpējumus, Sub ir aprīkots ar gumijas kājiņām un tā komplektācijā ir iekļautas arī papildu filca kājiņas, kuras piestiprināt, ja jūs vēlētos ierīci novietot horizontāli.

  Viena lietotne. Pilnīga kontrole pār mūziku.

  Ar Sonos lietotnes palīdzību jūs visos ierastajos pakalpojumos varēsit sameklēt savu iemīļotāko mūziku, atskaņot to dažādās istabās un regulēt mūzikas skaļumu un citus iestatījumus. Jums pat nebūs jāatrodas tajā pašā istabā, kurā atradīsies skanda, kuras skanējumu vēlēsities mainīt. Un, ja Sonos lietotni izmantos arī jūsu draugi, viņi varēs paveikt visu to pašu.

  Vairāk nekā 80 straumēšanas pakalpojumi visā pasaulē.

  Sonos atskaņo pilnīgi visu – populārākos un pieprasītākos pakalpojumus, interneta radio, jūsu iecienītākos podkāstus un audiogrāmatas, jūsu ierasto lejupielādēto failu kolekciju. Visu, ko jums labpatīk klausīties.

  Audio

  • Divi D-klases digitālie pastiprinātāji, kas ideāli noregulēti, lai sakristu ar diviem iebūvētajiem skaļruņiem un ierīces akustikas arhitektūru.
  • Divi viens otram pretī izvietoti kompensējoši skaļruņi, kas rada dziļāku, bagātīgāku skaņu un kuru novietojums novērš korpusa rezonēšanu.
  • Divi fāzoinvertori, kas rūpīgi noregulēti, lai uzlabotu Sub veiktspēju.
  • Frekvenču josla: ir iespējams atskaņot līdz pat 25 Hz zemas skaņas.
  • Automātiska frekvenču joslas saskaņošana. Ar mērķi uzlabot skaņas kvalitāti, audio iestatījumi pielāgojas, lai ideāli sabalansētu Sub un ar to savienotās Sonos skandas vai ierīces skanējumu.
  • Regulējama skaļuma vadība ļaus jums pielāgot skanējumu.

  Fiziskās īpašības

  • Izmēri: Augst. x Plat. x Dziļ.: 15.3 x 15.8 x 6.2 collas (389 x 402 x 158 mm)
  • Svars: 36.3 mārciņas (16 kg).
  • Produkta apdare: augstākās kvalitātes spīdīga apdare baltā krāsā; augstākās kvalitātes spīdīga apdare melnā krāsā.
  • Sānu panelī iestrādātas pogas un gaismiņas.
  • “Join household” poga.
  • LED indikators, kurš parāda Sub statusu.

  Jauda un savienojums

  • Barošanas avots: automātiska pāreja 100-240 V, 50-60 Hz AC universāla ievade.
  • Wi-Fi savienojums nepārtrauktai bezvadu straumēšanai no jūsu mājas Wi-Fi tīkla ar jebkuru 802.11b/g, 2.4 GHz pārraides maršrutētāju (nav iespējams izmantot Bluetooth).
  • Ethernet ports: viens 10/100 Mbps Ethernet ports. Lai izmantotu Sonos, ja Wi-Fi tīkls ir nestabils, pieslēdziet to tieši savam maršrutētājam vai, ja lietojat “Boost setup” iespēju, izmantojiet Ethernet portu, lai sniegtu interneta tīkla pieejamību ierīcēm, kuras nav iespējams pieslēgt bezvadu tīklam.

  Saturs

  • Sonos Sub
  • strāvas vads
  • Sonos QuickStart rokasgrāmata
  • juridiskā un garantijas informācija
  Manufacturer
  Sonos
  Svars
  16.0000
  EAN kods
  8717755773333
  Kalpošanas ilgums
  Krāsa
  melna
  Krāsa (konfigurējamie produkti)
  Black
  iPhone savietojamība
  iPhone 5s or later
  iPad savietojamība
  iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad (6. gen - 2018), iPad mini
  iPod savietojamība
  iPod touch (5th gen.)
  Mac savietojamība
  iMac, iMac 27" (2017), Mac mini, Mac Pro, MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13" (Mid 2012 or newer) , MacBook Pro 13", MacBook Pro 13" Retina (Late 2012 or newer) , MacBook Pro 15", MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012 or newer), MacBook Pro 17", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", ** MacBook Pro 2016 **, MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
  Frekvence
  25 Hz
  Barošana un akumulators
  Automātiska pāreja 100-240 V, 50-60 Hz AC universāla ievade
  Vadu savienojums
  Viens 10/100 Mbps Ethernet ports
  Bezvadu savienojums
  Wi-Fi tīkla ar jebkuru 802.11b/g, 2.4 GHz pārraides maršrutētāju
  Draiveris
  Divi D-klases digitālie pastiprinātāji, kas ideāli noregulēti, lai sakristu ar diviem iebūvētajiem skaļruņiem un ierīces akustikas arhitektūru.
  Divi viens otram pretī izvietoti kompensējoši skaļruņi, kas rada dziļāku, bagātīgāku skaņu un kuru novietojums novērš korpusa rezonēšanu.
  Divi fāzoinvertori, kas rūpīgi noregulēti, lai uzlabotu Sub veiktspēju.
  Frekvenču josla: ir iespējams atskaņot līdz pat 25 Hz zemas skaņas.
  Automātiska frekvenču joslas saskaņošana. Ar mērķi uzlabot skaņas kvalitāti, audio iestatījumi pielāgojas, lai ideāli sabalansētu Sub un ar to savienotās Sonos skandas vai ierīces skanējumu.
  Regulējama skaļuma vadība ļaus jums pielāgot skanējumu.
  Izmēri un svars
  389 x 402 x 158 mm
  16 kg
  Kas atrodas kārbā?
  Sonos Sub, strāvas vads, Sonos QuickStart rokasgrāmata, juridiskā un garantijas informācija