DATU APSTRĀDES VADLĪNIJAS ATTIECĪBĀ UZ ISTYLE IZMANTOTAJĀM SĪKDATNĒM Dokumenta PDF versija lejupielādei

iStyle Latvia SIA (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40203008032, juridiskā adrese: Marijas iela 1-10, Rīga, LV-1050), turpmāk – iSTYLE, tīmekļa vietnes apmeklētāju datorā ievieto nelielu datu paketi (sauktu par sīkdatni –  cookie) un nolasa to atpakaļ. Sīkdatņu mērķis ir padarīt personalizētāku lietotāju pieredzi. Kad pārlūkprogramma nosūta atpakaļ iepriekš nosūtītu sīkdatni, pakalpojumu sniedzējs, kas apstrādā sīkdatni, var savienot pašreizējā apmeklējuma laikā saglabātos datu subjekta datus ar viņa iepriekšējo apmeklējumu laikā saglabātajiem datiem, taču tikai saistībā ar datiem, kas atrodami vietnē.

iSTYLE izmanto šādas sīkdatnes:

  • sesijas sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek automātiski dzēstas, kad datu subjekts iziet no vietnes. Šo sīkdatņu mērķis ir veicināt iSTYLE tīmekļa vietnes drošāku un efektīvāku darbību. Tās ir nepieciešamas, lai pareizi darbotos konkrētas tīmekļa vietnes funkcijas vai lietojumprogrammas;
  • pastāvīgās sīkdatnes: iSTYLE izmanto pastāvīgās sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi (piemēram, lai optimizētu navigāciju vietnē). Šīs sīkdatnes tiek uzglabātas ilgāku laiku pārlūkprogrammas saglabātajā sīkdatņu datnē. Šī datne tiek glabāta tādu laikposmu, kādu datu subjekts ir iestatījis savā pārlūkprogrammā; 
  • sīkdatnes ar paroli aizsargātām sesijām;  
  • sīkdatnes pirkumu groza ieviešanai; 
  • drošības sīkdatnes.

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu izvēļņu joslā ir pieejama funkcija „Palīdzība” (“Help”). Tā sniedz informāciju par to, kā datu subjekts savā pārlūkprogrammā var veikt šādas darbības:  

  • izslēgt sīkdatnes, 
  • pieņemt jaunas sīkdatnes, 
  • uzdot savai pārlūkprogrammai pieņemt jaunas sīkdatnes, un 
  • izslēgt dažas sīkdatnes.

Papildus tam mēs izmantojam arī ārējos serverus (Google Analytics), lai noteiktu mūsu vietnes apmeklētāju skaitu un sniegtu citus analītiskos datus. Tīmekļa vietne  www.google.com/analytics/ sniedz detalizētu informāciju par to, kā tiek apstrādāti šie dati.

Ja datu subjekts nevēlas, lai Google Analytics apstrādātu iepriekš norādītos datus ar minētajā vietnē aprakstītajām metodēm un mērķiem, viņam savā pārlūkprogrammā ir jāinstalē spraudnis, kas bloķē Google Analytics.

Tīmekļa vietnē tiek izmantoti arī Google Adwords atkārtotā mārketinga izsekošanas kodi. Tā mērķis ir ļaut mums vietņu apmeklētājiem rādīt atkārtotā mārketinga reklāmas, kad viņi apmeklē citas vietnes, kas ietilpst Google Display tīklā. Atkārtotā mārketinga kods izmanto sīkdatnes, lai atzīmētu apmeklētājus. Lietotāji var izslēgt šīs sīkdatnes – viņiem ir jāatver Google reklāmu iestatījumu lapa un jāseko tajā sniegtajiem norādījumiem. Pēc tam nekādi personalizēti piedāvājumi no pakalpojumu sniedzēja viņiem netiks rādīti.  

Plašāka informācija par iSTYLE izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama Datu apstrādes vadlīnijās.