Philips Hue White Ambiance Starta komplekts E27:

Philips Hue White Ambiance Starta komplekts E27

SKU
PHI929001200109

Philips Hue White Ambiance Starter Kit - sākuma komplekts Philips Hue sistēmu ieviešanai mājās. Komplektā ietilpst Philips Hue tilts (bāzes stacija), divas baltās gaismas spuldzes ar maināmu gaismas temperatūru un spilgtumu, kā arī kontroles modulis apgaismojuma mainīšanai bez viedierīces iesaistes.

Neierobežotas iespējas pārsteidzošai pieredzei

Starta komplekts  – iespēja sākt veidot mājoklī Hue apgaismojuma sistēmu.

Nepieciešams Philips Hue tilts

Savienojiet Philips Hue lampas ar tiltu un, izmantojot Philips Hue lietotni, kontrolējiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora.

Mostieties un iemiedziet dabiski

Philips Hue jums palīdzēs atmosties patīkami un iesākt dienu ar svaiguma sajūtu. Gaismas spilgtums palielinās pakāpeniski, atdarinot saullēktu, un palīdz jums pamosties dabiski, lai jums nenāktos uztrūkties no miega līdz ar skaļu modinātāja zvanu. Uzsāciet dienu pareizi. Vakarā nomierinoša, silti balta gaisma jums palīdzēs atslābināties, atbrīvoties no spriedzes un sagatavot ķermeni naktsmieram.

Izvēlieties apgaismojumu no silti balta līdz vēsai dienasgaismai

Iestatiet katram dzīves brīdim piemērotāko apgaismojumu un padariet savas mājas skaistākas ar siltu vai vēsu baltu gaismu. Izbaudiet apgaismojuma dažādību visu gadu, izvēloties koši baltu gaismu, kas atgādina pavasarīgu brīzi, silti baltu vasarīgu gaismu vai ledaini vēsu ziemas dienas gaismu.

Atslābinieties, lasiet, koncentrējieties, uzlādējiet enerģiju, izmantojot apgaismojuma režīmus

Apgaismojums ietekmē noskaņojumu un izturēšanos. Philips Hue var palīdzēt pārvērst jūsu ikdienas rutīnu mirkļos, kas sagādā prieku. Atsakieties no rīta kafijas un sagatavojieties jaunajai dienai ar vēsu, spilgti baltu dienasgaismu, kas palīdz uzlādēt ķermeni un prātu ar enerģiju. Saglabājiet koncentrēšanos ar precīzi pielāgotu spilgti baltas gaismas toni. Un perfektam dienas noslēgumam atbalstiet kājas un atslābinieties pie maigi mirdzošas baltas gaismas.

Vieda vadība gan esot, gan neesot mājās

Ar Philips Hue iOS un Android lietotnēm jūs varat kontrolēt apgaismojumu no jebkuras vietas. Pārbaudiet, vai neesat aizmirsis izslēgt gaismu, izejot no mājām, un ieslēdziet to, ja atgriežaties vēlu.

Uzlabojiet lietošanas ērtības, iestatot taimerus

Izmantojot šo grafika funkciju Philips Hue lietotnē, Philips Hue var radīt iespaidu, ka esat mājās tad, kad jūs tur patiesībā neesat. Iestatiet gaismas, lai tās ieslēdzas iepriekš norādītā laikā un deg, kad jūs ierodaties. Jūs varat arī iestatīt, lai gaismas dažādās telpās ieslēgtos atšķirīgos laikos. Un, protams, jūs varat iestatīt gaismas, lai tās naktī pakāpeniski izslēdzas, tāpēc jums nekad nav jāraizējas, vai kaut kur nav atstāta neizslēgta gaisma.

Aptumšošana bez uzstādīšanas

Ar Philips Hue aptumšošana vienmēr ir vienmērīga. Nav pārāk gaišs. Nav pārāk tumšs. Tieši kā vajadzīgs. Bez vadiem, bez elektriķa palīdzības, bez uzstādīšanas

Kontrolējiet, kā vēlaties

Savienojiet Philips Hue lampas ar tiltu un iepazīstiet bezgalīgas iespējas. Ar Philips Hue lietotni kontrolējiet apgaismojumu no viedtālruņa vai planšetdatora vai papildiniet sistēmu ar slēdžiem, lai ieslēgtu lampas. Iestatiet taimerus, paziņojumus, modinātājus un daudz ko citu, pilnībā izmantojot Philips Hue iespējas. Philips Hue darbojas arī ar Amazon Alexa, Apple Homekit un Google Home, ļaujot jums kontrolēt apgaismojumu ar balss vadību.Manufacturer
Philips
Kalpošanas ilgums
HomeKit compatibility